Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami


okens

Rekomendowane odpowiedzi

I gra skonczona, swietny remake, choc pod koniec czuc bylo ze to jednak pierwsza czesc tej wspanialej serii, po tylu latach czlowiek zdazyl zapomniec niektore niedoskonalosci w scenariuszu. To oczywiscie wciaz swietnie opowiedziana historia, ale od czesci 2 rezyseria jak i scenariusz stoja na jeszcze wyzszym poziomie.

 

Teraz pora dokonczyc koloseum, substories i chyba wreszcie sprobuje przejsc Ishin, dalem rade z Kenzan wiec i tu powinno dac rade.

Odnośnik do komentarza

Nawet miałem to wypełnić ale jak zobaczyłem że 11 stron to niech się walą na cyce....

Powalczyłem wczoraj trochę z gierką i nadal Majimy brak .

W story w 11 ch spotkałem go dwukrotnie już myślałem że coś drgnie ale NIE.

Rina wymaxowana(fajny filmik :P ) a pan Goro nadal nie raczy się pojawić,na yt obczaiłem że powinien :/

Bardzo psuje to moje odczucia co do gry.

Chyba dokończę story, zrobię te 10 substories co mi zostało i gierka do żyda, Persona 5 sama się nie przejdzie.

Szkoda bo tak jak mówiłem zastanawiałem się nad calakiem bo gra jest dosyć "mała".

 

EDIT .

Znalazłem hoojka!

35742807766_b4f2db5485_o.gif

Panowie nie wiem jak to możliwe bo sprawdzałem w tym miejscu chyba z 10 razy!(mój pierwszy trop po tym jak obadałem www)

Tak więc panowie którzy mieli ten sam problem, sprawdzcie ten ogromny plastikowy słupek na Nakamichy street na wprost wyjścia z burger knajpy.:)

Polecam obadać go z KAŻDEJ strony wydaje mi się że nie zawsze pojawia się ikonka :check" i stąd problem, ale może to całkowicie losowa sprawa.

No to zaczyna się jazda panie Majima !

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Spoilery do z Zero, i do Chapteru 4

 

- Jeśli ta Yumi była tak bliska Kiryu i Nishiki'emu, to trochę dziwne, ze nie wspomniano o niej słowem w Zero
- Zacząłem subquest z Pocket Racing, szkraby wyrosły od czasów Zero :) Ciekawe, kto będzie następcą?
Gra jest trudniejsza niż Zero, gram na Easy, a mimo wszystko Shimano napsuł nieco krwi, no ale po 10 latach w pace, Kiryu nieco zardzewiał, i dobrze, ze widać to w grze.

 

Odnośnik do komentarza

No nie żartuj Easy jest dla lamusów, na normalu tylko 1 bossa nie rozwaliłem z marszu a już 46h nabite ....

Wg mnie 0 była o wiele trudniejsza tam jak atakowała cała banda to nieraz wstać nawet nie mogłem,w Kiwami pasek życia na normal prawie nie schodzi nawet Majima praktycznie nie jest w stanie nam nic zrobić .(może to kwestia armora który noszę) 

Jedynie arena stanowi jako takie wyzwanie, i coś tam tego życia zbijają .

Tu trzeba bardzo uważać bo nie ma leczenia się itemkami, za to story to radosny rozpyerdol a w razie czego zawsze można podleczyć .

Dziś cały dzień męczyłem Majimę :)

To chyba najlepszy element tej gry, brakuje miz 5 heatów i 1 kluczyka do skrzynek, suby już się nie pojawiają chyba trzeba skończyć ten 11 ch. w końcu.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

No ale chyba wolałbym żeby zamiast 4 pasków życia miał jeden a stanowił większe wyzwanie (brak możliwości leczenia np.) coś jak na arenie .

Widział ktoś może jakiś fajny motyw graficzny Kiryu vs Majima w wysokiej rozdziałce?

Chciałem sobie wydrukować cyfrowo i oprawić.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Co ja pacze, wjechał patch z ENG dubbem ?!

Na co to komu, grałem chwilę w 2 i w eng nie idzie w to grać bo postaci są niewiarygodne :p .

 

Co do gierki to 60h na liczniku wymasterowałem prawie wszystko brakuje mi tylko 5 questów ale nic już mi się nie pojawia na mapie, te questy dopiero po przejściu fabuły się odblokowywują czy coś przeoczyłem?

Wczoraj fajny sub robiłem z prezentem dla dzieciaczka i nawiązaniem do suba z 0 ze świerszczykiem .

Uwielbiam takie smaczki .

Ogólnie muszę powiedzieć że o ile zdaję sobie sprawę w jak wielu względach gra wypada gorzej od 0 o tyle gra mi się równie wyśmienicie!

No i Majima everywhere (jużwymaxowane)  to jest coś co najbardziej napędzało mnie do gry poza story, majstersztyk!

W sumie mam juz prawie 80% completionist ale jakiś taki uraz mam po 0 do masterowania tych minigierek a zwłaszcza mahjonga którego kompletnie nie ogarniam i nie mam chęci się go uczyć .

Tak jak Bansai pisał nie będę męczył buły i obrzydzał sobie tej serii dla jakiegoś dzbana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...