Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami


okens

Rekomendowane odpowiedzi

Sega will live stream its Yakuza Studio new titles presentation on August 26 at 19:00 JST on YouTube, Fresh, and Niconico, the company announced.

 

The event will host the announcements of multiple titles from Yakuza Studio, including “something expected.

 

Yakuza 2 Kiwami?

Odnośnik do komentarza

Albo Kiwami 2, albo kolekcja gier z PS3. Albo jedno i drugie. Wie ktoś, o której godzinie naszego czasu będzie ten stream?

 

BTW, wysypało recki Kiwami - 82% na Meta - http://www.metacritic.com/game/playstation-4/yakuza-kiwami

 

Nic, tylko pogratulować Sedze, że kolejna część ich specyficznej serii została u nas doceniona.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ważniejsze jest to, co na pudełku z grą. Wszystkie gry z napisem "PS4 Console Exclusive Game" to exy konsolowe, które ukazywały się jednocześnie na PS4 i PC (Street Fighter V, No Man's Sky). Ostatnią taką było The King of Fighters XIV, które od początku miało taki podpis, ale na Steam wyszło ponad pół roku później. Wydaje się, że z Yakuzami będzie podobnie, choć oczywiście nie musi. Pewnie to taka furtka zostawiona przez Segę na przyszłość.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ważniejsze jest to, co na pudełku z grą. Wszystkie gry z napisem "PS4 Console Exclusive Game" to exy konsolowe, które ukazywały się jednocześnie na PS4 i PC (Street Fighter V, No Man's Sky). Ostatnią taką było The King of Fighters XIV, które od początku miało taki podpis, ale na Steam wyszło ponad pół roku później. Wydaje się, że z Yakuzami będzie podobnie, choć oczywiście nie musi. Pewnie to taka furtka zostawiona przez Segę na przyszłość.

 

Tylko, że poprzednie części miały właśnie napis "Only on Playstation".

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jutro dostanę grę z najlepszego sklepu konsolowego. Niestety zagram dopiero w sobotę ale wieczór spędzam z yakuzą :D Jaram się. Cholera warto mieć ps4 dla tych sztosów szkoda że większość w tym tygodniu kupuje gorsze gry co mają premierę. Przez to niedługo tych goty gierek zabraknie a masówek robionych na kolanie w ten sam sposób przybędzie :(

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Pogralem 2h, dluzej nie moge bo rano do roboty. 1ch rozkreca sie powolutku, ale znow takie twisty wiezdzaja ze od koncowki 1 ep jestem juz kupiony :)

Ledwo 2h a tu juz tyle sie wydarzylo .... Inna kwestia to ze na te 2h 1.40 to filmiki i dialogi wiec co poniektorzy moga plakac ze za malo gry w grze xD.

Jestem mega zajarany ze moge takiego sztosa ogrywac na premiere, wstyd mi ze z 0 tak zwlekalem.

Gra wykrywa rowniez savea z 0 530c96e6270f3c07e755157d137d2a0e.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

:banderas: no to całą serie w końcu przejdę jak to wyjdzie w europie. jedyna której mi brakuje w kolekcji

Ja ukończyłem wszystkie z wyjątkiem Y6 oczywiście. Jedynkę i dwójkę znam z ps2 więc fabularnie nie będą dla mnie zaskoczeniem te remaki. Aha, niedługo będę jeszcze zamawiał spinoffy na psp z jp. Te też mam w zaległości.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...