Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami


okens

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodajcie, jakis soczysty gameplay. Chciałbym przekonać sie do marki, bo jeszcze żadnej części nie skończyłem rozpocząłem. Pewnie dawno juz bym cos zaczął, ale przez natłok zaległości Yakuza, wciąż jest przede mną. Tak, jak Wiedźmin jeszcze do niedawna. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam 0 na początek, nawet nie chodzi o więcej zawartości ale o to jak ta gra wprowadza gracza w świat Yakuzy.

W 0 pięknie przedstawione są wszystkie rodziny/klany/postacie/szychy itd .

Na początku ciężko to ogarnąc tyle tego jest.

Bez tego w Kiwami miałbym ciężkie wejście bo jednak gra trochę skąpi wstawek i wszystko dzieje się zdecydowanie szybciej .

 

Ogólnie na ten moment mam juz 52 substories i 10 czy 11 rozdział.

Główny wątek ma niesamowity potencjał, nie chcę spojlować, liczyłem na coś podobnego jak w Suikodenie 2 Riou vs Jowy .

Ale tak jak piszę, wszystko dzieje się strasznie szybko rozdziały pękają jeden za drugim nawet przy moim ślimaczym tempie grania .

Brakuje mi większej ilości wstawek, uspokojenia akcji, lepszego ukazania relacji między nami a innymi postaciami np. Haruką (chociażby takich wstawek jak akcja z psiakiem)

Widać że ta gra byłą odświeżana w 10msc, substoriest też duża część jest bez większej historii ot ktoś nas zaczepi, spuszczamy wpyerdol delikwentowi/om i zaliczamy questa dosłownie w minutkę .

Inna sprawa że walka w tej grze niezmiennie mnie bawi i przeciwnicy pięknie nakrywają się nogami :)

Oczywiście są i ciekawsze dłuższe kilku etapowe suby, ale ogólnie na tym polu gra również przegrywa z 0 w moim odczuciu.

Do skrytek brakuje mi chyba ze 4 czy 5 kluczyków .... no czuć że niedługo moja przygoda dobiegnie końca .

Liczę na mocną końcówkę i miażdzący ending,ale to na spokojnie na weekend sobie zostawie ostatnie rozdziały, dziś porobie sobie substory i arenę może trochę kasynka :p

Odnośnik do komentarza

Czajniczka jeszcze nie widziałem xD .

Ja się dziś zawziąłem na wyścigi samochodzików, niby już to było niby miałem to olać ale jak odpaliłem to 2h siedziałem żeby chociaż do Master cup przejśc, a tu jeszcze  Kazuma's cupy się odblokowały .

 

Co do Majimy to się wqrwiłem 55%+ completionist story na wykończeniu a ja ledwo rangę F wbiłem .....

Poczytałem trochę w necie i sporo ludzi ma ten sam problem co ja :/

Niby dostałem sms żeby odwiedzić hostessę w klubie shine ale Majima się nie pojawia(smsa dostałem w 4ch a jestem już w 11, od tej pory ani razu nie pojawił się w mieście )

Jak ktoś ma jakieś spostrzeżenia będę wdzięczny ... nie chcę po necie spojlowac wszystkich jego pozycji gdzie jest, bo to mi tylko zepsuje zabawę, ale może ktoś jest akurat na początku story i kojarzy tą akcję ?

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Mam ten sam problem z Gorusem, zdążyłem skończyć substory z :wub: Riną, a tego grzyba dalej nie ma.

 

Ja jestem po 6 chapterze i spotkałem go kilka dobrych razy (jako policjanta, jako barmana - tutaj mocno kwikłem) i jako zwyklego street thuga, ale no całkowicie przypadkowo chodząc po kamurocho.

Odnośnik do komentarza

Czy Kiwami można gdzieś kupić w ogólnodostępnych sklepach typu MM czy Saturn? W ogóle tego nigdzie nie widzę. Ultimy nie trawię jako sklepu...

Nie ma polskiego dystrybutora i gry nie dostaniesz w sklepach sieciowych :lapka:

 

 

Mam ten sam problem z Gorusem, zdążyłem skończyć substory z :wub: Riną, a tego grzyba dalej nie ma.

 

Ja jestem po 6 chapterze i spotkałem go kilka dobrych razy (jako policjanta, jako barmana - tutaj mocno kwikłem) i jako zwyklego street thuga, ale no całkowicie przypadkowo chodząc po kamurocho.

 

No właśnie Kamurocho kilka razy w koło obszedłem i się nie pojawia, i mam ten sam problem co Schranz opisał że muszę go znaleźć i niby jest w Shine (chodzi o tego smsa że jest tam hostesa która nie ma klientów) .

Odnośnik do komentarza

No ale nie wydają ich każdej gry, Persone tak, Yakuzy Kiwami nie. A Y0 wydawała cenega, no i cyrk jest, w sumie nie wiem czemu Czarek masz jakieś obiekcje do ultimy, dostałem gre przed weekendem elegancko po starej cenie, szanuje bardzo. 

 

A z tego co widzę to na allegro są jeszcze od pewnego szanowanego użytkownika FPE.

Odnośnik do komentarza

 

Czy Kiwami można gdzieś kupić w ogólnodostępnych sklepach typu MM czy Saturn? W ogóle tego nigdzie nie widzę. Ultimy nie trawię jako sklepu...

Nie ma polskiego dystrybutora i gry nie dostaniesz w sklepach sieciowych :lapka:

 

 

Mam ten sam problem z Gorusem, zdążyłem skończyć substory z :wub: Riną, a tego grzyba dalej nie ma.

 

Ja jestem po 6 chapterze i spotkałem go kilka dobrych razy (jako policjanta, jako barmana - tutaj mocno kwikłem) i jako zwyklego street thuga, ale no całkowicie przypadkowo chodząc po kamurocho.

 

No właśnie Kamurocho kilka razy w koło obszedłem i się nie pojawia, i mam ten sam problem co Schranz opisał że muszę go znaleźć i niby jest w Shine (chodzi o tego smsa że jest tam hostesa która nie ma klientów) .

 

 

Ja mam 30h obleciałem te kamurocho robiąc suby setki razy w szerz i wzdłuż i nic zero null ....

Wqrwia mnie to strasznie bo jak pisałem styl smoka jest NIEGRYWALNY .

Poza tym system Majima everywhere niezmiernie mnie jarał jak zaczynałem grać i jako że jestem fanem Goro odnajdowanie go czy klepanie mu mordy sprawiało mi masę frajdy .

Ja dziś spróbuję jeszcze zgłębić temat, trochę juz poczytałem www i sporo osób ma ten problem,dokładnie w tym samym momencie czyli po policjancie i sms o hostessie z klubu Shine .

I z tego co widziałem to on powinien się tam pojawić, tak więc niestety może być bug jakiś oby nie, ale już 1 patch był do kiwami ... 

Jakby ktoś jakimś cudem rozkminił tą zagadkę to dajcie znać na forrum .

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Ja po smsie z Shine pobiegłem tam szukać Goro ale żadnej akcji związanej z Majima everywhere tam nie było tylko hostessa do wyrwania. No ale później dostałem normalnie kolejny telefon informujacy o tym że Goro ukrywa się gdzieś w mieście i wskazówki dotyczące jego lokalizacji a w między czasie pokazał się kolejny raz jako thug w mieście (w sumie już 6 raz).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...