Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami


okens

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Zero i Kiwami są jak Kill Bill vol.1 i vol 2. - drugiego takiego double-packa w świecie gierek nie pamiętam. Skok w Kiwami po skończeniu Y0 jest jak powrót w rodzinne strony i spotkanie ze starym znajomymi po przejściach.

Odnośnik do komentarza

W sumie z wysyłką mnie taniej wychodzi z VGP, a ciśnienia żeby grać na premierę nie mam, więc nie ma co zmieniać na Ultimę.

O Ultimie to w ogóle przestańcie myśleć. Powiem Wam jak będzie. Ultima siorbnie kasę za preoreder, którą do czasu premiery będzie dowolnie obracać, po czym w dniu wypusku Kiwami Was wykiwa mówiąc sorry, ale gry nie będzie wcale, a już w ogóle w takiej cenie. Co Pan/Pani sobie życzy? Zwrocik kasy na konto czy na kartę? Straty moralne? Rekompensata? A spyerdalaj pan!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Miesiąc do premiery mesjasza :)

Z ciekawości odpaliłem dziś 1 na emu, niby wszystko git, fajne wstawki, znajome mordy ale jakie było moje zdziwienie gdy się okazało że tam jest dubb ENG :D (WTF!)

Nagle czar prysł ... Kiryu Nishiki Majima no jak bym w inną grę grał DRAMAT .

Z innej beczki, strasznie podoba mi się ten steelbook,a jeszcze bardziej podoba mi się cena - 140zł na premierę to świetna cena nawet dla najbardziej wybrednego cebulaka.

W końcu będę mógł grać i wymieniać się wrażeniami z gry day one a nie pół roku po premierze :D

Odnośnik do komentarza

Z Kiwami mam jeden wielki problem - Majima. Jest wszędzie, czasem pojawia się znikąd. Pół biedy kiedy możesz mu uciec/uniknąć walki. Dlaczego? Bo jest jak ten umięśniony ściągacz haraczu z Zero tylko pojawia się częściej, za każdym razem z coraz to dłuższym paskiem życia. To taki specjalny "feature" Kiwami. Z początku jest fajnie, ciekawie. Niestety, po krótkim czasie męczy. Zwłaszcza kiedy chcemy przebiec z jednego końca mapy na drugi a po drodze napotykamy lokalnych gangsterów i rzeczonego pana.

 

PS To nie jest spoiler. Majima everywhere pojawia się w każdym trailerze...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja nie pamiętam już kiedy ostatnio kupiłem jakąś gre w PL. :yao: Doszło do tego że bardziej opłaca się kupować z Anglii/Kanady. Nie mam ciśnienia żeby mieć cokolwiek w dniu premiery więc nie straszny mi czas oczekiwania na paczkę chociaż rzadkość kiedy przekracza tydzień/dwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...