Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami


okens

Rekomendowane odpowiedzi

Bo kupiloby pewnie z 10 osób tę grę. Ja Ishin ukończyłem po japońsku pomimo że nie znam języka. Bawiłem się bardzo dobrze, a niektóre cutscenki są tak wymowne że nie trzeba dużo żeby je zrozumieć. Zresztą fabuła nie jest jakaś szczególnie zagmatwana w porównaniu do serii właściwej.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Udało się cudem. Czasami się pomyli. Teraz Karaoke dla cyborgów - 950 punktów w najbardziej poje... piosenkę.

 

Wjeżdża za pierwszym razem.

 

Co do haruki - w jedynce było trudniej niż w Kiwami. Między innymi przez przegięty wymóg trzepnięcia 20 homerunów bez skuchy. Zrobiłem, nie zapomnę nigdy... :)

Odnośnik do komentarza

No raczej. Nie wiem czy ktokolwiek kto testowal mógł uznac, ze fajnie jest co 3 sekundy dostawac strzal w plecy, gleba, wstan, strzal, gleba. Nie nadazalem unikac i atakowac jednocześnie, podczas gdy w calej grze nie mialem problemow z walką. Cheap as fuck.

 

Aha po tej walce to nie wszystko, a nie mam juz potionow :dafuq:

Obniż sobie poziom trudności nie ma sensu się męczyć. Pamietam jak na finałową walkę w Yakuzie 5 nie wziąłem żadnych potionów a boss miał chyba z 10 pasków życia, nie chciałem zmienić poziomu na easy bo za przejście na normalu jest trofeum w końcu po chyba dwóch godzinach jednak się złamałem na easy poszło lekko a trofeum dostałem tak czy siak ;)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w żadną Yakuzę ale ostatnio zacząłem się interesować tą serią i lepiej zacząć od kiwami czy y0? Czytałem, że kiwami to remake pierwszej części a 0 to prequel i lepiej zagrać chronologicznie w kolejności wyjścia gier czy zacząć od 0?

 

Prawdopodobnie nie ma jedynej dobrej odpowiedzi na Twoje pytanie :)

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w żadną Yakuzę ale ostatnio zacząłem się interesować tą serią i lepiej zacząć od kiwami czy y0? Czytałem, że kiwami to remake pierwszej części a 0 to prequel i lepiej zagrać chronologicznie w kolejności wyjścia gier czy zacząć od 0?

Ja zacząłem od Zero(i gra się za(pipi)iście),ale zapewe najlepiej jest je ogrywać tak jak zostały wydawane. Wtedy pewnie można lepiej ogarnąć wątki fabularne jak i wychwycić dużo więcej smaczków. Yakuze 0 zapewne inczaczej się odbierze grając w nią jako 6stę grę z serii niż pierwszą.  Podobnie jak z książkowymi sagami wydawanymi po sobie ale dziejącymi się w róznych przedziałach czasowych. Najlepiej je czytać zgodnie z datą wydania a nie chronogią czasową wątku fabularnego.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...