Skocz do zawartości

Yakuza Kiwami


okens

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ się namęczyłem z Jo Amon(głównie przez to że kompletnie się tego nie spodziewałem i miałem tylko 3 medykamenty)

Najtrudniejszy boss w Yakuzach jakiego widziałem(nawet na normal jest masakra)

Ale za to muzyka podczas walki  :banderas:

Był to ostatni 78 quest, smuteczek poza minigierkami juz praktycznie wszystko wymasterowane .

Odnośnik do komentarza

Wg mnie kiwami jest łatwiejsze od 0, Majima jest workiem treningowym gdzie w 0 Mr. Shakedown potrafił mnie zmieść na 2 hity(1 przewrócić i dobić z buta)

Z bossami nie miałem żadnych problemów w 0 miałem kilka podejść do co poniektórych .

Jedynie Amon był jakimś wyzwaniem .

Takie jest moje zdanie ale to pewnie też dlatego żę miałem ze 100h w 0 i ogarnięte podstawowe 3 style walki .

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś, jakiś guide do Majimy bo brakuje mi dwa razy pokonać Everyones Idol Goro i za uja nie mogę go nigdzie znaleźć w tej wersji. Nie wiem czy w jakiejś specjalnej sytuacji się pojawia, czy co? Wszystko inne z nim związane już mam.

 

Ale na miescie?

 

Bo jak na miescie to jest prosta sprawa, wchodzisz i wychodzisz non stop z jakiegos budynku i czekasz az zadynda majima sense, podlatujesz i jesli to nie jest Idol no to z powrotem do budynku, 5-10 minut i bankowo sie uda.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się w tej części ta walka kobiet-owadów, a to chyba wszystko przez to kolekcjonowanie kart i ustalanie setów. Póki co łatwo idzie, ale pewnie końcowe questy mnie zdenerwują xd

 

Już 6 chapter i sobie powoli dawkuję, bo bardzo to szybko leci wszystko. Ale nadal to wysoki poziom Yakuzy, te questy poboczne, Majima w Batting Centre XDD Wycisnę chyba więcej z tej gry niż z Zero, bo tam pod koniec zmuszony byłem grindować, a tutaj przez mniej zawartości jakoś łatwiej mi to przychodzi. 

Odnośnik do komentarza

No mnie w Zero bardzo mocno to zdziwiło. W zasadzie nie ma czegoś takiego że kasy brakuje na zakup itemków. Ewidentnie zrobili tak dla klimatu. Czujesz się wtedy jak pan i wladca idąc ulicą. :sir: Miła odmiana w sumie ale tak jak piszesz dobrze że tylko w Zero.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...