Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ze ma, ale w Dooma zdecydowanie bardziej trzeba ogarniac strzelanie, tu zaś ze zgranymi teamami czasami trudno nawet punkt zajac, nawet jak sam jesteś w stanie wyeliminować pół druzyny...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja na ONE jak ten wyrzutek ;D

 

No co Ty powiesz, to tak jak ja  :) Mój GT: Mr Krzychoo - dodaj mnie do znajomych. Może kiedyś uda nam się zagrać wspólnie.

 

Z innej beczki, pytałem kiedyś o dodatki z edycji Origin, a dotarła dziś do mnie używka - skórki są od razu na płycie, nie ma żadnego kodu. Kod był chyba na dodatki do innych gier Blizzard.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Kriss77 dopisz się w temacie z ustawkami overwatch, będzie nas paru na X1. Widziałem parę dni temu na livie, że Zeratul cisnął z kimś, zmontujemy coś. Od soboty zaczynam konkretnie także pododaję was (też Vex i Soula).

Odnośnik do komentarza

 

Bansai proste pytanie:

 

Doom / to Overcoś?

 

Tylko poważna opinia :)

 

Dopiero dzisiaj powaznie przysiadlem, caly dzien w party miotamy, pogram jeszcze jutro i wtedy ci odpowiem sensownie :)

 

Ale poki co, sama gra jest bardzo fajna, jesli sie zastanawiasz nad kupnem to smialo mozna sprobowac, uzywki wkrotce pewnie uderza na allegro, a ekipa jest NON STOP do grania.

 


Przed chwila prawie w pelnym squadzie niezly gwalt poszedl na randomach, 2 minuty 6 sekund i mecz wygrany. Rage quity poszly masowo przy glosowaniu xD

 

 

Za ch*j do killstreaka 20 dobic nie moge zeby trofke zdobyc, mialem dzisiaj 3 razy 18 i ciagle mnie ktos zabijal :frog:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

 

Bansai proste pytanie:

 

Doom / to Overcoś?

 

Tylko poważna opinia :)

 

 

Dopiero dzisiaj powaznie przysiadlem, caly dzien w party miotamy, pogram jeszcze jutro i wtedy ci odpowiem sensownie :)

 

Ale poki co, sama gra jest bardzo fajna, jesli sie zastanawiasz nad kupnem to smialo mozna sprobowac, uzywki wkrotce pewnie uderza na allegro, a ekipa jest NON STOP do grania.

 

Przed chwila prawie w pelnym squadzie niezly gwalt poszedl na randomach, 2 minuty 6 sekund i mecz wygrany. Rage quity poszly masowo przy glosowaniu xD

 

 

Za ch*j do killstreaka 20 dobic nie moge zeby trofke zdobyc, mialem dzisiaj 3 razy 18 i ciagle mnie ktos zabijal :frog:

no bez kitu, genji na konsolach ma zupełnie inny gameplay XD na pc głównie używa sie dasha i meele a gwiazdki do dobijania 

Odnośnik do komentarza

Na konsolach polecam przemapowianie skoku Genjiego pod lewy trigger (shirukeny rzucane szerokim łukiem rzadko się przydają, więc przypisałem je do wcześniejszego przycisku skoku). Dzięki temu faktycznie może on być ciągle w ruchu i celować podczas skoków. Nie jest to łatwe zadanie, ale z czasem można nabrać wprawy.

Odnośnik do komentarza

No nie skacze sie tyle ile by sie chialo na konsolkach tak samo jak sie nie przemapujesz to nici z wallride i spychania ludzi do studni Lucio. Kolejnym problemem moga byc dziadki i te ich wierzyczki bo nie mamy tak szybkiego i dokladnego celowania, trzeba bardziej dealowac chyba ze gra sie Reaperem czy Tracer. Ale tak czy inaczej gra sie swietnie i nie zaluje ze kupilem ver. PS4.

 

BTW na konsolkach to chyba bedzie jedna z najtrudniejszych platyn teofki taki jak 3 kille z 8 pociskow Reaperem albo The Floor is Lava Lucio ktore wydaje sie powaznie niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

na wieżyczki to juz mam patent Farą: jej rakietnica i umiejką z odpychaniem, albo żołnierz call of duty pół magazynka + rakiety i wieżyczki nie ma, chyba ze stoi rainhard albo odpalony krasnal ;/ no to wtedy gorzej

Odnośnik do komentarza

BTW na konsolkach to chyba bedzie jedna z najtrudniejszych platyn teofki taki jak 3 kille z 8 pociskow Reaperem albo The Floor is Lava Lucio ktore wydaje sie powaznie niemozliwe.

 

To osiągnięcie Lucio jest do zrobienia, wystarczy na otwartych mapach spychać przeciwników w przepaść i tuź po tym od razu wjechać na ścianę - gra zaliczy to jako zabicie przy "wallride".

 

Odnośnik do komentarza

Kazda postac jak sie nia umie grac i zgrac jest swietna i chyba dlatego ta gra jest taka dobra tylko do Mai sie przekonac nie moge bo pokemon w uj xD

 

Mysle ze magia tej gry jest wlasnie to ze nie ma na nic parcia poza oczywiscie wygrana. Jak kupilem gre to bylo nie ma (pipi)a to ja bede DPSem i z niego nie zejde. Pogralem kilka dni i praktycznie z rolek Lucio nie zchodze sa w Teamie lepsi niz ja do fragowania a jak sie okazalo ja dobrze lecze wiec tego coraz czesciej sie trzymam.

Odnośnik do komentarza

Dlatego dobrze że w tej grze nie ma ogólnej tabeli z wynikami. Ludzie skupiają się na teamplayu i objectivach, a nie na fragach, żeby wykręcić jak najlepsze ratio.

 

Chociaż nawet i wsparciem można pozamiatać przeciwników. Wczoraj dostałem POTG Symmetrą, za wejście na plecy i ściągnięcie 3 gości jej bronią na bliski kontakt, ale to strasznie nieogarnięta drużyna była :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wywiad z Jeffem Kaplanem - dyrektorem gry. 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-07-overwatch-blizzard-answers-the-big-questions

Z najważniejszych rzeczy: 

- W grze pojawi się nowy bohater o nazwie "Sombra", który prawdopodobnie będzie supportem z wykorzystaniem snajperki. 
- Twórcy planują do końca roku zmienić trochę zagranie meczu. Kamera będzie bardziej kinowa, a same algorytmy będą wyszukiwać zagrania niekoniecznie zadające największe obrażenia.

- Obrażenia McCree zostaną zmniejszone. 
- Twórcy przyglądają się mocno Trupiej Wdowie (zastanawiają się nad kilkoma poprawkami) 
- D.Va dostanie buffa. Aktualnie nie wiadomo, czy zwiększone zostaną jej obrażenia, czy umiejętność przeżywania, ale to na ten moment najsłabszy z tanków. 
- Sezon w grach rankingowych będzie trwał 3 miesiące. Drużyny będą tak balansowane, że jeżeli będziemy grać 4 zawodnikami, to przeciwko nam stanie 4 zawodników. Nie będzie można grać tymi samymi postaciami w jednej drużynie. Przegrywanie gier wpłynie na spadek z dywizji, a całość ruszy pod koniec czerwca. 
 

Będzie oczywiście więcej bohaterów i więcej map całkiem za darmo. 
Polecam przeczytać ten wywiad, jest wiele więcej ciekawostek. 

btw. będę chciał skompletować ekipę pod gry rankingowe ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...