Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

no nie wiem. ja oceniam gre pod względem zawartości, jest zbalansowany multiplayer na setki godzin? no jest. jeśli to nie jest warte dla ciebie 200zł za gre na pc 250zł konsolową spoko. Ale hurr durr powinni dać singla to tak, jak bym narzekał na grand turismo, że nie ma open world jak w forzie horizon 2 a to przecież obie to arcadowe ścigałki, albo, Pes jest do kitu bo fifa ma licencje na zawodników, no nie uradze tak ta gra jest skonstruowana i została wydana a, że konkurencja ma singla i multi, no to życie.

 

Ok, podaj mi nazwe shooterka wydanego po 2015 włącznie ze średnia wyższą na metacritic na dowolną platformę. oczywiście mającego singla i multi lub tylko multi. tylko plox bez dooma i destiny XD

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną wkurzają mnie 2 postacie: Mcree z racji swojego bezmózgiego combo w postaci flash+fan the hammer oraz Junkrat przez ten spam granatów w choke pointy. Już nawet te wieżyczki Tobriona nie są aż tak denerwujące jak padanie od tych dwóch powyższych hero.

 

Pewnie w czerwcu jak będzie patch z rankedami, to Blizzard zacznie wprowadzać zmiany do hero.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Mi narazie smuga zalazi za skore, jak znajdzie się ogarnięty gracz to trafienie go graniczy z przypadkiem. No ten ult hanzo walący przez ściany :/ jak stoi się metr oś niego to zgon gwarantowany

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy CS to dobre porownanie, popularnosc zdobyl lata temu, ale tez sie grindowi nie oparł, dodali (pipi)ane skrzyneczki.

Z nowszych gier Titanfall jaranko było na premiere, a po paru miesiacach pustki na serwerach.

Cs:go przez pierwsze dwa lata to bylo dno i wielu juz myślało, ze gra nie powtórzy sukcesu 1.6

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

to też jest ciekawe w overwatchu, trzeba słuchać co sie dzieje, praktycznie każdy ultimate słychać i mozna szybko zareagować. Granie bez dźwięku psuje rozgrywke xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Genji potrzebuje buff'a i koniecznie trzeba zablokować kopiowanie  postaci w grze 4x ten same Hero to czasami mocne przegięcie.

 

Na koniec dwie moje akcje.

 

https://account.xbox.com/pl-pl/gameclip/95366134-7c5c-41bf-875c-101c4e384e8b?gamerTag=Lightning%20Step&scid=f9d30100-7748-4d1a-b508-524805a3c308

 

https://account.xbox.com/pl-pl/gameclip/50bba758-89c5-4e18-a1cb-636b6c1ccf9a?gamerTag=Lightning%20Step&scid=f9d30100-7748-4d1a-b508-524805a3c308

 

ten ostatni też padł.

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...