Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soul

 

imo spoko, że nie ma "łokcia destrukcji"

 

 

A ile teraz dmg można zadać z liścia? Ja mam wrażenie, że chyba z 50. Głupia sytuacja, kiedy ja z wrogiem nie mam naboi i ten dostając dwie buły na twarz mnie zabija, bo wolał przeładować. Trochę jakby mnie opluł przez monitor :/

 

 

Womba comba ultimejtów to najmiodniejsza rzecz w tej grze, tylko musi być komunikacja z graczami i sensowny wybór picków. Raz zdarzyło mi się mieć 3 gości, którzy używali mikrofonów i wygraliśmy mocno wyrównany mecz, gdzie w ostatnich sekundach Reinhardt, Mei i Hanzo potraktowali ultimejtami prawie cały team. No takie granie jest za(pipi)iste, ale niestety więcej zdarza mi się mieć w timie 3 wdowy, albo innych baranów co myślą, że skoro to FPS to trzeba hedy strzelać i wygramy. Overwatch taki nie jest.

 

 

 

No właśnie o to chodzi melee jest z(pipi)ony, powinien być przynajmniej za dwie kreski a nie za milimetr :/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nauczyłem sie grać symetrą, niezły trolling można stosować, idzemy na resp przeciwnika stawiamy 6-9 wieżyczek-> nikt nie przeżyje tam dłużej niz 3 sekundy, jak bastion sie rozstawi to już woogle przeciwnicy z respa sie nie ruszą. już nie wspomne o tym teleporcie, jak to robi gre. polecam też przy pchaniu wózka zrobić "jeża" z wieżyczek. też nikt nie podejdzie xd

Odnośnik do komentarza

 

jednak twierdzenie ze overwatch to taki tf2 okazalo sie bardzo krzywdzace dla tf

engineer w tf2 a tutaj to kilka pieter roznicy. (podobnie medyk a mercy) turret ma 360 stopni kat widzenia wiec nawet nie trzeba myslec gdy sie go stawia. nie trzeba nic zbierac zeby ulepszyc. nie mozna go recznie sterowac. nie trzeba go nawet pilnowac bo nie ma spy.

zawsze mowiono jakie to dla casuali ale zeby az tak...

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

w koncu pogralem i rozumiem juz czemu ta gra zgarnia same dyszki.

Cudo! Wezme jeszcze na ps4 zeby sobie aima pocwiczyc :D

Doom i Uncharted ida w odstawke, to jest inna liga.

Hanzo totalnie mnie urzekl :banderas:

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mam tak 1 na 10 odpaleń gry, nie wiem dlaczego tak sie dzieje

 

btw za 10-20 minut z Czeskim przysiadamy napierdalać, jak ktoś chce to dołączać, testuje też serwer curse (taka aplikacja do komunikacja konkurencja dla tfu teamspeaka) więc przydadzą sie ludzie do sprawdzenia jakości

 

 

działa to to woogle? 
https://curse.com/servers/Na2d7G

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

ok

generalnie napyerdalam na pc i dla mnie to jest najlepsza gra WSZECHCZASOW, pes3, sc2, tekken 3 2016 roku :banderas:

10/10 w pelni zasluzone, nie ma zadnej wady. Tak, ten szpil jest az tak dobry.

A tu doomem sie jaraja, iksde xd

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

ostatnio tlou - podtrzymuje to zdanie, dalej jest KOCUREM.

Ech, bartiz bartiz, zawsze kompleksy miales bo myszki nie ogarniales i swirowales na konsolach z padzikiem xddddddddddddddddd

 

Zartuje mordeczko, bierz na ps4, bedziesz po mnie dobijal fragi jak w tlou :*

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

najlepsze multi od czasow gears 1.

 

 

 

EDITORS' CHOICE AWARD

No game is perfect, but comes as close as it could get within its genre. The new game to beat in its sector; we're talking pure video game ecstasy.

 

EKSTAZA

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...