Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej zeby ludziki nie zabieraly sie za tryb rankingowy zanim nie ogarnia wszystkich postaci oraz jak ta gra dziala, wiec dla moim zdaniem in plus ze dopiero potem go dodadza. Ja kupuje gre na PC w czerwcu bo teraz i tak nie bede mial czasu grac wiec jak ktos wieczorkami miedzy 21-22 a 3 w nocy bedzie chcial pograc na PC to sie chetnie dolacze.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

swego czasu wersja pc na G2A.COM byla za 133 zł
wiec empik mega drogo

 

na g2a można kupić w tej cenie pudełko z dodatkami? no chyba nie. Sama smuga do heroes of the storm to 15 euro, więc nie, nie jest drogo.

Odnośnik do komentarza

 

 

swego czasu wersja pc na G2A.COM byla za 133 zł
wiec empik mega drogo

 

na g2a można kupić w tej cenie pudełko z dodatkami? no chyba nie. Sama smuga do heroes of the storm to 15 euro, więc nie, nie jest drogo.

 

Racja, ale mówimy o preorderze, który oferuję G2A a nie smudze do HOTSa, którą sprzedaje jakiś kliko z Mandzuri gdzieś w Kentucky. Polecam przyglądnąć się bliżej tej stronce a nie cisnąć na lewo i prawo. Działają na zasadzie rynku a nie sklepu więc towary mają cenę taką, jak jakiś Pszemek czy inny Pedro sobie zażyczy. Raz niżej a raz wyżej, a że jakiś szrot do HOTSa jest w takiej cenie to tylko dlatego, że nikt takiego badziewia nie kupuje. Z tego co wiem to tylko preordery mają "od siebie". 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

 

swego czasu wersja pc na G2A.COM byla za 133 zł
wiec empik mega drogo

 

na g2a można kupić w tej cenie pudełko z dodatkami? no chyba nie. Sama smuga do heroes of the storm to 15 euro, więc nie, nie jest drogo.

 

Racja, ale mówimy o preorderze, który oferuję G2A a nie smudze do HOTSa, którą sprzedaje jakiś kliko z Mandzuri gdzieś w Kentucky. Polecam przyglądnąć się bliżej tej stronce a nie cisnąć na lewo i prawo. Działają na zasadzie rynku a nie sklepu więc towary mają cenę taką, jak jakiś Pszemek czy inny Pedro sobie zażyczy. Raz niżej a raz wyżej, a że jakiś szrot do HOTSa jest w takiej cenie to tylko dlatego, że nikt takiego badziewia nie kupuje. Z tego co wiem to tylko preordery mają "od siebie". 

 

Kolego ale rozmawiamy o aktualnych ofertach, a nie co było kiedyś na g2a, teraz widze są ruskie klucze po 165zł lub globale po 264zł, więc tego, mimo spuszczenia samej smugi wychodzimy z najlepszą ofertą.

Odnośnik do komentarza

O aktualnych jak najbardziej. Ja mówię o tym co oferowało G2A kiedyś, podałem to czysto informacyjnie jako ciekawostkę dla obecnych ofert, którą podałeś. Aktualnie jest drogo bo wystarczy spojrzeć na to co się dzieje z popularnością tej gry. Co sobie tam ludzie myślą to mi w sumie lata bo i tak każdy kupi gdzie będzie chciał. Preordery się zwykle składa przed premierą a jak ktoś śledził to mógł zaoszczędzić prawie połowę aktualnej ceny ;) that's all.

Odnośnik do komentarza

no empik mi napisał że mam jutro do odbioru xD mają poczucie humoru, dziś sobie normalnie w detalu pewnie kupie.

Gdzie w końcu bierzesz?

 

Kurdę, ciekawe jak z tymi kodami na alledrogo, czy taki śwait gier albo inny oszołom od razu wyślą z automatu. Chyba, że dzisiaj dostanę w jakimś media markt/empik albo cuś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...