Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Yaczes kur.wa przez ciebie zaraz kupię grę i będę w nią grał, a jeszcze kampania w Doomie rozgrzebana, co to się odyebuje w tej branży, a już bilet w Bieszczady kupiony...

Potwierdzam słowa dejva gra roz(pipi)ia miodnością gameplayu. MIAZGA i tyle.

Nie ma obecnie lepszego FPSa do multi, bo tu jest wszystko:

- Świetna optymalizacja

- Świetny design postaci i mapek

- ogromne community już przed premierą gry (na zachodzie)

- blizz będzie tę grę wspierać LATAMI, bo za dużo już w nią władowali aby od tak ją sobie zostawić

- Tak miodnego gameplayu nie ma nic innego

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sam nie wiem co mnie najbardziej urzeklo - niesamowite wrecz przywiazanie do kazdego najmniejszego detalu, niesamowicie zroznicowane postacie (KAZDY znajdzie tu cos dla siebie), wspaniale zaprojektowane mapy (zwlaszcza wertykalnie!!!), czy feeling strzelania. 

CIekawe jestem jak wypadnie wersja konsolowa (np taki hanzo i wdowa moim zdaniem ze wzgledu na specyfike celowania padem, moga nie byc tak efektywni, bo gra jest bardzo dynamiczna i balans moze tu byc zupelnie inny).

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/recenzje/2556/overwatch-recenzja-gry.html

 

Jaki bulwers bo gra dostała dobrą ocenę xD

 

Ludzie porównują Blizza do EA i battlefronta no krwa xD

- BLizz za free będzie rozwijać tę grę, a EA każe sobie bulić grubą kase za gierkę + DLC.

- Battlefront to gra bez żadnego balansu, jaki był na premierę taki jest po dziś dzień! Blizz będzie wiele rzeczy zmieniać.

- Battlefront nie ma żadnych podstaw do stania się grą e-sportową, która przyciągnie tłumy. Over oczywiście ma takie predyspozycje.

 

Blizzard to blizzard i nawet po mimo ich potknięć to nadal jest firma, która wydaje cholernie dobrze grywalne gry. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Najlepszą możliwą rekomendacja dla Overwatcha jest to, że praktycznie cała śmietanka zawodowych Quake'owców polubiła tą grę i nawet biorą już udział w pierwszych turniejach (np. Agent Rising który się dzisiaj odbywa). Commnity Quake jest bardzo sceptyczne w stosunku do nowych fps, np nowego Doom'a już jendogłośnie ogłoszono gów.nem obesranym (pod względem multi), zresztą OW w wykonaniu takiego np coollera wygląda 3 razy dynamiczniej niż nowe "dzieło" Bethesdy.

 

Jest to fps z największym potencjałem "progamingowym" ostatnich lat, a biorąc pod uwagę zaplecze finansowe Blizzarda, to gra może mieć bardzo świetlaną przyszłość.

Do minusów można zaliczyć głownie dwie rzeczy

1. Skill indywidualnego gracza nie ma tutaj wielkiego odzwierciedlenia na wynik całej drużyny (jak to w grach drużynowych)

2. Gra jest bardzo miodna do grania, ale bardzo kiepska do oglądania - chaos. Może zmieni się to z czasem, gdy ludzie poznają lepiej grę.

 

 

Ja osobiście żałuję, że Blizzard nie wykupił od ID praw do Quake Live - mielibyśmy mesjasza i zaoranie całego poletka fpsowego na długie lata.

Byłoby zbyt pięknie.

Odnośnik do komentarza

Bez zgranej drużyny nie ma co podchodzić?

Na zasadzie kilka meczów przed snem.

Jest jesli ty tez trafisz na randomow.

 

Jak gralismy razem z szarkiem i orzeszkiem spuszczalismy wpyerdol w kazdym meczu.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No to to wiadomo, w każdym fpsie tak będzie. Chodzi mi bardziej o to, że w przeciwieństwie do Halo czy innych Codów, tutaj każdy ma swoją rolę (ma?).

 

Chvj obejrzę jakąś recenzje. Mam ochotę na jakieś multi na ps4.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

http://www.ppe.pl/recenzje/2556/overwatch-recenzja-gry.html

 

Jaki bulwers bo gra dostała dobrą ocenę xD

 

Ludzie porównują Blizza do EA i battlefronta no krwa xD

- BLizz za free będzie rozwijać tę grę, a EA każe sobie bulić grubą kase za gierkę + DLC.

- Battlefront to gra bez żadnego balansu, jaki był na premierę taki jest po dziś dzień! Blizz będzie wiele rzeczy zmieniać.

- Battlefront nie ma żadnych podstaw do stania się grą e-sportową, która przyciągnie tłumy. Over oczywiście ma takie predyspozycje.

 

Blizzard to blizzard i nawet po mimo ich potknięć to nadal jest firma, która wydaje cholernie dobrze grywalne gry. 

jaki ból dupy w komentarzach, że gierka dla dzieci ma 9,5 XDDD a dorosły doom z kampanią 8,5. tak teraz do kawki poczytałem komentarze, to muszę prysznic w izotopach zrobić by zmyć porcje raka. Gratuluje tylko Gruszczykowi psychiki, za te wszystkie życzenia śmierci w komentarzach, jak ja bym musiał tak sie szarpać z gnojkami to już dawno bym leżał na banacha z wylewem na neurologii.

Odnośnik do komentarza

tez to przeczytalem wlasnie.

Ale ludzkie guwno siedzi na tym portalu :pawel:

CS:GO dostalby w takim razie od nich 1/10 xd

Typy chcialyby zeby to byl kolejny klon CODa + fabula.

Z rozwojem postaci, zdobywaniem perkow, modyfikacjami umiejetnosci, itd :pawel: Dla nich to co dla mnie jest ogromnym plusem, jest najwiekszym minusem.

Pamietam jak granie na konsolach bylo elitarne, bylo nas mniej, ale za to 100 razy wiecej hardkorowcow. Szkoda ze wyglada to teraz tak a nie inaczej.

Mnie chwile wczesnej zdziwilo to jaranie sie multi dooma. OK, jest bardzo fajne, ale przeciez sama alpha ut zjada go na sniadanie w kazdym aspekcie gry. To jest zupelnie inna liga.

Overwatch gra w tej samej lidze co UT - w lidze mesjaszy.

No ale prawda jest taka, ze bez klawy i mychy sie nie obejdzie grajac na powaznie w takie gry, chyba ze dany tytul wyszedl tylko na konsole.

I nie tylko ze wzgledu na sterowanie ktore opiera sie na odruchach (na myszce po jakims czasie reka sama celuje w ulamku sekundy zanim pomyslisz, a na konsoli ciagle namierzasz przeciwnikow celownikiem - bo nie ma innej opcji, taka jest sepcyfika galki), ale chociazby ze wzgledu na scene, e-sport, ilosc osob grajacych na powaznie.

Co nie znaczy, ze nie bede napyerdalal tez na ps4, trzeba pocwiczyc celowanie na padzie przed gearsami :)

No i licze na fajna ekipe forumowych klapow do eksterminacji randomow.

pozdrawiam

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

CIekawe jestem jak wypadnie wersja konsolowa (np taki hanzo i wdowa moim zdaniem ze wzgledu na specyfike celowania padem, moga nie byc tak efektywni, bo gra jest bardzo dynamiczna i balans moze tu byc zupelnie inny).

 

Wczoraj na XOne grałem w drużynie przeciwko Hanzo, który miał w jednym meczu 39 zabójstw i niesamowitą celność. Albo koleś podłączył myszkę przez adapter, albo faktycznie wymiatał skillem.

 

Im więcej gram, tym bardziej jestem pod wrażeniem  :banderas:  Nawet zaczynam się zastanawiać nad dodatkowym zakupem wersji pecetowej ;)

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

interesujaca historia, tym bardziej ze w porownaniach wszystkich wersji wszedzie na pierwszym miejscu wymienia sie niska skutecznosc hanzo i wdowy, a co za tym idzie slabszy balans gry.

 

Ale chcialbym zeby tak bylo, bo sam gram hanzo. Genialna postac.

W tlou tez uwielbialem luk.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Mnie to akurat nie przeszkadza, przynajmniej można spokojnie pograć zamiast ukrywać się non-stop przed snajperami ;)

 

BTW fanom statów i liczb polecam stronę Master Overwatch, gdzie można podejrzeć zarówno własne statystyki, jak i innych graczy.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

by nie bylo wam za dobrze.

rankedy dopiero za miesiac? znajac blizzard dodajac nowe mapy beda zabierac stare tak jak to robili w hots i sc2 :'(

map wydaje sie ze jest malo i sa dosc nierowne pod wzgledem designu. taki Lijiang Tower np mocno odstaje od reszty i niektore postacie sa tam przez to niegrywalne.

gra sie przyjemnie. postacie sa fajnie zaprojektowane i zachwycaja detalami nawet jesli balans lezy i placze w kacie.

soloqq raczej nie ma sensu bo kazdy bedzie wbiegal soloyolo bo ma ulta zamiast jakies skoordynowane cos. atakujace bastiony czy trollbjorny tez wolaja o pomste do nieba. moze rankedy cos z tym pomoga bo przestanie wrzucac wszystkich do jednego worka niezaleznie od lvl czy innych statow.

brak kampani imo jest sporym minusem i zawsze jestem przeciwny jak gra chce full cene za wybrakowany produkt. jak titanfall czy quake3 maja lepszy single to znaczy ze z(pipi)ales bo to naprawde minimum co mozna zrobic. szkoda ze blizzard tak slabo przedstawia swiat gry i jego historie bo wydaje sie ciekawa patrzac po interakcjach postaci (podobnie jak w hots mala rzecz a cieszy), pozostaje szukac po youtubach jakis filmikow jak ten https://www.youtube.com/watch?v=oj1GXk02Rq4 bo w grze nic nie znajdziesz

 

ps. unlocki tez sa raczej slabe. za duzo zamian kolorow za malo faktycznej roznorodnosci. i tak radosc z otwierania sprayow i iconek. pomyslec ze ludzie wywalali na to kase.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jest 12 map z czego niektóre mają po 3 warianty różniące sie całkowicie od siebie w zależności od trybu gry. po to wydali gre za pełną cene, nie w systemie free2play z mikrotranzakcjami, bo właśnie chcą uniknąć wypluwania nowych bohaterów co tydzień i miotaniem kontentem, kupujesz całość i ew w przyszłości duże dodatki, tak to potwierdził blizzard

 

Co do singla to nie rozumiem stękania. Gra ma tylko multi, no i co? jak gra ma tylko singla to mam wymagać od niej multiplayera? XD co za logika. Nie gram w skyrima, wiedźmina, bo nie ma multi xd woogle fabuła w shooterach to temat rzeka, co do unlocków to też prosta sprawa, uwaga MOŻNA JE OLAĆ! jak by nie było tego to byłoby biadolenie, że nuda i wszystko takie samo. no nie dogodzi sie każdemu.

Odnośnik do komentarza

wiesz ogolnie to wszystko mozna olac. tylko ze w momencie kiedy te mozna olac nagrody sa jedynym co dostajesz za lvl i nie ma innego progression to mogliby troszke wiecej w to wysilku wlozyc a nie na odwal sie bo i tak wszystkim nie dogodza to po co sie starac (i pewnie wloza po 9.99 euro za nowe dopracowane skiny w przyszlosci)

 

co do map celowo uzylem "wydaje sie" bo nie jest ich tak znowu malo (choc wariantow bym nie liczyl jako osobna mapa) to jednak mecze sa krotkie i grajac przez taka godzine dosc silnie sie odczuwa "znowu ta mapa"

 

co do singla to woogle fabula w grach docelowo multi to temat rzeka. niby nikt nie bierze gry wlasnie dla nich a jednak taki modern warfare. mortal kombat 9 czy blazblue i star craft pokazali ze da sie zrobic cos dobrego w tym zakresie.

i niepotrzebnie blaznujesz ze twierdzenie odwrotne rowniez jest prawdziwe i sie nie zagra w gry czystko single.

chca samo multi prosze bardzo ale niech nie spiewaja takiej ceny za "polowe gry" (no ale pogadamy jak sie przegra w to tyle godzin co w wieska 3 z dodatkami bo nigdy nie wiadomo czy nie bedzie titanfal effect)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...