Skocz do zawartości

Overwatch


Metoda

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłbym w to, nawet dał $ blizzardowi ale zwyczajnie w świecie nie mam czasu na granie teraz ;/

 

Do osób, które grają na PC - czy po becie gra chodzi lepiej czy gorzej u was na sprzęcie? Na konsolach tytuł raczej wielkiego sukcesu nie odniesie. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

W empiku (od ręki) wersja na XONE za 229 zł - moim zdaniem niezła cena i o 20 zł tańsza nic cena przez empik.com

 

Jedyny "minus": gra jest w polskiej dystrybucji i podobnie jak Diablo 3 nie ma na płycie wersji angielskiej. Piszę to, bo zapewne są tacy, co lubią przynajmniej głosy mieć w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no pograłem teraz i raka dostałem, z randomami nie ma co grać ;/ 10 meczy i 10 przegranych :pawel: dobry tez trolling symetrą zauważyłem, zgrane teamy (oczywiście u przeciwników bo czemu by nie u mnie xd) 1 tura 3 symmetry z 3 wdowami, symetry rozstawiają w ciasnych gardłach milion pułapek i nie idzie sie przebić xd

 

Gra zoptymalizowana bardzo dobrze, mam twarde 60klatek i nie ma dropów. raz lag sie trafił. pierwsza skrzynka wypadła i złota skórka do fary wypadła :banderas:

ogólnie gra 7/10, nie wiem czemu ludzie sie spuszczają. gra wykonana bardzo dobrze, lokalizacja tez ok, ale gameplay no to imo nic odkrywczego, team fortress na sterydzie blizzarda i brak rankingów na start to troche meh

 

no na metacritic narazie 100/100 xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Albo po prostu gra kogoś mocno wciągnęła, tak jak mnie :)  Wczoraj pograłem kilka godzin na XOne i było jeszcze lepiej niż w becie. Ewidentnie widać, że grę kupili Ci, którzy skumali o co w niej chodzi. Jedna akcja solowa bądź zespołowa potrafi odmienić losy meczu - za to najbardziej cenię Overwatch.  O ile ludzie będą grać zespołowo i różnymi postaciami (serio, nie widzę żadnej frajdy z gry samymi Bastionami), a Blizzard zadba o dodatkową zawartość, to gra sobie poradzi także na konsolach.

 

BTW jeśli ktoś posiada grę na XOne i chciałby pograć zespołowo (wpada za to 20% więcej PD, ale przede wszystkim jest więcej frajdy), to może mnie śmiało dodawać do znajomych. Jakoś się zgadamy :)

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Dodaj mnie ja cioram na ONE.

 

ps panowie pod portretem postaci w czacie meczu jest niebieski pasek który ładuje się za kille, jak już się naładuje portret podświetla się na niebiesko, co to dokładnie daje ?

Odnośnik do komentarza

Swiat gier polecam olac juz raz sie dalem nabrac na KLUCZE 24/7 5 MINUT JUZ MAMY po czym okazalo sie ze nie maja zadnych kluczy bo jeszcze im dostawa nie dojechala

 

Też się nabrałem. Zamówiłem u nich gierkę, na stronie było, że wersji na PC mają 15 sztuk. Po czym niedługo przed wyjściem z pracy dostaje info, że jednak dostawa nie dojechała i gry nie mają i że będzie dopiero jutro, albo pojutrze. Co za dno. Kupiłem w Media Markt, mieli tego całkiem dużo.

 

Pograłbym w to, nawet dał $ blizzardowi ale zwyczajnie w świecie nie mam czasu na granie teraz ;/

 

Do osób, które grają na PC - czy po becie gra chodzi lepiej czy gorzej u was na sprzęcie? Na konsolach tytuł raczej wielkiego sukcesu nie odniesie. 

 

Nie wiem jak gra chodziła w becie, ale w pełniaka gram aktualnie na lapsie. W środku jest i7-6700HQ, GTX 960M i 16GB RAM i gra chodzi na nim na detalach ultra, mieszanych z epickimi w 1080p i trzyma 60 klatek przez większość czasu (spadki są do 48 bardzo okazjonalnie przy dużych ilościach światła i cieni).

 

Sam Overwatch jest mega miodny i cholernie się w niego wkręciłem. Trafiam też na niezłe ekipy, bo do tej pory na 11 meczy wygrałem 8, fajne akcje można tu robić jak zespół jest zgrany. Póki co siedziałem do 2:30 w nocy i ciężko mi było skończyć. Grałem w betę na PS4 i gra na PC pod względem grafiki, dynamiki ruchu czy balansu jest sporo lepsza (nie ma tu tak przegiętego trafiania jak na konsoli, gdzie wchodziły hity nawet gdy celowaliśmy trochę obok).

Póki co nie miałem też żadnych problemów z serwerami i lagami. Grę znajduje zwykle po upływie 4-5 sekund.

 

Póki co jestem bardzo zadowolony, zobaczymy jak będzie dalej, ale Blizzard jest mistrzem w kreowaniu postaci ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

chodzi ci o ten pasek od ultimate-u czy ten za 5, 10 15 killi co pojawiają sie błyskawice? 

jak ten pierwszy to za kille mozesz uzyc super zdolności
jak drugi to po prostu świeci sie zayebistość, raczej nie ma zwiększonego dmg, podobny zabieg jest w heroes of the storm jak natłuczesz przeciwników.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

#team wieprzek 

 

ma bardzo dziwny gunplay, woogle nie czuje (pipi)nięcia jego gnata, ale szybko sie leczy i dobry hak robi gre.

 

btw juz mam 3 legendarne skórki do Fary xd nic innego mi nie dropi ze skórek tylko ta jedna xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Tak i ogólnie jest to zejbane na maksa, taki Genji jako Ninja powinien mieć mocnego melee a tu czasami z zwarciu czegoś mu brakuje(właśnie w miarę mocnego melee) IMO zamiast tych gwiazdek rozpryskowych powinien mieć mocnego melee.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

imo spoko, że nie ma "łokcia destrukcji" zawsze mnie to wkurzało w grach multiplayer. co do zadawanego dmg, to jest to gra zespołowa, i ogólnie (poprawce mnie jak sie myle) w pełnym team fightcie należy "nuke-ować" dpsem pojedynczo najbardziej newralgiczne postacie, albo robić zasadzki, lub "bajtować" przeciwników. identyczne mechaniki jak w mobach. Samemu sie nic nie ugra jeśli jest samemu vs trzech plus przeciwników (oczywiście rozumnych przeciwników) gra działa na zasadzie kontr, więc gdy bastion sie rozstawi to winston albo smuga i pograne. 

 

btw chyba znerfili bastiona, jakoś chyba szybciej traci amunicje w trybie stacjonarnym i częściej przeładowywać trzeba. Kolejny raz podkreśle jak bardzo w(pipi)ia mnie kombo 2-3 symetrii, porozstawiają te (pipi)ane laserki tak wysoko ze meele postacie nie dosięgają i giną w 3 sekundy ;/ jeszcze jak mai mrozi to juz woogle gwarantowana kaplica i łaska moze sobie leczyć.

Odnośnik do komentarza
imo spoko, że nie ma "łokcia destrukcji"

 

 

A ile teraz dmg można zadać z liścia? Ja mam wrażenie, że chyba z 50. Głupia sytuacja, kiedy ja z wrogiem nie mam naboi i ten dostając dwie buły na twarz mnie zabija, bo wolał przeładować. Trochę jakby mnie opluł przez monitor :/

 

 

Womba comba ultimejtów to najmiodniejsza rzecz w tej grze, tylko musi być komunikacja z graczami i sensowny wybór picków. Raz zdarzyło mi się mieć 3 gości, którzy używali mikrofonów i wygraliśmy mocno wyrównany mecz, gdzie w ostatnich sekundach Reinhardt, Mei i Hanzo potraktowali ultimejtami prawie cały team. No takie granie jest za(pipi)iste, ale niestety więcej zdarza mi się mieć w timie 3 wdowy, albo innych baranów co myślą, że skoro to FPS to trzeba hedy strzelać i wygramy. Overwatch taki nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...