Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Chelsea dala mi ladnie zarobic (czysta dwojka i over 2.5 bramki). Zaluje tez teraz, ze nie zagralem tego samego w meczu QPR z Liverpoolem, bo te typy chodzily za mna od piatku.

 

A ze stron z statystykami polecam soccerway.com - plusem tej strony jest to, ze sa pokazane absencje w druzynach i czesto takze sklady, co niekiedy bardzo sie przydaje.

Odnośnik do komentarza

31 kolejke widze tak:

 

WBA - Fulham 1, ewentualnie 1X

MC - Stoke 1

Swanesa - Aston Villa 1

Tottenham - Reading 1

WHU - Norwich X, lub X2

Wigan - MU 2, mysle tez o zagraniu tu United z handi -1, bo nie wierze, ze nie odskocza Wigan na co najmniej dwie bramki, a kurs 2.20 kusi

Southampton FC - Arsenal FC 2, tu tez mysle o handi -1

Chelsea FC - Queens Park Rangers 1, handi -1

Liverpool FC - Sunderland AFC X

Newcastle United - Everton FC 2

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

czysta 1 na levante

 

I FIXED

 

WBA - Fulham x,

MC - Stoke 1

Swanesa - Aston Villa 1

Tottenham - Reading 1

WHU - Norwich 2

Wigan - MU 2, mysle tez o zagraniu tu United z handi -1, bo nie wierze, ze nie odskocza Wigan na co najmniej dwie bramki, a kurs 2.20 kusi

Southampton FC - Arsenal FC 2, tu tez mysle o handi -1

Chelsea FC - Queens Park Rangers 1, handi -1

Liverpool FC - Sunderland AFC 1

Newcastle United - Everton FC x

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

W sumie jak szukacie jakiejś fajnej stronki z typami to polecam http://www.funtlandia.pl/ . Forum póki co nowe i dopiero zapełnia się treścią. Dostałem cynk od znajomego który polecił mi tamtejsze typy z US Sports (NHL, NBA) i muszę powiedzieć że jak zacząłem grać na ich typach dnia od marca to się nieźle obłowiłem. :D

Edytowane przez collins
Odnośnik do komentarza

199PLN wygrane dziś w STS.

 

Jakby kogoś interesowało, wszystkie typy w 1. połowach:

 

Chelsea - West Ham 1

Tottenham - Fulham X

Pescara - Chievo X

Napoli - Atalanta X

Kayseri - Galatasaray 2

Osasuna - Atl. Madryt 2

 

Stawka 2zł, do wyjęcia 199.30PLN.

Odnośnik do komentarza

Gratki. Zacząłem grać codziennie. Wprawdzie obracam bardzo małymi sumami(stawiam max 10 zeta), to jednak trochę mnie to niepokoi. Chciałbym stać się bogaczem dzięki bet 365. 

 

Wczoraj miałem podobnie jak Ty Aem - postawione 2 monety, do wyjęcia ponad 100. Oczywiście 4 z 5 typów weszły, a ostatni - PEWNIAK - nie. 

Odnośnik do komentarza

Standardowa sytuacja, mi T'ham zawalił i w czwartek i wczoraj 400PLN - ale cóz, trzeba z tym żyć :)

 

365bet, tobet itd. mają tę fajną rzecz, że można live grać i czasem nieźle się obłowić, ale i również łatwo popłynąć z kasą. Po ostatniej serii, którą wklejałem wyżej, chyba ze stówka poszła w plecy.

Odnośnik do komentarza

Też korzystam z forum buka. Niektóre analizy sam mogę sporządzić lepiej, chociaż nie mam na to ochoty/czasu, więc ... korzystam. W sumie podobne combo :) Ogólnie miałem nie grać ... ale cóż, skusiłem się na bonus beta365. Mało kasy zostało na koncie, więc 25PLN w tę czy w tę nie robi mi szczególnej różnicy. A nóż coś ugram. 

Odnośnik do komentarza

Też korzystam z forum buka. Niektóre analizy sam mogę sporządzić lepiej, chociaż nie mam na to ochoty/czasu, więc ... korzystam. W sumie podobne combo :) Ogólnie miałem nie grać ... ale cóż, skusiłem się na bonus beta365. Mało kasy zostało na koncie, więc 25PLN w tę czy w tę nie robi mi szczególnej różnicy. A nóż coś ugram. 

Oby, powodzenia.

Odnośnik do komentarza

<p>ladny weekend do typowania, sporo pewniakow ;]</p>

<p> </p>

<p>serie a:</p>

<p><span style="color:#008000;">Chievo Verona 18 : 30 AC Milan   2</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Inter Mediolan 15 : 00 Juventus Turyn  2</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Torino 21 : 00 Napoli  2</span></p>

<p> </p>

<p>bundesliga:</p>

<p><span style="color:#008000;">VfB Stuttgart 15 : 30 Borussia Dortmund  2</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Fortuna Düsseldorf 15 : 30 Bayer Leverkusen  2</span></p>

<p> </p>

<p>premiership:</p>

<p><span style="color:#008000;">Sunderland 13 : 45 Manchester United  2</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Arsenal Londyn 16 : 00 Reading FC  1</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Manchester City 16 : 00 Newcastle United  1</span></p>

<p><span style="color:#ff0000;">Southampton FC 16 : 00 Chelsea Londyn  2</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Swansea City AFC 16 : 00 Tottenham Hotspur  2</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Aston Villa 14 : 30 Liverpool FC  2</span></p>

<p> </p>

<p>la liga:</p>

<p><span style="color:#008000;">Rayo Vallecano 16 : 00 Málaga  2</span></p>

<p><span style="color:#ff0000;">Celta de Vigo 18 : 00 FC Barcelona  2</span></p>

<p><span style="color:#ff0000;">Real Zaragoza 20 : 00 Real Madryt  2</span></p>

<p><span style="color:#ff0000;">Atlético Madryt 21 : 00 Valencia  1</span></p>

<p> </p>

<p>ligue 1:</p>

<p><span style="color:#008000;">PSG 20 : 30 Montpellier HSC  1</span></p>

<p><span style="color:#ff0000;">ES Troyes AC 17 : 00 Saint Étienne  2</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Nicea 14 : 00 Olympique Marsylia  2</span></p>

<p><span style="color:#ff0000;">Olympique Lyon 21 : 00 Sochaux  1</span></p>

<p><span style="color:#ff0000;">Bordeaux 20 : 00 Lorient  1</span></p>

<p><span style="color:#008000;">Stade Brestois 29 17 : 00 Lille  2</span></p>

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...