Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad postawieniem na Fenerbacze. Arsenal wygrał w Stambule 3:0, więc awans mają praktycznie w kieszeni i Wenger może pobawić się składem i powpuszczać nołnejmy. Turcy po blamażu u siebie będą chcieli się godnie pożegnać z CL. Skład ku temu mają. Nie wygrają na miarę awansu, ale myślę, że jakieś 0:1, 1:2 jest w ich zasięgu. Z drugiej strony nie wiem jakim składem Arsenal wyjdzie (ale nie wierzę, że przesadnie mocnym, bo w niedziele grają z Tottenhamem), a i faktem jest, że ten zespół nigdy nawet nie zremisował w kwalifikacjach do CL - do tej pory Arsenal wygrał wszystkie 11 spotkań, więc jutro też mogą zrobić pogrom, tym bardziej, że grają u siebie. No ale na Fenerbacze kurs wynosi 8. Wydaje mi się trochę zawyżony, więc można pograć za jakieś drobne.

Odnośnik do komentarza

Mnie kusi zagranie na Shakhter Karagandy. W pierwszym meczu Celtic nie istnial, a chlopaki z kraju Borata stoja przed historyczna szansa jaka jest wejscie do Ligi Mistrzow. Tym bardziej, ze kurs jest syty.

 

A w drugim kuponie BTS w Milan - PSV i czysciocha na Zenit

 

tak przegladam to soccerway i ciekawy wydaje sie tez typ na Victorie Plzno 

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

W rewanżach wielkich zaskoczeń już nie będzie, mamy wynik po 90 minutach i jeśli ktoś ma dobry, to kurs ma minimalny (jak Real Sociedad czy Pilzno). Dobry jest przede wszystkim kurs na PSV, pierwszy mecz był wyrównany (w pierwszej połowie ogromna przewaga PSV), więc jakieś 1-1 czy 2-2 nie jest tak mało prawdoodobne, jak by sugerował kurs ponad 3,5. Podoba mi się też PAOK, daleki jestem od pewności, ale po pierwszym meczu naprawdę mają powody do optymizmu większe niż by wskazywał kurs 2,2. Nie zagra Huntelaar, a Farfan jest na krawędzi sprawności. Kazachowie? Nie widziałem meczu, więc nie wiem, czy faktycznie są lepsi do Szkotów, czy im wyszedł mecz fuksem. Nie byłbym w szoku, gdyby Celtic te 2-0 jednak wyciągnął, a kurs na nich 1,75 nie jest jakiś zachęcający.

 

Na zwycięstwo w pojedynczym meczu nigdy nie stawiam, bo ekipy mają przecież doskonałą świadomość wyniku dwumeczu i grają myśląc o tym, sam wynik rewanżu może być dość losowy wskutek tego.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czechy - Armenia 1

Niemcy - Austria 1

Finlandia - Hiszpania 2

Rosja - Luksemburg 1

Ukraina - San Marino 1

Estonia - Holandia 2

Irlandia Płn - Portugalia 2

Anglia - Mołdawia 1

Norwegia - Cypr 1

Izrael - Azerbejdżan 1

 

Cos czuje ze wszystko siadzie. I jeszcze postawilem ze Polska - Czarnogora bedzie wiecej niz 2.5 bramek w calym meczu. :)

Odnośnik do komentarza

Czechy - Armenia 1

Niemcy - Austria 1

Finlandia - Hiszpania 2

Rosja - Luksemburg 1

Ukraina - San Marino 1

Estonia - Holandia 2

Irlandia Płn - Portugalia 2

Anglia - Mołdawia 1

Norwegia - Cypr 1

Izrael - Azerbejdżan 1

 

Cos czuje ze wszystko siadzie. I jeszcze postawilem ze Polska - Czarnogora bedzie wiecej niz 2.5 bramek w calym meczu. :)

 

 

Ukraina pewnie siądzie, a reszta... Czechy czy Norwegia to najpewniejsi kandydaci do straty punktu.

Odnośnik do komentarza

@ Schabek - 10 meczyków na kuponie? Takie tasiemce to puszczalem w podstawowce... moze z 1 mi taki wszedl;D Ogolnie nie ma sensu stawiac tylu "pewniakow" z kursem 1.15  bo i tak przewaznie ktos da dupki i nie wygra;)

 

Ja gram podobnie jak Qvstra - od 2 do 4 spotkan na kupon - kurs na jedno spotkanie 1.80+ i takim sposobem mozna cos ugrac;) Albo miliony monet na jedno spotkanie:) A czemu nie dało by rady tego polaczyc z nasza Polska potega ? 

 

Ale powodzenia i tak, moze sie uda!:)

Odnośnik do komentarza

No ja tam lubie te kombinacje z duza iloscia zdarzen :) wchodza bardzo rzadko ale ale z 3-4 razy w zyciu mi weszly. Raz na betclicu obstawilem 20 meczy na jednym kuponie (w tym kilka zwyciestw gosci i 3 remisy) za 3zl, a do wyjecia bylo 2000zl. Nie wszedl mi jeden jedyny mecz. Bayern przegral u siebie z Borussia. Prawie plakalem.

 

Teraz juz kupon zyebaly Czechy :D Pozostaje liczyc na Polakow i Czarnogorcow :)

Odnośnik do komentarza

Ja raz puscilem taka ogromna tasme - bylo tam 12 spotkan z calego weekendu. Ale to po prostu czulem, ze wrzucam SAME PEWNIAKI ;], ktore nie maja prawa nie wejsc. Do wyjecia bylo troche ponad 43000 za 10zl. Co najlepsze do niedzieli weszlo wszystko i zostaly cztery mecze - w tym Barcelony i Realu z kursami po 1.20, ktore nie weszly + jeszcze cos, ale juz nie pamietam. 

Odnośnik do komentarza

06 Sep 2013 - Niemcy ₋ Austria - 1 Х 2

Niemcy @ 1.20

06 Sep 2013 - Finlandia ₋ Hiszpania - 1 Х 2

Hiszpania @ 1.25

06 Sep 2013 - Włochy ₋ Bułgaria - 1 Х 2

Włochy @ 1.40

06 Sep 2013 - Estonia ₋ Holandia - 1 Х 2

Holandia @ 1.20

06 Sep 2013 - Gruzja ₋ Francja - 1 Х 2

Francja @ 1.44

06 Sep 2013 - Szkocja ₋ Belgia - 1 Х 2

Belgia @ 1.75

06 Sep 2013 - Serbia ₋ Chorwacja - Suma bramek w meczu - Powyżej/Poniżej

Powyżej 0.5 @ 1.07

06 Sep 2013 - Polska ₋ Czarnogóra - Obie drużyny strzelą

Tak @ 2.10

Stawka : £4.00

57.33

 

Za drobne mozna zagrac

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...