Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

Michał, wydaje mi się, że to nie dla Ciebie. No chyba, że chcesz się po prostu pobawić, ale jak chcesz na tym robić jakiś piniondz, to może skieruj swoją energię i finanse ku czemuś innemu.

 

Poza tym jako ciekawostkę podam, iż gra u zagranicznych buków internetowych jest przestępstwem skarbowym zagrożonym karą grzywny do 720 stawek dziennych albo karą pozbawienia wolności do lat 3 albo obiema tymi karami łącznie, a w wypadkach mniejszej wagi - karą grzywny jak za wykroczenie skarbowe.

Ale to bardziej taka ciekaowstka, bo praktyczne zastosowanie tego przepisu jest prawdopodobnie nikłe, a być może żadne.

 

o ku.rwa będę siedział...

 

Nie wystarczy jedynie zapłacić podatku od wygranej? Czy Tusk ustawił to tak żebym mógł grać jedynie na Fortunie?

 

No to idź do skarbówki i powiedz, że chciałbyś zapłacić podatek od wygranej uzyskanej w wyniku popełnienia przestępstwa skarbowego.

 

I to nie Tusk tak to "ustawił", bo ten przepis obowiązuje od ponad 12 lat.

 

OK, wszedłem w 1. link z google (http://www.surebety....-hazardowa.html) i wyskoczyło, że ten przepis jest niezgodny z prawem UE.

 

Napisałem, że zastosowanie przepisu jest prawdopodobnie nikłe, a być może żadne. W każdym razie chyba nie doszło jak na razie do żadnego sporu na tym tle, ale też nikt się nie wychyla, pomimo funkcjonowania poglądu o niezgodności tego przepisu z prawem unijnym.

Tak w ogóle, abstrahując od słusznosci wyrażonego w artykule poglądu, to podałeś link do artykułu, który opiera się jedynie na konsultacji z "jakimś" prawnikiem. Wynika z niego tylko tyle, że "jakiś" prawnik powiedział, że ten przepis jest niezgodny z prawem unijnym. Na przyszłość radzę nie polegać na takich "fachowych" źródłach.

Odnośnik do komentarza

bwin to chyba najwiekszy bukmacher w necie i myslisz ze bylyby jakies waly ?

 

Ja wplacalem i wyplacalem i bylo wszystko ok.

 

Swego czasu czytałem dość sporo o czerstwych akcjach w przypadku wysokich wygranych na bwinie.

 

W ogóle bwin jest chuiowy i nie warto tam grać, ma najbogatszą ofertę ale i najniższe kursy i mogą zrobić z byle czego problem.

Odnośnik do komentarza

bwin to chyba najwiekszy bukmacher w necie i myslisz ze bylyby jakies waly ?

 

Ja wplacalem i wyplacalem i bylo wszystko ok.

 

Swego czasu czytałem dość sporo o czerstwych akcjach w przypadku wysokich wygranych na bwinie.

 

W ogóle bwin jest chuiowy i nie warto tam grać, ma najbogatszą ofertę ale i najniższe kursy i mogą zrobić z byle czego problem.

 

Jak czerstwych?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem większość buków łatwo nie da wytargać od siebie znacznej części gotówki. Osobiście spotkałem się z taką sytuacją na stronie Betclic jak i Unibet. Potrafią wytargać punkt z regulaminu, że mogą sobie zablokować możliwość wypłaty wygranych pieniędzy (Unibet) lub przeciągać wypłatę w nieskończoność - czyli jakieś 2 miesiące (przy odpowiadaniu błyskawicznie na wszystkie ich mejle - zarówno Unibet jak i Betclic). Bwin z tego co pamiętam potrafił wprowadzić natychmiastowe limity na zakłady maksymalnie 50 euro na dane spotkanie. Co do kursów oferowanych przez nich w pełni się zgadzam. Szata graficzna robi swoje dla początkujących. Poza tym wystarczy przeszperać google żeby znaleźć masę komplikacji związanych z wypłatami na większości (jeśli nie wszystkich) stronach bukmacherskich. Jednak moim zdaniem przynajmniej połowa z tych osób w jakiś sposób złamała regulamin buka (konto na chomika i tym podobne xD) i stąd późniejsze problemy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zalogowałem się na bet365. I mam pytanie dot. weryfikacji tożsamości. Są tam 3 metody, żeby potwierdzić tożsamość. Jakiś telefon zwrotny, przepisanie kodu z paszportu lub wpisanie kodu z listu który do nas przyjdzie. List przyszedł, kod wpisałem, wyskoczyło że weryfikacja zakończona pomyślnie. No i pytanie czy muszę zrobić coś jeszcze żeby wypłacali mi kase? Wystarczy tylko przepisanie tego kodu z listu czy jeszcze trzeba się z czymś pieprzyć?

Odnośnik do komentarza

gram sobie jakoś od niecałego tygodnia na bwin, skusił mnie bonus podwojenia kwoty. Średnio idzie, ale od 2 dni zawsze codziennie jakiś kupon wchodzi, więc licze na podtrzymanie dobrej passy ;p.

typy na dziś

Valencia - AZ X kurs 4.60

Metalist - Sporting 1 kurs 2.10

 

kurs na remis valencii to jakaś masakra, więc się skusiłem

za dyszkę do wyciągniecia 96.60 zł

Odnośnik do komentarza

Zalogowałem się na bet365. I mam pytanie dot. weryfikacji tożsamości. Są tam 3 metody, żeby potwierdzić tożsamość. Jakiś telefon zwrotny, przepisanie kodu z paszportu lub wpisanie kodu z listu który do nas przyjdzie. List przyszedł, kod wpisałem, wyskoczyło że weryfikacja zakończona pomyślnie. No i pytanie czy muszę zrobić coś jeszcze żeby wypłacali mi kase? Wystarczy tylko przepisanie tego kodu z listu czy jeszcze trzeba się z czymś pieprzyć?

 

 

Wystarczy, ale zawsze możesz ogarnąć ten telefon zwrotny. Zadzwoni miła pani w celu potwierdzenia tożsamości, odpowie na Twoje pytania itp. Wtedy będziesz mógł już spać spokojnie;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie grałem ani w Bwin ani Expectcie ale zarówno w Bet-at-home, betclic czy bet365 przelewy dochodzą w 15min. Jak płaci się kartą to dochodzi w sumie natychmiast, przez Przelewy24 kaska jest na koncie u buka w 15min. Walka o 20 także przez 4h napewno się ze wszystkim wyrobisz. Ja najczęściej wpłacam kasę przez Przelewy24, czyli to chyba coś takiego jak Płacę z Allegro czyli PayU (?) więc kasa jest praktycznie momentalnie

 

e; wczorajszy mały sukcesik ;)

 

egwr.png

Edytowane przez Vinny
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zalozylem wreszcie konto na betssonie, zeby wykorzystac konczaca sie juz promocje. Wszystko wyglada bardzo fajnie - ja wplacam pieniadze, oni mi je podwiajaja, ale do max 222zl. Jednak mam pewne zastrzezenie, ktore odnosi sie do tego punktu regulaminu bonusu:

Przed wypłatą środków Bonus oraz przypisana mu część wpłaty muszą zostać obrócone 6 razy po kursie nie mniejszym niż 1.5 (alternatywnie Bonus można w każdej chwili anulować i wypłacić środki)
Czyli przykladowo wplacam 100zl, betsson podwaja mi te kwote i mam 200. Teraz musze obstawic wszystkie pieniadze, ktore mam na moim bukmacherskim koncie, czy tylko to 100zl otrzymane od buka? Jest jakis limit czasowy, w ktorym musze obstawic 6 zakladow? Bo chcialem zagrac w zasadzie tylko final Euro i zaczac cos grac dopiero od rozpoczecia fazy grupowej Ligi Mistrzow
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jakieś stronki czy fora macie by się posiłkować przy obstawianiu? I co powiecie o fortunie? 12% dla państwa idzie ale chyba nie z wygranych a z postawionej kaski, więc lajt. No ale ktoś coś o niej powie więcej? (mowa o online, bo wiadomo fortuna dobre kursy i ogolnie za(pipi)istość w "realu")

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pamietacie jak pisalem, ze bede obstawial okazjonalnie tylko mecze LM/LE w pilke nozna? No to troche sie u mnie pozmienialo. Aktualnie obstawiam wiekszosc lig europy, a takze zaczalem typowac NBA (mam nawet maly epizod z dartem, na ktorym ostatecznie troche zarobilem). Dotychczas gralem tylko na betssonie (duze kursy i spora minimalna wyplata), a teraz przerzucilem sie na bet-at-home (mniejsze kursy, ale minimalna wyplata od 10zl), mysle tez o zalozeniu konta na sporting bet. Ogolnie bukmacherka jest calkiem fajnym sposobem tracenia pieniedzy, a emocje podczas ogladania meczow rosna o 100%.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...