Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

11 Sep 2013 - Paragwaj ₋ Argentyna - 1 Х 2

Argentyna @ 1.83

11 Sep 2013 - USA ₋ Meksyk - 1 Х 2

USA @ 2.60

11 Sep 2013 - Wenezuela ₋ Peru - 1 Х 2

Wenezuela @ 2.05

11 Sep 2013 - Honduras ₋ Panama - 1 Х 2

Honduras @ 1.80

10 Sep 2013 - Urugwaj ₋ Kolumbia - Obie drużyny strzelą

Tak @ 1.91

Stawka : £2.00

67.15
 
Malo prawdobodny scenariusz,ale na glupiego zagrac mozna.
Odnośnik do komentarza

FC Kopenhaga - Juventus Turyn (Typ)
17.09.13 20:45 Zakład kombinacyjny                              2 Otwarte

Olympiakos Piraeus - Paris Saint Germain (Typ)
17.09.13 20:45                                                               2 Otwarte

FC Viktoria Plzen - Manchester City (Typ)
17.09.13 20:45                                                               2 Otwarte

 

ako 5.27 za dyszke

Odnośnik do komentarza

JKS wygral dzisiaj z Kraśnikiem, to był pewny typ - trzeba było stawiac.

 

Ogolnie mecz BVB się nie ukladal od samego początku, gdyby nie czerwona kartka to kto wie, gdybym stawial na ten mecz to albo over 2,5 albo remis, na pewno nie na BVB.

 

A jak ktoś stawia mecze z kursem 1,30 jak Chelsea, to powodzenia z wygrywaniem;)

Odnośnik do komentarza

Mi właśnie jedynie co pasowało w meczu Napoli BVB to over. Na jutro to stawiam takie coś:

Psv - Ludogorets  1                                1.36

Red Bull Salzburg - IF Elfsborg  1           1.44

Standard de Liège - Esbjerg  1               1.42

Fiorentina - Paços de Ferreira  1            1.3

Lazio - Legia Warszawa  1                       1.6 

 

Ako 5,78 za 10 

Odnośnik do komentarza

Ogolnie nie lubie typowania LE, bo duzo zespolow olewa te rozgrywki i tak na prawde wszystko jest mozliwe. Z ciekawych typow wydaje mi sie granie przeciwko Wigan, ktore ma napiety terminarz i ich glownym celem powinien byc powrot do BPL, a nie podbijanie Europy. Do tego BTS w Thun - Rapid, albo Maccabi - AZ i robi sie ciekawie. Lazio na mecz z Legia ma wyjsc podobno w lekko rezerwowym skladzie, zeby oszczedzic najwazniejszych pilkarzy na mecz z Roma. Co z Kuciakiem, bedzie gral?

 

po doglebnej analizie puscilem:

 

Standard 1.4

Sevilla 1.85

2.59 ako 

 

Salzburg 1.4

Zulte 2.3

3.22 ako

 

Thun - Rapid over 2.5  2

Maccabi - AZ BTS 1.60

3.20 ako

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dwójeczka w derbach Manchesteru kusi, bo kurs ponad 3, choć żaden pewniak. W sumie wróci Kompany, więc całkiem prawdopodobne 0-0 (choć kurs taki sam jak na United nie zachęca do stawiania konkretnego wyniku; może jakiś under zamiast tego). Ajax też mnie pociąga, w zasadzie faworyt a kurs wysoki. Dwa mecze spokojnie do postawienia i kombo ponad 10 może wyjść.

 

 

Może jakiś pogromik Barcy na Rayo Vallecano? Są cieniutcy. Podoba mi się kurs na Saint-Etienne, grają u siebie z cieniasami a kurs 1,7.

Odnośnik do komentarza

Ja derby Manchesteru raczej odpuszczam. W Anglii mysle o zagraniu na Liverpool, Newcastle i moze Tottenham. O Swansea nie mysle, tylko pobieram kurs. Francja przyciaga zagraniem na Marsylie w meczu z Bastia po kursie 2.30, reszty nie tykam. Hiszpania kusi overem 3.5 w meczu Barcelony, a takze 2.5 na Villarreal w gazie. Ciekawie wyglada granie w strone Napoli. W Milanie szpital, w meczu z Celticiem nie pokazali niczego specjalnego, a Napoli pokazalo, ze kazdy powinien sie ich bac w meczu z Borussia. Gdyby grali u siebie to bylby pewniak ;] ale mimo wszystko mysle, ze warto zagrac po takim kursie.

 

e: zapomnialem o Niemiaszkach - Hannover jest u siebie mocny i powinien rozjechac Augsburg, do tego Bayern z Szalke i robi sie ciekawy kurs 3.8. I podpisuje sie pod graniem na Ajax

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dwójeczka w derbach Manchesteru kusi, bo kurs ponad 3, choć żaden pewniak. W sumie wróci Kompany, więc całkiem prawdopodobne 0-0 (choć kurs taki sam jak na United nie zachęca do stawiania konkretnego wyniku; może jakiś under zamiast tego). Ajax też mnie pociąga, w zasadzie faworyt a kurs wysoki. Dwa mecze spokojnie do postawienia i kombo ponad 10 może wyjść.

 

 

 Podoba mi się kurs na Saint-Etienne, grają u siebie z cieniasami a kurs 1,7.

 

 

Cóż tu powiedzieć, bogactwo zarobione!

Odnośnik do komentarza

Często gęsto tak mam. Co do meczy pozostał u mnie również Neapol oraz Real handi (-2). 

A tu tak na poprawę humoru i nie wchodzących pewniaków :D (niestety to nie mój kupon  :confused: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMzNTYzMjY0NDYxNjMwMDoCgg5LuWpVGCZIZkE%3D&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=wygrane )

 

+ 220zł w ten weekend :thumbsup:  

Edytowane przez lukaszt_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...