Skocz do zawartości

Mały bukmacher...;p


Alec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Zakłady na dzisiaj:

 

Everton-Liverpool 1

 

Mallorca-Espanyol 1

 

Athletic-Saragossa Fernando Llorente gola

 

Lens-Rennes 2

 

 

Każdy zakład dość prawdopodobny, a kursy w okolicach 2 albo i powyżej. Dobry weekend do typowania, trafiłem już Borussię, Real i remis Villi z Chelsea.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Hokej

 

Finlandia 1:

-Lukko - TPS - 1 - 1.55

 

Finlandia 2:

-D Team - Jokipojat - 1 - 1.7

 

Rosja KHL:

-Spartak M. - Vityaz Ch. - 1X - 1.13

-Niz. Novgorod - CSKA M. - 1X - 1.39

Szwajcaria 1:

-Kloten - Rapperswill - 1 - 1.4

-Davos - Servette - 1 - 1.8

 

Koszykówka

 

NBA

-Atlanta - Indiana - 1 - 1.35

-Charlotte - Washington - 1 - 1.55

-New Jersey - Milwaukee (+178.5 pkt.) - 1.85

 

 

Kurs całkowity - 40.37

Wkład - 10zł.

Wygrana - 355,26zł.

 

:dance:

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

13 meczy ostatnio obstawilem. Kurs 632,12 a postawilem 3zl. Weszlo wszystko oprocz meczu Bayern - Borussia. Postawielm ma Bawarczykow :) troche sie podlamalem i zniechecilem ale i tak gram dalej. Mam teraz dwa kupony. A weekend, 2zl n kazdy. Ponad 600 stow do wyjecia. Mam nadzieje ze niespodzianek nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

No i co. Przy liczbie meczy 7-9 kurs to najczesciej 80-90 zl. 2 zl to nie wyjatek. A za ktoryms razem i tak wejdzie i tak. Obecnie jestem na minusie ale tylko dlatego ze postawilem na Lecha w meczu z Wisla 180 (a wlasciwie to 100 bo 80 zl to bonus byl ). Z reszta pare razy i tak juz mi weszly te kombinacyjne. Za lazdym razem do 100zl ale zawsze to cos.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

To zależy na czym Ci najbardziej zależy. Jeśli zakłady live i duża ilość zdarzeń dotycząca wielu dyscyplin w połączeniu (po części) z przekazem video - polecam bet365. Na starcie bonus 200zł* do wpłaty (*100% Twojej wpłaty do kwoty 200zł), przy częstym puszczaniu zkaładów - bonus lojalnościowy w postaci 50zł w każdą środę (niby losowy - ja dostaję co tydzień :D), a także liczne promocje dotyczące zakładów na żywo - najciekawszych meczów w piłce nożnej. Poza tym warto zainteresować się stroną Unibet - ciekawa opcja Ca$h In w zakładach na żywo jak również bogata oferta. bWin wiadomo - popularni i bardzo korzystanie wyglądający dla początkującego gracza. Później raczej odrzucający. Jeszcze niedawno polecałbym Betclick ze swoją ofertą bonusu 200zł do wpłaty (100% jak w bet365) i całkowitego braku jakichkolwiek warunków obrotu tego bonusu (co ma miejsce praktycznie wszędzie indziej). Obecnie wynosi on maksymalnie 55 zł więc jak na początek i tak warto spróbować.

 

Z dowodami nie ma problemów. Każdy buk chętnie przyjmie Twoją kasiorkę, a sporadycznie przy większych wygranych przedłużą wypłatę (dosyłanie skanów dowodów, rachunków i takie tam) ale wszystko i tak in plus.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Olszu graj smiało na bwinie. Wprawdzie przegrałem tam fortunę, ba dwie fortuny ale zeby mnie chcieli okrasc to sie mi nie zdarzyło :P

 

 

'najgorsze" są mecze na zywo i te "okazyjne kursy" :P

 

 

ech dobrze, ze już nie mam tam konta, nie stac mnie na tio by po 3 piwach wydawało mi sie, że barca musi dziś przegrac :D

Odnośnik do komentarza

Michał, wydaje mi się, że to nie dla Ciebie. No chyba, że chcesz się po prostu pobawić, ale jak chcesz na tym robić jakiś piniondz, to może skieruj swoją energię i finanse ku czemuś innemu.

 

Poza tym jako ciekawostkę podam, iż gra u zagranicznych buków internetowych jest przestępstwem skarbowym zagrożonym karą grzywny do 720 stawek dziennych albo karą pozbawienia wolności do lat 3 albo obiema tymi karami łącznie, a w wypadkach mniejszej wagi - karą grzywny jak za wykroczenie skarbowe.

Ale to bardziej taka ciekaowstka, bo praktyczne zastosowanie tego przepisu jest prawdopodobnie nikłe, a być może żadne.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

mozna zarobic u buków ale trzeba koniecznie grac za grubsze diengi. Statystyki mówią, że najwieksze krocie czerpią z ludzi, którzy za 20 zł chcą wygrac 200. To nie potencjalny zysk 200 a niemal pewna strata 20.

 

 

U buków "sacjonarnych (w moim przypadku sts) swego czasu dużo wygrałem. No ale potem ...dużo przegrałem :P sadze , ze jednak jestem na niezłym plusie. Czasem jeszcze gram ale jak trafi się dobra okazja (np ostatnio na Bayern dawali 2,45 z handicapem ., coś w tym stylu) , to za kilka stówek- by podwoic wkład. Nigdy potroic i wiecej

 

Połowe wygranej zwykłem eydawac połowę inwestowac.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Michał, wydaje mi się, że to nie dla Ciebie. No chyba, że chcesz się po prostu pobawić, ale jak chcesz na tym robić jakiś piniondz, to może skieruj swoją energię i finanse ku czemuś innemu.

 

Poza tym jako ciekawostkę podam, iż gra u zagranicznych buków internetowych jest przestępstwem skarbowym zagrożonym karą grzywny do 720 stawek dziennych albo karą pozbawienia wolności do lat 3 albo obiema tymi karami łącznie, a w wypadkach mniejszej wagi - karą grzywny jak za wykroczenie skarbowe.

Ale to bardziej taka ciekaowstka, bo praktyczne zastosowanie tego przepisu jest prawdopodobnie nikłe, a być może żadne.

 

o ku.rwa będę siedział...

 

Nie wystarczy jedynie zapłacić podatku od wygranej? Czy Tusk ustawił to tak żebym mógł grać jedynie na Fortunie?

Odnośnik do komentarza

Martwe prawo. Podatku od czegoś co jest zakazane zapłacić przecież nie można :D Dopóki nie będą mieć faktycznych metod egzekwowania tego prawa (które moim zdaniem jest debilne - monopol biednych fortun i ich biednych internetowych zakładów) można grać spokojnie. Ino nie wypłacać więcej jak 15k PLN i można spać spokojnie - raczej xD Poza tym co to ma być? Kursy oszukane - zaniżone względem netowych - podatek od stawki - podatek od wygranej i jeszcze (o zgrozo!) podatek od wygranej przekraczającej wygraną (będę leciał z pamięci) około 2k PLN. No śmiech na sali.

 

Poza tym tak jak pisze Orson. Kto gra grubo - WYGRAĆ MUSI! xD

Odnośnik do komentarza

Michał, wydaje mi się, że to nie dla Ciebie. No chyba, że chcesz się po prostu pobawić, ale jak chcesz na tym robić jakiś piniondz, to może skieruj swoją energię i finanse ku czemuś innemu.

 

Poza tym jako ciekawostkę podam, iż gra u zagranicznych buków internetowych jest przestępstwem skarbowym zagrożonym karą grzywny do 720 stawek dziennych albo karą pozbawienia wolności do lat 3 albo obiema tymi karami łącznie, a w wypadkach mniejszej wagi - karą grzywny jak za wykroczenie skarbowe.

Ale to bardziej taka ciekaowstka, bo praktyczne zastosowanie tego przepisu jest prawdopodobnie nikłe, a być może żadne.

 

o ku.rwa będę siedział...

 

Nie wystarczy jedynie zapłacić podatku od wygranej? Czy Tusk ustawił to tak żebym mógł grać jedynie na Fortunie?

 

No to idź do skarbówki i powiedz, że chciałbyś zapłacić podatek od wygranej uzyskanej w wyniku popełnienia przestępstwa skarbowego.

 

I to nie Tusk tak to "ustawił", bo ten przepis obowiązuje od ponad 12 lat.

Odnośnik do komentarza

Michał, wydaje mi się, że to nie dla Ciebie. No chyba, że chcesz się po prostu pobawić, ale jak chcesz na tym robić jakiś piniondz, to może skieruj swoją energię i finanse ku czemuś innemu.

 

Poza tym jako ciekawostkę podam, iż gra u zagranicznych buków internetowych jest przestępstwem skarbowym zagrożonym karą grzywny do 720 stawek dziennych albo karą pozbawienia wolności do lat 3 albo obiema tymi karami łącznie, a w wypadkach mniejszej wagi - karą grzywny jak za wykroczenie skarbowe.

Ale to bardziej taka ciekaowstka, bo praktyczne zastosowanie tego przepisu jest prawdopodobnie nikłe, a być może żadne.

 

o ku.rwa będę siedział...

 

Nie wystarczy jedynie zapłacić podatku od wygranej? Czy Tusk ustawił to tak żebym mógł grać jedynie na Fortunie?

 

No to idź do skarbówki i powiedz, że chciałbyś zapłacić podatek od wygranej uzyskanej w wyniku popełnienia przestępstwa skarbowego.

 

I to nie Tusk tak to "ustawił", bo ten przepis obowiązuje od ponad 12 lat.

 

OK, wszedłem w 1. link z google (http://www.surebety.pl/teoria-zakladow-bukmacherskich,ustawa-hazardowa.html) i wyskoczyło, że ten przepis jest niezgodny z prawem UE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...