Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że kart nie sprzedaje się za EXP a za pkt REQ  :sorcerer:

 

Ale masz hajs na kolejne pakiety REQ i szanse na unikalne\legendarne elementy personalizacji. U mnie wszystko poza personalizacjami idzie do żyda w grze.

Tak na marginesie - jak się kogoś zachodzi od tyłu, to co mam zrobić żeby włączyła się animacja zabójstwa?

Halo 5 limitka w dobrej cenie do jutra do 9 rano:

http://www.euro.com.pl/gry-xbox-one/microsoft-halo-5-guardians-edycja-limitowana.bhtml?link=recViewed

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam to multi, na prawdę jest masakrycznie wciągające, ale dlaczego do uja pana gram tak często z "hamburgerami z MLG"? Czy na prawdę nie może mnie łączyć europą? Mam też niekiedy wrażenie, ze przeciwnik mnie widzi ciut wcześniej, sytuacje gdy wychylam się zza ściany i już jestem ciepły, nie zdążę zareagować (w swat nie idzie grać). Mam na prawdę dobry internet a czasami takie kwiatki. Kolejna rzecz - wariująca kamera. Nie wiem czy to kwestia gałki od pada, rok używania, dość intensywnego i miewam problemy z precyzyjnym naprowadzaniem celownika. Ktoś coś? I czekam z niecierpliwością na playlistyu z BR na starcie, już trochę rzygam pistolem.

Odnośnik do komentarza

Ja po akcencie poznaje, że to amerykanie. Wielu amerykanów. A rangę faktycznie wbiłem dość wysoką jak na mnie no ale co zrobić...trzeba grać. Co do lagów to 2, 3 razy widziałem klatkujących gości w czasie meczu ale były to chwilowe akcje. To i owo denerwuje ale ogólnie to ciężko iść spać w nocy jak się człowiek wciągnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Biorąc pod uwagę rozkład sprzedaży Xone na świecie i popularność Halo w USA ja bym się nie dziwił, że na małą ilość ludzi z UE trafiasz ;) W obecnej sytuacji pewnie 80-90% posiadaczy Halo 5 to właśnie Amerykanie. Jakbyśmy mieli czekać na graczy z UE, to ten MM nie trwałby kilku sekund :D

 

Co do rozmów to parę razy miałem niezłą bekę jak po wygranym meczu ludki z mojej drużyny wyzywały się z tymi z przeciwnej i tylko "niggas" latało :P Albo "Sorry guys, my wife played".

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

dlc_pack_1_chopped_1120-b7823dd7668e4d40

 

Our promised commitment to meaningful post-launch support and expanded free content begins this month with our first drop: Battle of Shadow and Light, which adds the stealthy new Shinobi ninja-themed armor, some legendary Light Rifle firepower and perhaps most importantly, the arrival of Big Team Battle maps, modes and mayhem to Halo 5: Guardians.

 

There are tons of new REQs added to this month’s drop, including ones that might give you access to the Ultra Rare Shinobi armor and Legendary Dying Star Light Rifle (to name but two). We have Tundra and Woodland-themed vehicle skins, a brutal (and occasionally hilarious) Shove It assassination and dozens more items to unlock, discover and utilize.

 

But Big Team Battle is the cherry on top, and you’ll recognize elements and aspects of the first four maps in the mix, but all four have been, in varying ways, significantly adjusted for the new mobility, weapons and features of Halo 5 – and all are available in both Custom Games and Matchmaking, and present just a hint of the content featured in next month’s update.

 

btb_1080-5a4591c737734b49b386df9b3b0fbbd

 

Next week, the new 8v8 Big Team Battle playlist will become available. Grab a group of friends, jump in a Warthog, and duke it out on four new Big Team Battle canvases: Deadlock, Basin, Guillotine, and Recurve. Looking for explosive, large-scale Arena action? You’ve found it.

 

nov-cu-infographic-secret-fc517733ed534f

 

shove_it_542_02-ed65443af42a43bebb12f692

 

O taki support nic nie robiłem :banderas::obama::fsg:

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie, drugie głosowanie z wynikiem zgodnym z moim głosem. Może dadzą w przyszłości do wyboru slayera br? Na bank by przeszedł. Swoją drogą dlaczego te tryby idą teraz jako weekendowe? Przecież miały by branie gdyby były na stałe. Testują coś?

Tryby najczęściej wybierane, wkrótce zostaną wprowadzone na stałe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.