Skocz do zawartości

HALO 5 - Multiplayer: ARENA (ustawki, customy, dyskusje itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

Up:sami się do ciebie odezwą z wiadomością i kodem na skrzynce, ty tylko graj.

 

Mnie rozyebała wczoraj mapa w BTB Giloutine, ku.rwa bieganie po schodach i skoki po kwadratach jak jakieś Mario xD Że oni się nie wstydzili tego crapu udostępniać. Całe to BTB do zaorania.

Odnośnik do komentarza

Mnie rozyebała wczoraj mapa w BTB Giloutine, ku.rwa bieganie po schodach i skoki po kwadratach jak jakieś Mario xD 

I te wielkie resoraki gdzieniegdzie :D sama mapa OK, remake fajnej mapki w końcu, ale klocowatość obiektów masakruje oczy.

------------------------------------

Takie tam skały z BTB. Trochę jak góra masła. Chodziłem po tej mapie i podziwiałem jej brzydotę, bez kitu - królowa brzydoty.

Screenshot-Original.png?sv=2014-02-14&sr

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Kolesie z bronzem jednak istnieją. Ten tu rzeźnik ma bronza co widać na końcu w podsumowaniu.

To jest właśnie ten typ kolesia ktory specjalnie najpierw daje du.py aby dostać bronz a później pokazać na nobkach jaki to jest dobry :D Juan miał taki podobny pomysł ale widać że ktoś jemu go ukradł :D

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Ale swat to jest spierd0lony w tym Halo. Trzeba mieć jakiś atomowy refleks żeby z tego magnuma coś ustrzelić. Dziwi mnie zreszą, że ciągle losuje to gówniane swatnums. Ile to ja mam akcji jak ginę zanim się wyłonię zza ściany. Hamburgerskei serwery robią swoje. Poza tym jak debilnie działa rank,że tak jak we wszystkim mam platynę tak tu i w ffa dało mi (pipi) wie za co onyx..Niech to już resetują bo to (pipi) nie zabawa. No i z(pipi)ane respawny na deser, tu to jest "urocze" ,litości...

 

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Spawny - sa problemem w SWAT rzeczywiscie. Sam nie raz doswiadczylem spawn killi - nawet pare razy pod rzad.

 

Co do celowania magnumem itp. ...

http://xboxclips.com/Rapti%20PL/8c1188b6-3d69-4a6d-9b68-290696f45cc4/embed

 

Ja tam nie mam problemow.

Odnośnik do komentarza

Te mapy w btb, solidny strzał w mordę od 343, jak to źle wygląda...

 

też rzygałem straszne, ale po paru meczach przestałem na to patrzeć i mi się spodobalo całkiem.

 

jeśli chodzi o normalne mapy to na pewno ma być remix Fathoma i The Rig, remake Guardiana z Halo 3 i miejska mapa do Warzone. Nie wiadomo jednak czy w grudniu.

Odnośnik do komentarza

Ja lubię BTB, trzeba odpowiednio podejść do trybu. Albo pojazdy albo partyzantka na nogach po kątach - wybieram to drugie zazwyczaj. Mapy brzydkie ale grywalne, kwestia nastawienia chyba. Ja mam tak ze swat, jak wchodzę w to, to zakładam, że to i tak gówniane i przegram znowu więc bawię się tragicznie. Fajnie jakby dali mapy zrobione normalnie, nie forgeowe. Coś nowego bo te to są niby remaki wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...