Skocz do zawartości

HALO 5 - Kampania & Cooperative (fabula, ustawki na coop, porady itp.)


Raptor

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu pograne trochę i raczej kampanią jestem zawiedziony. Telenowela bez ładu i składu, do tego szef mnie irytuje i wolę grać Lockiem. Jak pisałem nie raz, wolałbym aby szef poszedł juz na emeryturę.

 

No ale gra się fajnie, feeling strzelania ciągle niesamowity, że chce się ciągle strzelać. Towarzysze nie przeszkadzają, ale też nie robią za nas roboty, w sam raz.

 

Grafika, no cóż, 60 fps daje radę ale dostaliśmy ulepszone halo 4 i nic więcej. W zamkniętych pomieszczeniach jeszcze spoko, ale otwarte przestrzenie to szereg uproszczeń i jest raczej przeciętnie. Jest ładnie, ale nic poza tym, żadna nowa jakość i nawet nie górna półka.

 

Design mnie nie powala, Destiny robi to po prostu lepiej.

 

Generalnie w kampanii 343 się po prostu nie sprawdza.

 

Ale jak nie single, to multi, płynność gier jest mega, a warzone faktycznie wciąga, pewnie pogram nieraz.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Aż tak bardzo popsuje mi to zabawę? Szczerze to moja pierwsza część w której mam zamiar skończyć całą fabułę, w 2 kiedyś grałem ale odstawiłam. Słabo znam to uniwersum wiec chyba nie będzie tragedii jak szczatkowo zobaczę co się dzieje. Głównie dla multi kupiłem to HALO.

Odnośnik do komentarza

 

No ale popsujesz sobie całkowicie gre

Ale co kogo gra obchodzi, liczy się tylko GS. Calak. Acziwmendy.

Nigdy nie będę zagłębiał się w szczegóły poszczególnych części, ba nie skończę nigdy wszystkich części- jestem tego pewien. Lubię dobre multi w FPSach i HALO 5 mi to daje. To multi gra, prYnajmniej dla mnie, główne skrzypce. Tak samo nie liczy się dla mnie kampania w BFie. Może jej nie być wcale i nie będę płakał.

 

Ostatnio trochę zachorowalem na calaki dlatego zbieram sobie te punkciki. Co powiesz o ludziach którzy nie potrafią czytać książki bez wcześniejszego przEczytania zakończenia? Tak mają i juz. Ich sprawa, nich sobie czytają. Ja wolę czytać normalnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...