Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego jeszcze miejsca chciałbym podziękować Veliusowi. Dostałem prezent pomimo, że nie brałem udziału w zabawie. Coś pięknego. Wzruszyłem się. Wszystkiego co dobre na Święta, wszystkim Wam rzyczę. W przyszłym roku ta zabawa Mikołajkowa to must have jak dla mnie. W tym roku było po prostu GOTY i to mówię ja, obserwator tego eventu. Pc Master Race coraz lepsze :banderas::obama::pipi:

Odnośnik do komentarza

Dostałem kiedyś Mortal Kombat 4 na Pieca jakaś wersja Magic Russian  Edition z dodatkowymi postaciami. Najgorsze że mój komp był za słaby żeby to odpalić. Muszę gdzieś odkopać tą płytkę bo może w końcu będzie okazja pograć. W każdym razie ten temat i pomysł wyszedł świetnie. Ludzie na serio uszczęśliwieni i klimat świąt jest. Szacun!

Odnośnik do komentarza

Mikolaj przed spaniem znalazl w worku jeszcze 10 prezentów. Obdarowal w sumie kazdego bioracego udzial w evencie + kilka osob postronnych ktore sie napatoczyly, sprawdzcie swoje skrzynki  :fsg:

 

Jutro ciag dalszy, dobranoc  :sorcerer:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Czlowiek wstaje rano w swieta, odpala steam a tu dwie mega niespodzianki :banderas:

 

Pierwsza to prezent od selene - "papers please" :banderas: , na ktorego sie juz dlugo przymierzam i zawsze zapominam kupic, a tu taka niespodzianka i szok :fsg:

 

Druga to prezent od Stony( nie mylic z Sony xd ) w postaci Transistora :obama: :obama:

 

W najmniejszym stopniu sie tego niespodziewalem i jestem zaskoczony i wzruszony, dziekuje wam.

 

Cos mi w te swieta odbilo i uznalem ze chce ludziom z forumka sprawic na swieta jakies drobne prezenty bo przyjemne to uczucie dostac gre niespodzianke, ale niespodziewalem sie, ze tyle osob mi tez cos sprezentuje :obama:

 

Ah ta karma...ah to nasze community :banderas:

Odnośnik do komentarza

Amnesia Machine for Pigs od Papaja :obama:

 

Dziekuje :banderas:

 

Pieknie mi poprawiles humor, zwlaszcza ze bylem troche przybity bo wysylalem wczoraj gifta do kogos z forumka i jakims cudem wybralem jakiegos rumuna randoma, ktory sam nie wiem co robi na mojej friendliscie i to on odebral przesylke, nie podziekowal, tylko przyjal szybciej niz cebula wyrasta na tym forum i zniknal wiec mialem nie najlepszy humorek.

Dzięki za tego KungFu;)

Podłączę nowego smoka, to zobaczę co z tym gwiazdorem ;)

Odnośnik do komentarza
Otrzymano prezent!
Gra Pillars of Eternity została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki.Zagraj teraz

 

 

El Loco Chocko :obama: :obama: :obama:

 

Co tu sie odpierdala :fsg: :fsg: :fsg:

 

JAKA PETARDA

 

997.gif

 

Leze zszokowany pod stolem, dziekuje <3 Co za swieta dla PC MASTER RACE :banderas:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...