Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no chlopcy, nie robmy z tego zagadnienia. Wprawdzie nie gram z nikim tutaj w nic, ale widac ze spoko ekipka, a pomysl z mikolajkami byl imo swietny. Jakos sie chcialem tez odwdzieczyc za gifta tez od Veliusa, ktorego dostalem wczesniej <3 tak ze :master: FTW

 

 

btw chyba ze ktos pyka w rakowe bf4 albo teraz R6S :problem:

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Prezenty oferowane tobie
Gra Grim Fandango Remastered została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki. Zagraj teraz
Gra Fox & Flock została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki. Zagraj teraz

Dziekuje kubicz :)

 

Ale w te swieta jest moc prezentów :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dopadla mnie mafia z Sokołowa Podlaskiego :obama:

 

Otrzymano prezent!
Gra Cities: Skylines została dodana do twojego konta. Po uruchomieniu Steam możesz pobrać i zagrać w grę ze swojej Biblioteki.Zagraj teraz

suteq zwarioal i pomylil eurosy ze złotówkami chyba...chcialem serdecznie podziekowac, zaraz biore malego i ucze go budowac miasta z samymi xboxami w domach w ramach hołdu :fsg:

 

Dziekuje ! :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja dziś doceniłem jeszcze bardziej tą akcję. Skończyłem Wolfensteina którego miałem gdzieś na wishliscie ale nigdy jakoś bardzo się nie interesowałem tym tytułem, myślałem sobie, że gram w sporo shooterów online więc mnie singiel znudzi. Gdyby mi go Teddy nie kupił pewnie bym go olał i nigdy nie miał okazji zagrać. Tymczasem dzisiaj stało się to

 

2Tmxw5K.png

 

 

 

Spodziewałem się, że będę się nudził a dostałem hektolitry oldchoolowego miodu płynącego z ekranu, serio Wolf mi przypomniał najlepsze czasy FPSów  :fsg:

Jeszcze raz dzięki Teddy, trafiłeś w 100%  i dzięki Velius za wyjście z tą inicjatywą (gonie cię na truesteamachievements, już niedługo :D:master:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...