Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - gry w abonamencie


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Figaro napisał:

W jakich ustawieniach gracie w Prodeusa? Ja ciągle przemieniam z 360p na natywne i nie mogę się zdecydować.

 

Natywne bez tego filtra z pikselozą. 

 

Jak ktoś jest fanem Dooma, to must play. Ja dopiero 2x pierwszy poziom zrobiłem żeby go wyczyścić i ciekaw jestem co tam jest dalej. 

Odnośnik do komentarza

Level design ok. Liniowe levele na 10-15 minut z sekretami są ok i gra nie nuży. Gunplay i ost przyjemny i wrogowie miło się rozpadają. Architektura map coś tam opowiada i pobudza wyobraźnię. To wg mnie przepis na dobrego boomer shootera.

Ktoś wie czemu na kafelku gry jest napisane Prodeus Preview? Gra wygląda na pełną wersję.

Odnośnik do komentarza

Grałem w tego Prodeusa jak jeszcze był w XGP na PC i to dobra gra na rundkę z doskoku raz na jakiś czas, bo niestety dość szybko nuży monotonią leveli i ogólnie jest DOOMem, ale bez tego pieprzu który sprawia że do klasyka potrafię wracać co jakiś czas, a Prodeusa porzuciłem dość szybko.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, devilbot napisał:

Level design ok. Liniowe levele na 10-15 minut z sekretami są ok i gra nie nuży. Gunplay i ost przyjemny i wrogowie miło się rozpadają. Architektura map coś tam opowiada i pobudza wyobraźnię. To wg mnie przepis na dobrego boomer shootera.

Ktoś wie czemu na kafelku gry jest napisane Prodeus Preview? Gra wygląda na pełną wersję.

Wcześniej był preview dostępny tylko to pewnie zapomnieli podmienić ikonke

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szymek napisał:

A tego Moonscars ktoś próbował? Trudne? 

 

Ja gram aktualnie - trudne w ujęciu tego, że wrogowie są bardzo szybcy i niestety jak umierasz to "księżyc robi się żądny krwi" i wrogowie biją mocniej przez co umierasz. Łatwo jest się za to leczyć, bo leczysz się w dowolnej chwili łatwo odnawialnym zasobem który zdobywasz uderząc w obiekty z hitboxami (nawet barierki). Na 55" wszystko wydaje się bardzo malutkie, sama szata graficzna dość nieczytelna i sam UI nielepszy.

 

Za to klimat :banderas:, o mamusiu. Chce się ten świat zwiedzać, zrozumieć czym jest owa glina z której zbudowana jest bohaterka i sam system zrzucania z siebie powłoki robi robotę. I MUZYKA, klimatyczna, stonowana. Na razie mocny średniak z potencjałem, ale postawiony przed Moonscars i Blasphemous (takie skojarzenie najbliższe) w mgnieniu oka wybrałbym to drugie. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soban napisał:

No ja też mam skojarzenie z blasphemous przez zjebanego laga w sterowaniu. Na filmikach tego nie widać, ale gra jest zajebiście nieresponsywna w porównaniu z takimi sztosami 2d jak hollow knight, ori, dead cells czy rouge legacy

Ooo to już wiem, że nawet nie mam co tego odpalać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...