Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj śmigałem po obszarze gdzie była ukryta fura i jakiś po$bany drivatar się do mnie do^ebał.

Szukałem fury prze 10 minut a ta menda ciągle siedziała mi na ogonie, zderzała się ze mną i chciał, żebym się z nim gdzieś przyjechał. Chory po&eb.

Edit: Byłem offline

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza

Akurat ten finał to śmiech na sali, można go odblokować na samym początku, zakładając że spędzimy z tą grą setki godzin, sam wyścig ni ziębi ni grzeje, nie ma startu do tego który był w jedynce np. Ogólnie w tej części motywacji do przechodzenia kolejnych wyścigów pokazowych czy mistrzostw jest mało, tworzysz je wg. własnego widzi misie przez co nie ma żadnej presji podczas ich rozgrywania. Dobrze, że są te pokazówki na gwiazdki, tam motywacja jest akurat konkretna, bo pobić niektóre wyniki w Drifcie to nie lada wyczyn, choć to pewnie przez to że nie mogę kompletnie ogarnąć tego driftu, muszę jeszcze nad tym popracować. 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tez pare razy probowalem i braklo z 20s ale to sie zrobi tylko musze przesledzic mape i wybrac optymalna trase przez pola.

 

@Hum

No jak nie bedziesz ze mna jezdzil to puszcze. :ogor:

 

@blantman

Przeciez Ty grasz pewnie wiecej ode mnie w gierki. Nie mowiac o Colinie ktory nabil chyba 30h w dwa dni. XD

Oprocz grania w gierki mam chociazby dorywcza robote z dosyc nieregularnymi godzinami i jak blubi wspomnial od poniedzialku(w sumie wtorku) zaczynam 3 rok studiow. Wszystko jest kwestia dobrze rozdysponowanego czasu. :cool::lapka:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wczoraj trafiłem na ściane w postaci Audi S2 Quattro stojącego w małym kanione, wyzwanie pt. dojedź do mety czy coś w ten deseń. Cztery próby, zapierdalam na pełnej przez wszystkie hołdy i nic, brakuje parunastu sekund. Forumku co robie źle ?

 

Też próbowałem, ogólnie łatwo dość nie jechać zgonie z wytyczoną trasą tylko walić na pałę przez kartofliska. Niemniej trzeba uważać np. na dość długie mury na środku pastwiska xD

 

Suteq jak mnie zatrudniłeś, powiedz ile hajsu mój drivatar trzepie teraz ze 150 levelem :sorcerer:

 

:mog:

Odnośnik do komentarza

Mysza a gdzie to się niby sprawdza? :reggie:

 

Bo w zespole drivatarów to raczej pokazuje Twoje łączne osiągnięcia w singlu bo ta masz 6.8m CR, 2.9m PD i 29.8m fanów.

a nie wiem :potter:

 

myślałem, że już macie ogarnięte te zespoły drivatarów :reggie:

 

Przy kampanii online ten lvl leci jak poyebany, polecam.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

Próbowałeś wrzucić wyższy bieg?

funny guy, może to kwestia tego, że gra ciągle zwiększa mi poziom trudności botów

 

 

:teehee:

wyzwania są zdefiniowane więc to kwestia obranej ścieżki. tego jeszcze nie odpalałem ale parę razy poległem na La Ferrari na autostradzie niedaleko lotniska. ~2 sekund brakuje. wiem gdzie je urwać, jest jeden dość ciasny zakręt i dało by się go pokonać po swojemu gdyby nie durne auta z ruchu ulicznego które zawsze znajdą się tam gdzie nie powinny. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem kampanię więc czas na prawdziwą zabawę. 

 

Dotychczas z minusów wymieniłbym:

- zmniejszone kadry na wstawkach (kwestia gustu)

- zbyt duża ilość drivatarów, które często zwyczajnie przeszkadzają chociażby w robieniu wyzwań

- brak ustawienia aby nie zamieniało aktualnego samochodu ze swobodnej na ten z ostatnich zawodów (jak jest taka opcja to proszę o poprawkę, ale jak o tym pisałem wcześniej to nikt nie sprostował), dziwne to o tyle, że już w jedynce po każdym wyścigu było pytanie czy chce się zamienić samochód

- brak możliwości resetu pojazdu w trybie dowolnej jazdy, sprawdzałem w ustawieniach sterowania i nie ma, o tyle irytujące, że robiąc wyzwania (szczególnie gdzie się skacze) często lądowałem w dziwnych miejscach całkowicie zblokowany i musiałem się teleportować do huba imprezy  dzięki bluber za tipa

- problemy z AI gdzie oczywiście słabsze samochody (porównywałem potem osiągi obu samochodów w sklepie) miały z dupy ogromne przyspieszenie i jechały szybciej od mojego wozu. Akurat miałem niedawno jeden wyścig gdzie trasa wygląda przez większość czasu, że gaz jest wciśnięty cały czas, a i tak miałem problemy z dogonieniem słabszego samochodu, który jechał szybciej.

Porównanie wozów:

Mój: Audi #2 sport Quattro S1 1986 - Prędkość 6.4, Przyszpieszenie 9.1, Start 9.9, klasa S1

AI: Audi Sport Quattro 1983 - Prędkość 5.9, Przyspieszenie 7.2, Start 8.4, klasa B
 
I tak się zdarzało dosyć często. A gdy miałem wyższy poziom trudności ustawiony to przy samochodach z klasy S1 w ogóle jeden mnie tak odstawiał, że nie miałem szans go dogonić. Był to samochód vip, naprawdę potężny i w sumie nie rozumiem czemu zostaje on wrzucony do wyścigu skoro ja nie mam z nim całkowicie szans. Zirytowało mnie to do tego stopnia, że zmniejszyłem o stopień poziom trudności ale i tak po czasie dalej to wróciło. Ja rozumiem, że drivatary się uczą i w ogóle, ale (pipi) nie przeginajmy pały, żeby jedno auto było szybsze od znacznie mocniejszego i wyższego o 2 klasy samochodu. A jeśli chodzi o fizykę to w ogóle na samochody AI ona nie działa. Wiele razy próbowałem przepychać ich, coś im zrobić, żeby zrobili bączka czy cokolwiek, tak dla testu i za każdym razem odbijałem się od nich jak od jakiegoś czołgu. Oni mają totalnie zaprogramowaną jazdę po sznurku i jak się w nich nie wpadnie z pełnym impetem to rzadko się im coś naprawdę zrobi. Trochę słabo. 
 
Ale poza tym jestem bardzo zadowolony, ale dla mnie to gra na 9, nie więcej. 
Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...