Skocz do zawartości

Forza Horizon 3


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

No typ jest psychol. Już chyba ze 2 tygodnie po premierze miał max level, przy tysięcznym platynowa gwiazdka. W samej grze ma już 60 dni :obama: Polecam jego tuningi. GT-R HE albo M3 HE do driftu robią swoje.

Przy okazji przypominam o forzathonie, banalne wyzwania a nagrody bardzo dobre :)

Pod jakim nickiem go szukac w Forza?
Odnośnik do komentarza

Nick taki sam jak kanał na YT.

 

Te nowe forzathony i nowe auta to obama mocno spocony. Szkoda że warthog się powtarza i boss he. Mogliby dać nowe HE bo jeszcze brakuje sporo do kolekcji. No i S14 trzeci raz już chyba.

 

Raceboy77 też robi dobre tuningi. Głównie pod przyczepność i często w oryginalnej klasie pojazdu.

Odnośnik do komentarza

Dowolny wyścigu uliczny/nocny w bmw i8 z dlc albo m1 z podstawki. Nie wiem czy z bossem zalicza ale pojechałem pierwszy lepszy obok przystanku na pustyni i wpadło. Sprawdź czy czasem nie masz już "achiva" zaliczonego. Czasami w trybie ninja wpadają a w grze pokazuje zaliczenie z lekką obsuwą. Wczoraj mi wszystkie wpadły bez problemu ale czasami tak bywa.

Odnośnik do komentarza

No niestety - do tego z(pipi)ane Drivatary - niektorym laduje ztuningowane samochody, ktorych na wyzszym poziomie trudnosci dogodnic nie mozna, w 1 wyscigu nie da sie wygrac, by w kolejnym odsadzic tych samych rywali o pol okrazenia - po(pipi)ane na maksa! Jak jeszcze czasami zaladuja sie mistrzostawa i widze 2 Colinow na 2 i 3 miejscu, to nawet zajmujac 1 lokate w mistrzostwach nie da sie ich wygrac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tegotygodniowy Forzathon bardzo łatwy i przyjemny. Szczególnie jak się kupi doje,banego do 918 S1 tego Forda z '56 ;D. Ależ ta gra jest relaksująca tak BTW, nie ma to jak sobie odpalić przygodę online i pośmigać z innymi wariatami w skąpanej słońcem Australii.

Odnośnik do komentarza

Właśnie tak dzisiaj uruchomiłem xboxa po przerwie ponad tygodniowej i patrzę a raven w forze gra. Myślałem że ty teraz będziesz tylko PROsiaka męczyć :)  Można się na jakąś przygode umówić jak w okolicy premiery. Kto jeszcze forze ma i chętny na przykład pod koniec tygodnia ?

Odnośnik do komentarza

14ego i potrwa dobę. Poza tym jak wejdziesz w achivementy to masz dokladnie rozpisane kiedy wyzwanie się zaczyna i kończy.

Tyle już wiem :P Mnie bardziej chodziło o to, od której się zaczynają forzathony zazwyczaj i do której godziny trwają, bo najpierw pół dnia w pracy, a potem ktoś wymyślił jakieś walentynki czy coś :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Forza Horizon 3 sprzedała się w nakładzie 2.5 mln sztuk:

 

Today, we’re excited to share a major milestone – as of December 2016, the Forza franchise has exceeded $1 billion in retail sales.


This news caps an amazing year. As of December, more than 14 million unique players were involved in the Forza community on Xbox One and Windows 10, the award-winning Forza Horizon 3 sold through 2.5 million units, and Forza continued its run as the best-selling racing franchise of this console generation.* Additionally, our online racing community expanded significantly: over three million players joined us online each month and we launched the Forza Racing Championship, an eSports league for players of all skill levels to compete for glory and real-world prizes.

 

Źródło: http://news.xbox.com/2017/02/13/forza-franchise-exceeded-1-billion-retail-sales/

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Właśnie tak dzisiaj uruchomiłem xboxa po przerwie ponad tygodniowej i patrzę a raven w forze gra. Myślałem że ty teraz będziesz tylko PROsiaka męczyć :)  Można się na jakąś przygode umówić jak w okolicy premiery. Kto jeszcze forze ma i chętny na przykład pod koniec tygodnia ?

Ostatnio więcej czasu spędzam z PS4 i następne miesiące należą do Sony moim zdaniem (Yakuza 0, Nioh, Horizon), ale to nie zmienia mojego szacunku do X1:). FH3 wciąż uwielbiam i na pewno będę od czasu do czasu grać, trzeba też XCOM skończyć i pełno innych gierek czeka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...