Skocz do zawartości

The Revenant


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnimi laty paciuloki z komisji oskarowej ce(pipi)ą się dziwnymi zagraniami jeśli chodzi o rozdawanie statuetek. Ponadto są podatni na sugestie. Tegoroczne globy również mocno zaskoczyły. Boję się, że zeszłoroczna beka z Leo (i braku Oskara) może wpłynąć na komisję i w końcu wlepią mu statuetkę bardziej z musu niż z roli w The Revenant. Ale nie będę oceniał statuetek Golden Globe 2016 bo nie widziałem jeszcze filmu. Chociaż po trailerach sądzę, że lepiej wypadł i tak Miś Koralgol.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie Birdman zdecydowanie lepiej wypadł niż Zjawa, oczywiście perfekcyjne zdjęcia Lubezkiego i realizacja ciągle dają radę(delikatnie mówiąc), ale czegoś jednak zabrakło. No i niech Leo dostanie tego Oskara wreszcie i niech ten przeklęty mem internetowy skończy się. Tegoroczna rola do moich ulubionych nie należy, ale polityka nominacji i tak sprawiła, że nie ma konkurencji prawie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wrażenia spisałem w innym temacie, a z perspektywy kilkunastu dni po seansie : film trochę przehajpowany i z dużym potencjałem na bycie szybko zapomnianym. No dobra, po latach widzowie będą kojarzyć "Leo vs niedźwiedź" i ładne widoczki, i to w sumie tyle. Nadal więcej, niż dobry, ale na ten moment nie wyobrażam sobie, żebym miał go kiedyś ochotę powtórzyć.

Odnośnik do komentarza

Przereklamowany. Niezła muzyka, niezłe zdjęcia, ale wszystko psuje Dicaprio xD niedźwiedź powinien go zabić, ale można przymknąć na to oko, ale już

skok  z urwiska z koniem powinien go zabić, lol, nawet za bardzo nie był poobijany zakładając, że złapał się choinki XD. Dosłownie superbohater z Marvela. Pomijam, że od walki z misiem dostałby na bank zakażenia. Ponadto nurkował, pływał w lodowatej wodzie i zero hipotermii, nic mu nawet nei odmarzło. Fajny motyw ze schowaniem się w koniu, ale od razu wiedziałem, że to zrobi bo oglądałem Imperium Kontratakuje, heheszki :D

ogólnie 6-/10

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jest już kopia w jedynej słusznej jakości. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdę czas\uda mi się gdzieś obejrzeć i sprawdzić, czy ten niedźwiedź rzeczywiście taki fajny, jak mówią :D

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Fajny film, tyle, że za rok pewnie go już nie będę pamiętał. Najlepsze z tego wszystkiego są zdjęcia i dosłowność. Doświadczany Leo, spadające na niego wszystkie "plagi egipskie" z czasem dla mnie zaburzają już trochę surowy realizm zdarzeń. Na początku robi to wrażenie, później już trochę męczy. Za dużo tego. Sama historyjka również banalna, sadziłem, że bardziej pokombinują wątki "ekip". 

Tak czy siak trzeba zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...