Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Duży plus należy się za odgłosy otoczenia. W podstawce wszystko było zagłuszane przez muzykę, a nawet jeśli ta akurat nie przygrywała, to nieszczególnie były czym nacieszyć uszy.

Tutaj mamy za to odgłosy przelatujących pszczół/much, świerszcze, ćwierkające ptaki. Bajka.

Bo takie jest Toussaint. Piękne, kolorowe, szczęśliwe. To kraina nie znająca wojny i ciesząca się z tego co ma. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jak wziąłem szkatułkę babki to typ mnie zrobił w chuya i nic nie dostałem. :D

 

A mogłem wybrać szkatułkę typa, myślę, że wtedy może babka by mi coś dała.

 

Chyba, że Ty wziąłeś stronę babki i też nic nie dostałeś? 

Odnośnik do komentarza

Ale ten typek daje

miecz do odebrania od kowala

 

Bo najpierw też chciałem wziąć karty ale nic nie dostałem więc wczytałem sejwa i wziąłem stronę gościa :P

 

No wlasnie wzialem strone babki, znalazlem szkatulke, żerard sobie pod nosem powiedzial "no, i sa karty" ... tyle ze ja kart nowych nie dostalem :whyyy:

Odnośnik do komentarza

pogralem z 2h w gogowa wersje, mialem cisnac poboczne ale oczywiscie watek glowny poki co mnie nie puszcza

 

bugów nie uswiadczylem poki co, to co najbardziej rzucilo sie w oczy to animacja potwórów podczas walki - na duzy plus

kermit zaproś do znajomych po pracy albo daj swój nick mój ten sam co na forum :)

Odnośnik do komentarza

mantikora jest świetna jak ktos ma build alchemiczny albo melee/alchemia i nie opiera się stricte na adrenaline, tak jak mój. gdyby nie brak buffów do adrenaliny, też bym go nosił, mimo słabszego defa (absorbcji)

 

a tutaj mój finałowy build. nic dodać nic ując w sumie. rynsztunek to caly arcymistrzowski set niedzwiedzia (jedynie rękawice mam nilfgardzkiego gwardzisty, a jakże) gdy jestem na maksymalnym buffie (czyli 3 pkt adrenaliny - co długo nie trwa, bo do walki wchodze zawsze z dwoma na start, wystraczy 3-4 razy udezyc moba i juz mam cale 3 punkty-, odpowiedni olej, grom, las mariborski, puszczyk, odwar z ekkimy, echidny i trolla) staty wyglądają następująco: życie 12 tysięcy, absorbcja obrazen od potworów 103 procent (nie czyni mnie to nieśmiertelnym, poprostu są znacznie mniejsze) moc znaków 198 procent, silver dmg około 6,5 tysięcy, silver crit damage około 10 500, szansa na crit od 44-294 procent (zalezy od ilosci ubitych mobów w jednej walce - kazdy następny dodaje 50 proc crit chance czyl jak walcze z grupą przeciwników, to po zabiciu jednego, wale krytyki non stop :banderas:), regeneracja zycia 101/sek. wysysanie zycia przy trafieniu 10 procent, każde rzucenie znaku (a poza walką, naprzykład podskok) odnawia 15 procent życia, obrona 999, maksymalny próg zatrucia 284 (moge śmigac z 3 odwarami i 4 miksturami na raz) moc quen 238%, szansa na ponowne włączenie queen bez użycia staminy po jego złamaniu: 25 procent. JEDNYM SŁOWEM: jeszcze ani razu nie miałem zagrożenia zycia w krew i wino (w hos też;p), jak ktoś mi ściągnie 1/3 procent zycia w jakiejs sytuacji, to jest święto (i moja nieuwaga). ale wystarczy wtedy zarzucic quena i pare razy udezyc i juz mam full hp ;;p ps, oczywiscie zbroja zaklęta w lekkosc, a miecze w utrwalenieMenu_g_wne.jpg

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...