Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały tip: ten q z jajami daje szansę na honorowe zachowanie, które jest potrzebne do innego zadania pobocznego.

 

I małe pytanie dla tych, którzy ukończyli - jestem po

imprezie dla artystów w Mandragorze.

Ile mniej więcej do końca zostało?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Wreszcie znalazłem chwilę i trochę pograłem - odszczekuje swoje wcześniejsze narzekania na kiepskie kolory i ten zielonkawy filtr na niebie.

Tusąąąąąą wygląda fenomenalnie i design tej krainy jest genialny. Redzi może nie upchnęli tu jakichś fajerwerków graficznych, bo sprzęt na jakim to chodzi jest bardzo słaby, ale za to nadrobili designem i artyzmem, przez co ogólnie ta gra wygląda fantastycznie. Nie idzie oderwać wzroku od tych fantastycznych widoków :)

Odnośnik do komentarza

 

właśnie wiem, że można było te jaja dotknąć i pojawił się jakiś buff, ale póki co jeszcze nie wiem do czego to :dog:

Tu nie chodzi o żaden buff, ale o to jak się zachowasz i jak potraktujesz dziadka.

 

 

aa, to co do dziadka to wiadomo, że zachowałem się jak przystało na faceta rozumiejącego faceta :cool: myslałem, że mówisz o buffie jaj :P 

Odnośnik do komentarza

 

 

właśnie wiem, że można było te jaja dotknąć i pojawił się jakiś buff, ale póki co jeszcze nie wiem do czego to :dog:

Tu nie chodzi o żaden buff, ale o to jak się zachowasz i jak potraktujesz dziadka.

aa, to co do dziadka to wiadomo, że zachowałem się jak przystało na faceta rozumiejącego faceta :cool: myslałem, że mówisz o buffie jaj

czyli zostawiłeś je mu czy pożyczyłeś? Ja zabrałem by odnieść 'właścicielowi' i wtedy mi zaskoczył honorowy czyn. Dziadek ucieszył się, że chociaż tyle skorzystał, a poza tym bez nich też da radę.

 

No i pytanie co zrobiłeś z żołnierzykiem? Ja go odprawiłem znakiem.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

właśnie wiem, że można było te jaja dotknąć i pojawił się jakiś buff, ale póki co jeszcze nie wiem do czego to :dog:

Tu nie chodzi o żaden buff, ale o to jak się zachowasz i jak potraktujesz dziadka.

aa, to co do dziadka to wiadomo, że zachowałem się jak przystało na faceta rozumiejącego faceta :cool: myslałem, że mówisz o buffie jaj

czyli zostawiłeś je mu czy pożyczyłeś? Ja zabrałem by odnieść 'właścicielowi' i wtedy mi zaskoczył honorowy czyn. Dziadek ucieszył się, że chociaż tyle skorzystał, a poza tym bez nich też da radę.

 

No i pytanie co zrobiłeś z żołnierzykiem? Ja go odprawiłem znakiem.

 

 

 

Huh, to w takim razie nie zachowałem się honorowo :dog: pożyczyłem, na co dziadzio się uciesyzł i następnego dnia kazał mi je sobie wziąć bo siostra/kuzynka tej co ruchał jest niewyżyta i niedługo mu pikawa wysiądzie XD

 

Żołnierza znakiem odprawiłem.

 

Odnośnik do komentarza

Chodzi o zdobycie miecza o którym wspominał Andżej.

 

Jest to powiązane z zadaniem w którym musimy dowieść pięciu cech rycerskich. Zadanie z cyklu tych w którym nie jesteśmy prowadzeni za rękę i wszystko zależy od podejmowanych decyzji.

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Hum, nie, nie. Tylko KiW sie liczy. Gdy ja rozpoczynałem tego qusta to nie miałem niczego zaliczonego

 

A decyzje z podstawki wpływają na zupełnie cos innego ;)

 

Weź ktoś już skoncz glowny watek bo nie mam z kim powymieniać się swoimi doświadczeniami i decyzjami :/

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

Hum, nie, nie. Tylko KiW sie liczy. Gdy ja rozpoczynałem tego qusta to nie miałem niczego zaliczonego

 

A decyzje z podstawki wpływają na zupełnie cos innego ;)

 

Podejrzewam, że

 

 

wybór swojej miłości skutkuje inną autorką listu, który dostajemy wkrótce po spotkaniu Regisa? :D To była takie urocze jak dostałem ten list od Triss <3

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...