Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przeleciałem migiem Serca z Kamienia, żeby podbić poziom na ten 69 i dziś odpaliłem Krew i Wino. Znowu mnie teren przytłoczył swoim rozmiarem jak rok temu Velen, ale w przeciwieństwie do niego wszystko kolorowe i jak z bajki.

 

Ponadto podoba mi się ta nowa kamera.

Przeleć migiem i po sprawie, i przy okazji wytłumacz jaki jest sens przelatywania tej gry migiem?

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie do tych co już pozwiedzali Toussaint: są tam gdzieś skalne trolle do ubicia? Potrzebuję ich flaków do olei na relikty i ogrowate, a w podstawce byłem baaardzo wyrozumiały + nie chcę stamtąd wyjeżdżać :I

 

Co do dodatku:

Krajobraz jak z baśni :obama:

Wszyscy kulturalni, z motylkami w rzyci, pełni ideałów :mog:

Nowe potwory, drzewko rozwoju, arcymistrzowski sprzęt :banderas:

Stary przyjaciel :exact:

 

Innym developerom radzę przesunąć daty premier swoich RPGów na następny rok, coby nie bladły przy tym.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj przeleciałem migiem Serca z Kamienia, żeby podbić poziom na ten 69 i dziś odpaliłem Krew i Wino. Znowu mnie teren przytłoczył swoim rozmiarem jak rok temu Velen, ale w przeciwieństwie do niego wszystko kolorowe i jak z bajki.

 

Ponadto podoba mi się ta nowa kamera.

Przeleć migiem i po sprawie, i przy okazji wytłumacz jaki jest sens przelatywania tej gry migiem?

 

 

Bo ograłem go na premierę i spędziłem jakieś 15 czy 16 godzin zamiast przewidywanych przez twórców 10.

 

Ostatnie kilka dni non stop katowałem Dziki Gon, wszystkie zadania poboczne i znaki odkryłem (poza tymi zatopionymi skarbami na Skellige, na NG+ już nie miałem ochoty tego zbierać). Jedynie przy scenkach, gdzie dokonywałem innych wyborów poprzednio + paru świetnych momentach nie skipowałem z prędkością karabinu maszynowego.

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza

Andrzej wyjadaczu Wiesława, czyli chcąc nie chcąc, muszę i tak przechodzic podstawkę na NG plus, z tego względu, że muszę mieć wysoki lvl postaci, aby w obu dodatkach, móc posiadać lepsze miecze itd?

 

Jest w obu dodatkach, nadal podział za duży lvl postaci względem misji, równa się mało XP?

 

Matko moja, w podstawce mam około 80 godzin i jeszcze daleko do końca, a gdzie jeszcze NG plus :-D

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Andrzej wyjadaczu Wiesława, czyli chcąc nie chcąc, muszę i tak przechodzic podstawkę na NG plus, z tego względu, że muszę mieć wysoki lvl postaci, aby w obu dodatkach, móc posiadać lepsze miecze itd?

 

Jest w obu dodatkach, nadal podział za duży lvl postaci względem misji, równa się mało XP?

 

Matko moja, w podstawce mam około 80 godzin i jeszcze daleko do końca, a gdzie jeszcze NG plus :-D

no lepsze miecze są siłą rzeczy, ale one są bardziej nie stricte lepsze, ale adekwatnie wyscalowane pod ng plus. problem polega na tym, ze w winach pojawia się nowy system mutagenów, i żeby go rozwinąc, musisz poświęcic całe 36 punktów umiejętności, czego w przypadku pierwszego przejscia nie jestes w stanie zrobic. po prostu ta mechanika w pełni rozwija skrzydła w ng plus. i jest niesamowita :)

 

gfgfgfgfgfgfg : są skalne trole, ale nie powiem ci dokladnie gdzie, bo nie wiem ;p spotkalem je ze 2-3 razy na jednym z pytajników.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Gdzie zdobędę formularz a38? xD

 

Kurde jeden quest a tyle uciechy. Prawie jak w polskim urzędzie :)

 

 

BTW pograłem dzisiaj 1 ,5 h i tylko w gwinta grałem poza questem bankowym. Fajna ta nowa talia już zebrałem prawie całą idealnie na turniej.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem watek główny. Znow czuje pustke. Nie chce nic a nic ujawniac, nawet ociupinke. Nie bede wam nakreślał zakonczenia. Poczekam na was bym mial z kim podyskutowac.

 

Jest to arcydzielo. Zakonczenie nie moglo byc lepsze. Ostatnia scena - ciarki na calych plecach plus smutek.

 

CDPR dostarczylo dzieła ktore w moim rankingu zdeklasowalo kazdy inny tytul. Nigdy nie grałem w nic lepszego od podstawki przez serca z kamienia az po krew i wino. I tak, KiW przebija podstawkę i genialne serca.

Odnośnik do komentarza

jesli ktoś ma problem z kasą - polecam zbierac graty od grasantów (buzdygany, miecze itd) i opier.dalać je arcymistrzowi kowalstwa. ja po wypełnieniu misji rycerz do wynajecia i sprzedaniu wszystkich broni od grasantów jakie zebralem, zarobilem u arcymistrza prawie 70 tysięcy :)

 

ja mam 22 godziny, większosc pytajników wyczyszczona, wiekszosc pobocznych questów zrobiona, robie 3 quest fabularny więc obecnie godzinowo to takie the last of us na trudnym z lizaniem scian ;p

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...