Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rozi

 

 

Ja mam 38, ideolo.

 

Tak w ogóle to wróciłem do trofeum, które mnie najbardziej irytowalo, czyli karty do gwinta. Co ciekawe, przy przechodzeniu gry nie pominąłem żadnej kart, ktora można było pominąć. Teraz zostały mi tylko te, które można zdobyć randomowo. I mam pytanie. Czy w grze jest więcej osób z którymi można zagrać niż jest randomowo do zdobycia kart? Czy może jest ich na styk i potem będę szukał tej jednej osoby po wygranie z ktora otrzymam kartę?

 

Trzeba się tym zając bo wstyd żeby to trofeum mnie powstrzymywało przed platyna.

Polecam aplikację Drwent na telefon.
Co to za apka? Na iOS jej nie znajduje.

 

Ach iOS, no to chyba nie pomogę.

Odnośnik do komentarza

Na forum CDP można znaleźć opinie użytkowników, którzy mieli okazję spotkać się z REDami w studiu w Warszawie i ograć 3 godziny dodatku.

 

Chyba nie będzie zaskoczeniem jeśli napiszę, że każdy jest zachwycony, jako wielkie zalety wymieniając muzykę, projekt i klimat Toussaint, wymagające i świetnie zrealizowane walki z bossami czy dubbing, w tym rolę Jana Frycza. ;)

 

Znalazłem też informację, że przejście głównego wątku na szybkiego, przeklikując wiele (albo wszystkie, nie pamiętam) dialogów, ma zająć prawie 20 godzin.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Wrażenia jednego z testerów o nowym interfejsie:

 

Włączyłem przed chwilą grę i stwierdzam, że powrót do starego interfejsu jest bardzo bolesny.
W Krwi i Winie wreszcie udało się twórcom doprowadzić ekwipunek do ładu i składu - dosłownie nie da się tam teraz zgubić - wszystko jest pogrupowane, podzielone na kategorie i bardzo czytelne. Jest też kilka zmian wizualnych (zdecydowanie na plus), a nowe funkcjonalności są tym, czego brakowało w grze od początku.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to też miało być naprawione.

 

edit: Na temat długości fabuły:

 

Chłopaki z REDani mówili, że przejście fabuły z przeklikiwaniem cutscen i podążaniu od punktu do punktu zajmuje 19 godzin, dołóż do całości eksplorację i dodatkowe aktywności i powiedz, że jest mało do roboty.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Zbroja Żmii którą kupujesz na aukcji w Sercu z Kamienia chyba jest najlepsza. Wygląda jak ta z początku gry, tylko z innymi kolorami. No i miecze Żmii, które są do wyrwania pod koniec gry.

 

Wiadomo, że pod jakiś tam konkretny build, co ma np. Andżej lepsze są inne zbroje, ale to nie Bloodborne czy Soulsy, żeby rozkminiać nie wiadomo jak te sety, choć potencjał oczywiście był na coś takiego.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Mam 67 poziom wiec KiW zostanie odpowiednio zeskalowane do mojego poziomu, nie?

 

Jaka zbroja najlepsza? Latam w mistrzowskim niedzwiedzia i to chyba ta najlepsza czy cos mi sie ubzduralo bo szczerze mowiac pozapominalem troche nt. Wieska xd

nieźwiedz zaklęty w zbroje lekką to opcja zupełnie KOMPLETNA. mega tank, mega def, mega dmg, mega stamina regen. sprawdza się najlepiej na melee lub melee/alchemy build (czyli mój). niesamowity boost do adrenaliny, tona defu i ta redukcja obrazeń (najlepsza w grze i to jest chyba najwazniejszy parametr kazdej zbroi) od potwrów na poziomie 78 procent na cały mistrzowski legendarny set. ten tier z dodatku to już będzie strój banderasa. ale troche mi się nie podoba wygląd tego grandmaster level- geralt wygląda w niej grubo.

 

gryf najlepszy wiadomo pod znaki

 

kot najlepszy dla janusza pod build max dmg-młynek na poziom miecz i opowieść. niby zbroja lekka pod szybkie ciosy, ale po tym jak pojawila sie mozliwosc zaklinania rynsztunku kot traci racje bytu - ma niesamowicie słabą absrobcje obrazen melee i elemental i ten bonus do attack rating (na 70vl mam w kocie w podstawowym szybkim ataku 700 więcej niz w niedzwiedziu w srebrnym, a boosta adrenaliny i crit dmg brak więc krytyki w misiu które dzięki adrenalinie i zatruciu wchodzą mi prawie co drugi cios mam o 900 większe niz w kocie) nie jest warty bycia poniewieranym jak szmatą przez utopca na death march, bo dostanie strzała zabiera 3x razy więcej life niz jak masz zalozonego misia.

 

żmija w sumie jedyne co robi to fajnie wygląda - nie jest skierowana pod żaden kierunek rozwoju. trucizn w tej grze jest tyle ze mozna sobie tego resa wsadzic w kieszen. za to miecze ma jak dla mnie najlepsze jak na 4 tier.

 

wilk - build głównie pod combat/signs (chyba jedyny, jakiego jeszcze nie robilem) no i super wygląda, jak prawdziwa wiedźminska zbroja - cwiekowana kurtka itd.

 

mantikora będzie pod build alchemiczny, stestuje, ale miś ma za dużo zalet zeby go ściągnąć.

 

mowie oczywiscie caly czas o death march.

 

 

tyle. podsumowanie = melee, alchemy/melee - lekki niedzwiedz; znakarz - gryf; melee/znaki - wilk.

reszta ciekawostki.

 

ogolnie wizualnie to tutaj wilk > żmija> nieźdzwiedź > kot > mantikora > gryf jak dla mnie

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Na Fejsie twórcy napisali:

Zalecany poziom to 34-37. Dodatek rozpoczyna się po zebraniu zlecenia z tablicy ogłoszeń

No spoko ale co z tymi, ktorzy sa po ng+ i sercach z kamienia. Mam 67 poziom i nie chce przechodzic KiW na ultra easy

 

 

Na NG+ licz sobie mniej więcej razy 2.

 

Nie będzie przecież tak, że mając 67 poziom będziesz wykonywał questy na poziomie 30-którymś. ;)

 

edit:

Un2YW9u.jpg

 

edit2:

 

Polska wersja. ;)

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...