Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było w SzK więc i w tym przypadku powinna być ta opcja, ale chyba nigdzie o tym nie mówili.

 

W wywiadzie mówili, że podchodząc do dodatku założyli, że duża większość gracz podstawę ma za sobą. Jednakże pozbawienie tej opcji rozpoczęcia dodatku byłby idiotyzmem.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

jaką macie wersje gry? odpaliłem wieśka pierwszy raz od grudnia (jak kur.va sex z ex <3 ) i nie pamiętam zeby mi sie jakis patch sciągał, a dostrzegam pewne różnice, wydaje mi się. pozaliczalo nagle kilka jakiś pier dołowatych questow, które mialem zbugowane, troche zbalansowały się statystyki itd.

 

 

edit: eee, poyebalem tematy troche, no ale co tam - trza szykować builda pod krew i wino :obama:

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Build to się zmieni po dodaniu tych nowych mutacji oraz dodatkowych slotów na talenty. Z którym lvlem startujesz Andrzej?

 

Fajnie wymyślili ze zbroją, odpowiednio 3 i 6 części seta będzie dawało konkretne bonusy.

Set kota będzie teraz stricte pod miecze, niedźwiedź pod defensywę, gryf znaki. Dojdzie też chyba jakiś pod alchemię.

Ja tam na pewno zostaje przy kocie.

Odnośnik do komentarza

sterowanie nie jest takie złe, dopóki nie pojawią się utrudnienia terenu jak wąskie przesmyki górskie (w kaer morhen nie raz się spier.doliłem z samej krawędzi bo geralt wykonal nieadekwatnie gwałtowny ruch do wychylenia gałki), płoty nie płoty (zwlaszcza w battle stance, który powinien być bardziej dynamiczny przy większym oddaleni od wroga) czy też w koncu tereny nabrzeżne, łódka i ogolnie przemieszczanie się na linii woda-powierzchnia, potrafi nieźle wkur.wić, niektórych mechanizmów nie rozumiem. czasami chce się wejsc na wysepke, która sięga geraltowi do pasa, ale się nie da, bo jestesmy zanurzeni do kolan, bzdura.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

A kto mówi o systemie z soulsów żeby był implementowany w Wiedzminie? Raczej chodzi o to, że jest ciulowo responsywny, ma zje.bane hitboxy, battle stance się czasem po prostu wyłącza do tego ciosów nie czuć (wyłączcie dzwiek na chwile i zobaczysz, że będziesz miał wrażenie walenia w wate). Może w dodatku będzie to wszystko lepiej smigać.

Odnośnik do komentarza

sterowanie nie jest takie złe, dopóki nie pojawią się utrudnienia terenu jak wąskie przesmyki górskie (w kaer morhen nie raz się spier.doliłem z samej krawędzi bo geralt wykonal nieadekwatnie gwałtowny ruch do wychylenia gałki), płoty nie płoty (zwlaszcza w battle stance, który powinien być bardziej dynamiczny przy większym oddaleni od wroga) czy też w koncu tereny nabrzeżne, łódka i ogolnie przemieszczanie się na linii woda-powierzchnia, potrafi nieźle wkur.wić, niektórych mechanizmów nie rozumiem. czasami chce się wejsc na wysepke, która sięga geraltowi do pasa, ale się nie da, bo jestesmy zanurzeni do kolan, bzdura.

Czyli musiałbyś walczyć tylko na polu. Jak sobie przypomnę walki w ciasnych pomieszczeniach z kilkoma przeciwnikami... Kilka razy pada bym zeżarł.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...