Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że Krew i Wino jest dłuższe od Serce z Kamienia? Cena tak jakby dwa razy wyższa. Mam teraz dylemat: brać czy nie? ^_^

 

Jezus maria, brac, a nie glupio sie pytac! Mapa wielkości Velen, pentyliard nowych questow, miejsc, itemow, postaci, dialogow, rzeczy do roboty, jest ponad 2x dluzszy od Serc z Kamienia, spokojnie starcza na 30-40h

Odnośnik do komentarza

sign build, z jakim obecnie latam (no moze nie do konca sign, ale alchemia w wiesławie jest zbyt istotna, zeby ją zupełnie pominąć ;) )

 

Dokładnie tak wyobrażam sobie Szkołę Gryfa, z wiedźminami którym bliżej do maga bitewnego, nawalającymi znakami na prawo i lewo, miecz wykorzystującymi w sytuacjach krytycznych dla walki(dobić lub sparować nieunikniony atak wręcz).

Odnośnik do komentarza

 

takie dwa pytania

 

 

 

- do zdobycia miecza od pustelnika brakuje mi tylko jednej noty [mądrość], pytanie czy da się to pominąć/zawalić czy raczej tego nie przegapię? Nie chciałbym stracić tej kosy. ;/

 

- cały czas tłukłem wątki poboczne i dopiero teraz odblokowałem rozwijanie mutacji i trochę się zdziwiłem że wymaga to też punktów doświadczenia.

Jak wypiję eliksir oczyszczenia to punkty wydane na rozwój mutacji także wrócą do puli?

 

 

 

 

 

 

 

 

madrosc wpadla mi chyba za turniej gwinta

 

 

 

 

ot właśnie zrobiłem ten quest z turniejem gwinta ale nie wygrałem, odpadłem w drugiej rozgrywce

 

i nic się nie stało... tak ma być? ;/

 

edit:

okazało się że chodzi o innego questa, ze zwaśnionymi braćmi. Mam już miecz od Pani Jeziora :banderas:

 

 

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza

Napisz ktoś w spoilerze o co chodzi z tym gnijącym listem i nawiązaniem do serc - nie moge znaleźć

 

Za mną jakieś 12h ledwie ruszyłem główny wątek, w sumie pobocznych dużych questow tez nie zrobiłem zbyt wiele. Pochłonęło mnie urządzanie Corvo Bianco no i zrobiłem cały nowy build + jeździłem po okolicy

 

Najlepszy quest:

bauclerskie safari. Ta Krystyna czubowna na końcu - JA PIER.DOLE JAKI TO JEST SZTOS

 

 

Jak wiedźmin 3 był goty 10/10 tak z dodatkami może walczyć o medal euro 2016, pokojowa nagrodę Nobla i złotego globa. Brakuje tylko żeby z ekranu pachniało trawa i winem

Odnośnik do komentarza

Napisz ktoś w spoilerze o co chodzi z tym gnijącym listem i nawiązaniem do serc - nie moge znaleźć

 

Za mną jakieś 12h ledwie ruszyłem główny wątek, w sumie pobocznych dużych questow tez nie zrobiłem zbyt wiele. Pochłonęło mnie urządzanie Corvo Bianco no i zrobiłem cały nowy build + jeździłem po okolicy

 

Najlepszy quest:

bauclerskie safari. Ta Krystyna czubowna na końcu - JA PIER.DOLE JAKI TO JEST SZTOS

 

 

Jak wiedźmin 3 był goty 10/10 tak z dodatkami może walczyć o medal euro 2016, pokojowa nagrodę Nobla i złotego globa. Brakuje tylko żeby z ekranu pachniało trawa i winem

 

 

w pewnym miejscu, gdzie jest DUZO lyzek, poszukaj w chacie gnijacego listu... jesli chcesz szczegoly otworz ten spoiler:

 

w liscie jest napisane ze to Gaunter O'Dimm rzucil klatwe (oczywiscie przelamujac lyzke) na Matylde i zamienil ja w Wichta

 

 

 

A najlepszy quest jest imo inny, kreci sie dookola płotki ;) ... a propos tego questa, fajne info przypadkiem odkrylem, u mnie w tym quescie:

 

 

zabilem tego kmiota co konia pobil i Geralt mowil ze moze wrocic chyba ze mu S&M babcia wybaczy, powiedziala ze tego nie zrobi, dzisiaj przypadkiem przejedzalem obok jej chaty, wszedlem, a ona lezala na lozku martwa, po czym Geralt skomentowal ze duch musial wrocic i wypil ja do sucha

 

 

Nawet w dodatku wciaz dbaja o ciaglosc wydarzen :banderas:

 

GOTY? GOTG.

Odnośnik do komentarza

chcialem sobie zrobic arcymistrzowski zestaw wilka.

 

po prawie 3 godzinach udalo mi sie stworzyc zestaw mistrzowski, wydalem na to kupe kasy. znalazlem schemat na arcymistrzowski i... okazalo sie, ze nie potrzebny jest zestaw mistrzowski. arcy- robi sie po prostu od nowa i tyle.

 

ehhh

 

jak najszybciej zarobic kase? chcialem rozbudowac winnice i musze troche kupic skladnikow do zrobienia tego zestawu a groszem nie smierdze

Odnośnik do komentarza

 

Dziwne, przy kocie normalnie z mistrzowskiego robiłem arcymistrzowski. Niemożliwe aby w pozostałych setach było inaczej. 

albo jestem slepy, albo w wymaganiach nie ma zadnego sprzetu mistrzowskiego, sprawdzilem wszystkie (wilka).

 

 

Do Wilka i Mantikory nie trzeba mistrzowskich, do wszystkich innych juz trzeba, tak rzecze bowiem Lebioda.

 

 

A najlepszy quest jest imo inny, kreci sie dookola płotki ;)

 

Co gdzie jak, pokieruj jakoś, mapę praktycznie wyczyściłem z pytajników i tablice ogłoszeń też już puste i nie trafiłem na tego questa. :(

 

Musialem screena z jakiegos poradnika zrobic bo pelno tam spoilerow bylo wielkimi literami:

 

EuSslFY.png

 

Wychodzi wiec na to ze quest ten nie jest na zadnej tablicy, co w sumie ma sens biorac pod uwage kto jest zleceniodawca, natknalem sie zwiedzajac, polecam WSZYSTKIM tutaj wpasc.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Właśnie zakończyłem KiW. Zakończenie

prawilnie szczęśliwe - w końcu wszystko działo się w bajkowej krainie, więc nie mogło takiego zabraknąć.

Quest związany z pewną książką pod koniec to zwyczajnie mózg rozwalony, ileż oni poświęcili czasu i pracy nad najdrobniejszymi szczegółami w tej lokacji, ile wątków, zazwyczaj mocno bekowych zawarli w tym miejscu. Brak słów... :obama:

 

Oczywiście dodatkowy zapis gry przed wydarzeniami krytycznymi zrobiony, więc na pewno będzie sprawdzane.

 

Nieco powtórzę zdania innych i napiszę, że pięknie pożegnali się z Wiedźminem. Tak delikatnie, rozwlekając to ile się dało. Dając przy okazji fanom to, o co prosili od dawna - Regisa. Pisałem jeszcze przed premierą tego dodatku. Mogli 'załatwić' jego temat za sprawą jednego questa w Dzikim Gonie - zamiast tego poświęcili mu ogromną ilość growego czasu i uwagi. Jestem mega zadowolony i usatysfakcjonowany.

 

Co dalej? Zaczynam przygodę jeszcze raz, od początku na PC i jak Pan Jezus przykazał kontynuując jeden save przez wszystkie trzy gry.

 

Wszystko to w oczekiwaniu na kolejną grę Redów, która day one gości w moim domu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...