Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Krew i Wino


Nemesis

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dziwne, przy kocie normalnie z mistrzowskiego robiłem arcymistrzowski. Niemożliwe aby w pozostałych setach było inaczej. 

albo jestem slepy, albo w wymaganiach nie ma zadnego sprzetu mistrzowskiego, sprawdzilem wszystkie (wilka).

 

 

Do Wilka i Mantikory nie trzeba mistrzowskich, do wszystkich innych juz trzeba, tak rzecze bowiem Lebioda.

 

 

A najlepszy quest jest imo inny, kreci sie dookola płotki ;)

 

Co gdzie jak, pokieruj jakoś, mapę praktycznie wyczyściłem z pytajników i tablice ogłoszeń też już puste i nie trafiłem na tego questa. :(

 

Musialem screena z jakiegos poradnika zrobic bo pelno tam spoilerow bylo wielkimi literami:

 

EuSslFY.png

 

Wychodzi wiec na to ze quest ten nie jest na zadnej tablicy, co w sumie ma sens biorac pod uwage kto jest zleceniodawca, natknalem sie zwiedzajac, polecam WSZYSTKIM tutaj wpasc.

Na którym levelu jest ten quest?

 

Przed chwilą spotkałem postać z sagi,

Panią Jeziora.

Strasznie krótki quest i zaje.bisty miecz w podzięce. Ale pomysł z

chodzeniem po wodzie.

Sztos.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Przed chwilą skończyłem grę, na 3 różne sposoby. 

 

Jaki sztos. :obama:

Srogie spoilery z zakończenia(zakończeń). 

 

 

Najpierw dostałem zakończenie ze zgonem czarnej i wylądowałem w pierdlu gdzie uratował mnie w końcu Jaskier. Dalsza część questa taka sama we wszystkich opcjach. Z tego co wyczytałem potem to przez to, że nie chciało mi się iść do 'dziewczynki z zapałkami' to przez to wyszło tak jak wyszło. 

Potem spróbowałem znaleźć tego szefa wampirów, całkiem ciekawy quest, ale niestety jest to najgorsze możliwe zakończenie bo obie siostry giną.

No i w końcu wybrałem trzecią opcję bo miałem save'a przed pójściem do wieży więc udałem się do dziewczynki z zapałkami, a tam dziewczynka sprzedaje narkotyki. :pawel: 

Udało się pogodzić obie siostry.

W epilogu podczas rozmowy Regisa i Geralta czułem się jakbym czytał kolejny tom sagi z ich przygodami. :fsg: 

No i na samiutkim końcu jaka miła niespodzianka mnie zastała w domu. Triss, tego właśnie brakowało. :banderas:

I ten uśmieszek Geralta na końcu.

Zakończyli to naprawdę fantastycznie. Nie chcę już kolejnych części z Geraltem.

Jak na razie GRA ROKU.

 

 

Odnośnik do komentarza

@Voytec No, godny powrót

Aerondight, chciałbym jakiegoś moda, co by skalował broń do obecnego poziomu, bo nie chcę rozstawać się z tym mieczem na ng+, dla mnie wygrywa on z każdym srebrnym ze schematów.

 

 

A ja właśnie wyczyściłem wszystko na mapie (a raczej prawie wszystko, jak widać po nie zaznaczonym żadnym ? ani ogłoszeniem queście z Płotką, są jeszcze jakieś?), zrobiłem 2 arcymistrzowskie zbroje- gryfa i wilka, oraz sprzęt żmii, który designersko jest najbardziej wiedźmińską zbroją jaką ta seria miała, i sprzęt mantykory, w którym będę już chodził aż do zdobycia wyskalowanej wersji z ng+, pięknie odrestaurowali jej wygląd, co w połączeniu z wizytą u golibrody przywołuje miłe wspomnienia z jedynki.

 

Oprócz tego winnica zrobiona, także większość zadań pobocznych, nie licząc nielicznych poszukiwań pierdół, skrytek zielarza. Jutro sprawdzam ten quest z Płotką i kończę dodatek, bo pojawia się informacja o momencie krytycznym, więc już mało chyba zostało.

 

Pozwolę sobie rzucić jeden minus odnośnie tej części + dodatków, mianowicie drakonidy, tj. wiwerny i inne gatunki dzielące podobny model postaci, wyglądają absolutnie ujowo i choćbym nie wiem jak się starał, to nie mogę brać na poważnie tego jak one się poruszają, jak śmiesznie krótki ogon mają wiwerny, jak kiczowaty jest design widłogonów i jak znerfione są oszluzgi, których machnięcia ogonem nie sparuje żaden mocarz świata. Już to co było w jedynce lepiej wyglądało, tułów niżej przy ziemi i bardziej rozłożone skrzydła, a nie bieganie na długich nóżkach jak upośledzony velociraptor.

Odnośnik do komentarza

Endrju, a jak z tymi schematami zbroi, mieczy itd, mogą być randomowo rozsiane na mapie? Czy zawsze będzie to znak zapytania, quest itp?

Chodzi o to żeby na ślepo gdzieś nie szukać, tajemniczo pod krzakami ukrytej skrzyni z owym schematem.

jesli chodzi o schematy wiedzminskie to one zawsze są na swoich miejscach (nie losowo), a co do tego czy mają znak zapytania, czy nie, to jest roznie, ale zawsze konkretny schemat jest w swoim konkretnym miejscu.

 

co do reliktów, to niestety tutaj jest już losowo, niektóre maja swoje miejsca, niektóre to random.

 

 

z tym ze wiedzminskie rynsztunki są jak najbardziej wskazane w tej grze, rzadko kiedy biegałem z czym innnym. raczej zawsze jest to wiedzminski set. na te chwile aerondnight jest jedynie lepszy od srebrnego miecza wiedzminskiego, ale nie od razu. on staje się coraz lepszy im dluzej go używasz.

 

 

MICHAŁ102 - zeby zdrawko znowu miał te rzeczy na stanie, które juz mu sie skonczyly to wystarczy szybka podróż do wyzimy i spowrotem do jego sklepu. jego towary się zresetują (ale nie kasa)

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

elo mam pytanie o pewien miecz a mianowicie 

 

 

Aerondight. Jak to jest ze skalowaniem? Widzę, że miecz ma taki sam level jaki ma Geralt w momencie podniesienia. Czy ma to jakiś wpływ na rozgrywkę - lepiej jest go podnieść później niż szybciej? Bo zgodnie z opisem rozumiem, że zwiększa sie dmg, ale nie wiem czy bazowy

 

 

Btw: zrobiłem sobie arcymistrzowski pancerz kota + build na szybkie ataki/odwary + mutacja + zaklęcia na zbroje i miecze. Nawet na najwyższym poziomie + z właczeniem zwiekszenia poziomu przeciwnikow w opcjach jade wszystkich jak taczke gnoju. tak jak wszyscy pisza - za latwa ta gra.

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

Pytanie w sumie do tych co dodatek już skończyli

 

 

W baśniowej krainie koło dziewczynki z zapałkami jest tablica ogłoszeń, no i za nic nie mogę przeczytać co na niej jest, nie da się jej "aktywować" no. Ktoś z Was też tak miał? U mnie tak się dzieje w przypadku wersji na ps4.

 

Odnośnik do komentarza

Pytanie w sumie do tych co dodatek już skończyli

 

 

W baśniowej krainie koło dziewczynki z zapałkami jest tablica ogłoszeń, no i za nic nie mogę przeczytać co na niej jest, nie da się jej "aktywować" no. Ktoś z Was też tak miał? U mnie tak się dzieje w przypadku wersji na ps4.

 

Też tak miałem. 

 

Pewnie jakiś bug, bo stamtąd da się wziąć misję z Gęsią.

 

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie w sumie do tych co dodatek już skończyli

 

 

W baśniowej krainie koło dziewczynki z zapałkami jest tablica ogłoszeń, no i za nic nie mogę przeczytać co na niej jest, nie da się jej "aktywować" no. Ktoś z Was też tak miał? U mnie tak się dzieje w przypadku wersji na ps4.

 

Też tak miałem.

 

Pewnie jakiś bug, bo stamtąd da się wziąć misję z Gęsią.

Potwierdzam, mialem to samo.

 

Jezeli niektorym nie doskwieraja bugi przy pewnych questach to co pomaga? Rozpoczecie KiW od poczatku czy reinstalacja dodatku?

 

Nie moge karwa jednego questa dokonczyc od poczatku gry ;/

Edytowane przez Heavy Deszcz
Odnośnik do komentarza

 

Znajdę jeszcze zaklinacza w tym dodatku? Przeleciałem wszystkie mapy kursorem i nie widze tego a pamietam ze można fajnie dopakowac sprzęt dzięki temu

jak jesteś na mapie Y[xone] albo pewnie trójkąt [ps4] i cię przeniesie na całą mapę i tam dajesz velen i szukasz zaklinacza

Wiem wiem. Ale nie moge znaleść tego znacznika. To był taki "świderek" chyba co nie

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. U mnie 

myślałem już że wszystko będzie pięknie, dowiedziałem się kto miał być 5 ofiarą i powiedziałem o tym Damienowi, tak samo księżnej no ale wiadomo co się stało. ;( Przypuszczam że coś nie tak pogadałem z Syanną w jej celi.

No ale odpowiedni sejw jest to można posprawdzać resztę zakończeń. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...