Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 8: Ostatni Jedi


Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby murzyn był biały  film mógłby dużo zyskać. Mógłby np. być białym ciotą jak np. młody Luke Skywalker, która stała sie białym kozakiem w toku historii. A murzyn może stać się tylko murzynem.

Ogólnie bądźmy szczerzy, że tęczowy lud "zagarnął" film. Trójka głównych bohaterów to kobieta, czarny i homo, a walczą ze złymi białymi :reggie:

Odnośnik do komentarza

 

Gdyby murzyn był biały  film mógłby dużo zyskać. Mógłby np. być białym ciotą jak np. młody Luke Skywalker, która stała sie białym kozakiem w toku historii. A murzyn może stać się tylko murzynem.

Ogólnie bądźmy szczerzy, że tęczowy lud "zagarnął" film. Trójka głównych bohaterów to kobieta, czarny i homo, a walczą ze złymi białymi :reggie:

 

 

 

Skoro o tym mowa...

Slowa Boyega

 

 

Absolutely [their relationship continues to blossom]. Poe’s my boy. There’s always a new adventure for them to go on.

 

Finn-and-Poe-Dameron-in-Star-Wars-The-Fo:notsure: 

 

Odnośnik do komentarza

Ja powiem wam, że po zobaczeniu Rogue One czekam bardziej na spin-offy niż na dalszą część historii. Boję się, że ta najnowsza trylogia będzie taką bajeczką Disneya a prawdziwy charakter SW będzie jednak w spinoffach. Jak na razie Rogue One wypadło lepiej od TFA. Najnowszy epizod ratuje jednak Luke oraz miecze świetlne.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak na razie Rogue One wypadło lepiej od TFA. 

Opinie na ten temat są mocno podzielone, a prawdziwy charakter SW to właściwie zawsze była bajeczka (twarde SF czy historie godne oskara nigdy się temu uniwersum nie przytrafiły, raczej mroczniejsza wersja bajeczki jak już coś)

Odnośnik do komentarza

Właśnie dlatego liczyłem, że Rogue One będzie miał nieco mroczniejsze tony, a jednak spin off wg mnie wypadł trochę bezpiecznie. Nie wykorzystano do końca potencjału jaki niósł materiał. Zobaczymy co przyniesie w tej kwestii Han Solo.

I w mojej opinii TFA wypadło lepiej bo po prostu dostarczono to czego się oczekiwało. Ale to moje prywatne zdanie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...