Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 8: Ostatni Jedi


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to już pora, żeby zrobić dział Star Wars?

Będą je klepać rok w rok, epizody na zmianę z opowieściami i spin-offami. Nie róbmy bałaganu, gdzie newsy z jednego filmu są wrzucane do innego tematu.

 

Również popieram, tego newsa to tak przy okazji wrzuciłem, bo nie ma tematu o filmie z Hanem.

Sam film nawet tytułu jeszcze nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

Czy to już pora, żeby zrobić dział Star Wars?

Będą je klepać rok w rok, epizody na zmianę z opowieściami i spin-offami. Nie róbmy bałaganu, gdzie newsy z jednego filmu są wrzucane do innego tematu.

 

Również popieram, tego newsa to tak przy okazji wrzuciłem, bo nie ma tematu o filmie z Hanem.

Sam film nawet tytułu jeszcze nie ma.

 

 

Han-Solo: Resurrection.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie wiem, że przy okazji. Ale można zrobić dział, tematy przenieść (serialowe też, jeśli już robimy porządnie), zrobić nowy temat pt. Newsy filmowe i będzie git.

 

Bardzo chętnie, niestety ja nie mam aż takiej mocy coby dział utworzyć.

Ale zwrócę się do administracji z taką prośbą, zobaczymy czy przejdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

to jak w Yattamanie, tym razem nasza machina bedzie jeszcze wieksza i jeszcze bardziej zabójcza!

Tam przynajmniej każdy końcowy wybuch kończył się najazdem na tyłek albo cycki Dronio, tutaj nie będzie tak dobrze <_<

 

Swoją drogą, premiera w grudniu, a tylko jeden zwiastun pokazali. Dziwne. I to jeszcze w dodatku teaser.

Nie dziwne, bo Ep.7 też miał tylko dwa główne zwiastuny. Następny będzie pewnie dopiero w październiku.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

sw to jedna z największych marek na świecie, no raczej eksprymentowanie jest mało opłacalne i rozsądne finansowo  :reggie:  wole oglądać bezpieczny scenariusz niż napyerdalać dłonią w czoło jak np przy ostatnim obcym gdzie wszytsko wypyerdalają do góry nogami

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...