Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Poprawiali coś w hdr? jestem ciekaw jak teraz to wygląda, bo podstawkę przechodziłem bez hdr/dv. W normalnym trybie miałem wrażenie, że po prostu wygląda to lepiej, kolory były bardziej soczyste itd.

@Bartg jak grałeś na naszym philipsie? 

Edytowane przez number_nine
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, gnom napisał:

No ok... ale przeszedlem cala podstawke to wiadomo ze dalej moge wykonac ostatnia misje.  Bardziej chodzi mi o kwestie techniczna, czyli poprostu jak chce przegrac fabule zwiazana z dodatkiem to olewam to z podstawki i lece watkiem z songbird ?

Zacząć dodatek możesz w dowolnym momencie po Transmission, jak zaczniesz to przez godzinę-dwie-trzy (nie mierzyłem czasu) nie możesz opuścić Dogtown, a po pewnych wydarzeniach masz swobodę wjazdu i wyjazdu, przez co możesz sobie mieszać questy z podstawki z tymi z dodatku jak Ci się podoba. Ja tam lecę DLC od razu jak tylko dostałem taką możliwość, zwłaszcza, że dochodzi nowe zakończenie do podstawki.

Odnośnik do komentarza

Panowie, kurwa, to nie jest fizyka kwantowa xD

 

Kończysz questa z Voodoo Boys - dzwoni So Mi - lecisz z DLC, prościej już tego nie napiszę. Po tym callu kiedy zaczniesz i w którym momencie fabuły zrobisz dodatek to już Twoja brocha

 

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Ja pierdolexd ludzie xd

 

22 minuty temu, number_nine napisał:

Poprawiali coś w hdr? jestem ciekaw jak teraz to wygląda, bo podstawkę przechodziłem bez hdr/dv. W normalnym trybie miałem wrażenie, że po prostu wygląda to lepiej, kolory były bardziej soczyste itd.

@Bartg jak grałeś na naszym philipsie? 

Hdr chujowy. No u mnie na oled b8 przynajmniej. Gram bez i wygląda gra świetnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

Panowie, kurwa, to nie jest fizyka kwantowa xD

może i nie, ale każdy pierdoli co innego. a ja chce po prostu wiedzieć, czy jak musze robić questa z drugiego aktu, żeby odpalić dlc, to czy mogę to normalnie zrobić postacią, którą miałem na end game i fabuła magicznie sie cofnie do tego momentu. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, number_nine said:

Poprawiali coś w hdr? jestem ciekaw jak teraz to wygląda, bo podstawkę przechodziłem bez hdr/dv. W normalnym trybie miałem wrażenie, że po prostu wygląda to lepiej, kolory były bardziej soczyste itd.

@Bartg jak grałeś na naszym philipsie? 

 

Grałem, nadal mleko trochę mimo próbowania różnych ustawień zarówno TV jak i w grze, dzisiaj wyłącze i zobacze.

 

150k ludzi na Steamie :obama: I pierwsze miejsce na liście bestsellerów steama, należy się, niesamowicie się w to teraz gra mimo bugów, można odstawiać chore akcje rodem z Edgerunners.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Jakim cudem ludzie mają intelekt przejść Zelde bez podpowiedzi, a tutaj potrzebują całej strony.

bo w zelde grałem, a tutaj chciałem się upewnić przed rozpoczęciem gry skoro w necie widziałem sprzeczne informacje :v i typ nie potrafi prosto napisać, że jeśli skończyłem już questa to moge se zacząć dlc kiedy chce i byłby koniec tematu XD

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, number_nine napisał:

bo w zelde grałem, a tutaj chciałem się upewnić przed rozpoczęciem gry skoro w necie widziałem sprzeczne informacje :v i typ nie potrafi prosto napisać, że jeśli skończyłem już questa to moge se zacząć dlc kiedy chce i byłby koniec tematu XD

TYP pisał to z 5 razy od piątku, ale najwidoczniej to trochę za mało dla jaśnie pańci :reggie: To chyba te lalki zasłoniły ekran i posty podczas malowania czy co tam się z nimi robi.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bzduras napisał:

TYP pisał to z 5 razy od piątku, ale najwidoczniej to trochę za mało dla jaśnie pańci :reggie: To chyba te lalki zasłoniły ekran i posty podczas malowania czy co tam się z nimi robi.

niestety nie śledze każdego posta typa i dobrze, skoro ma problem z używaniem czasów i przekazywaniem prostych informacji :v lalki leżą w szufladzie a ty dalej będziesz głupi XD eot i miłego grania wszystkim 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

To jeszcze wytłumacz nam, czego nie zrozumiałeś w DZISIEJSZYM ADRESOWANYM DO CIEBIE POŚCIE i stwierdzeniu... czekaj, jak to było

1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Tak, możesz sobie odpalić stary sejw i grać postacią co ją miałeś, nic ci się nie cofnie

i możemy się rozejść, bo w sumie to kolejny raz, gdy jako jedyny nie rozumiesz tego, co do ciebie piszę. Miłego granka, smacznego śniadanka i może jakiegoś elementarza pod choinkę.

Spoiler

bakłażanie :kekyayaya:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...