Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj trochę. 

 

Na razie ciagle liniowo lecę misje, ale podoba mi się, pierwsze 2 godziny top, graficznie to jest masakrator totalny, Dogtown wygląda jeszcze lepiej niż podstawka. 

 

Gameplayowo postacią na wysokim levelu na hardzie z  perkami pod shotgun "Crusher" to jest czysty chaos xD. Jest klimacik. 

 

Lecimy dalej. 

Odnośnik do komentarza

Ale tu jest KLIMACIOR :obama: Chciałem dać goty dlc dla Separate Ways, ale chyba jednak potężny pan Capcom będzie musiał zejść na drugie miejsce. Dialogi, miejscówki, sytuacje w jakich się znajdujemy to pierwsza liga i Redzi chyba mocno chcieli zmazać plamę po nieudanej premierze, bo napracowanko widać gołym okiem.

 

A na komkutrze z path tracingiem to musi wyglądać na tyle dobrze, że rozważam wejście pod kołderkę tjeremu żeby popatrzeć

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

@tjery tutaj też mody z nexusa? 

 

Wczoraj pograne 3 godzinki i jest wow. 

Spoiler

Walka z chimerą- :obama:Dała trochę popalić ale padła.

Pierwsze wrażenie na duży plus, wygląda to świetnie na PS5, choć niektóre drobne elementy nadal straszą. No i hud mi czasem znikał, przez co ciężko było coś podnieść. Rzeczy po drodze sporo do zebrania, głównie jakieś ciuchy. Zobaczymy jak się to dalej rozwinie.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Jest kilka wkurzających błędów, typu jedzenie z menu ekwipunku (nie bezpośrednio ze świata) wyrzuca potiony z szybkiego wyboru, nie ma mozliwości szybkiego przełączania się z broni wszczepowych, a było w podstawce, co wygląda na ich decyzję designerską, ale ogólnie to jestem pod wrażeniem skali tego DLC i jak to działa day1. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Jest kilka wkurzających błędów, typu jedzenie z menu ekwipunku (nie bezpośrednio ze świata) wyrzuca potiony z szybkiego wyboru, nie ma mozliwości szybkiego przełączania się z broni wszczepowych, a było w podstawce, co wygląda na ich decyzję designerską, ale ogólnie to jestem pod wrażeniem skali tego DLC i jak to działa day1. 

 

No w ogóle przydałby się taki drugi mocny przycisk pod rt/r1 jak to było w Wieśku. Bo jedzenie na very hard ma duże znaczenie i sporo pomaga taki boost do życia i wytrzymałości. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PiotrekP napisał:

@tjery tutaj też mody z nexusa?

 

Ta ;)

 

9 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Jest kilka wkurzających błędów, typu jedzenie z menu ekwipunku (nie bezpośrednio ze świata) wyrzuca potiony z szybkiego wyboru, nie ma mozliwości szybkiego przełączania się z broni wszczepowych, a było w podstawce, co wygląda na ich decyzję designerską, ale ogólnie to jestem pod wrażeniem skali tego DLC i jak to działa day1. 

 

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/3096?tab=description

 

Pisze, ze na dniach zaktualizuje pod 2.0.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:

Ten sposób to tylko dla kolekcjonerów, którzy wciąż trzymają XONEX w domu, mimo przesiadki na nowszą generację - tam się zalogują, odbiorą darmowy dostęp na swoim koncie i mogą zassać na XSX/S. Jak ktoś się przesiadł, sprzedając limitkę to ma lipę.

 

Bzdura, pisałem do nich w zeszłym tygodniu w tej sprawie i otrzymałem info, że dostane gift card na maila. Dzisiaj widze, że mam dodatek do pobrania w store.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...