Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem rozczarowany. Z WW I ma to tyle wspólnego co nic. Szczerze? To mogli wydać lepiej kolejnego BF-a w czasach współczesnych i wtedy byłoby ok. Mam bardzo mieszane uczucia. Za szybko się strzela przede wszystkim. Trochę pachnie to Battlefrontem jednak, którego nie byłem w stanie strawić jako fan uniwersum Star Wars. Nie podoba mi się ta mapa, mogliby dać coś innego do tej bety. Jak się zmieni pogoda i nie świeci słońce jest lepiej. Mimo wszystko, jakby ktoś stanął z boku i nie zwrócił uwagi na bronie, to ni choinka nie powiedziałby, że to jest I wojna światowa.

Po dwóch godzinach gry mam przeczucie, że 21 października kupię... nową Cywilizację na PC. Dodam, że moje odczucia dotyczą gry na konsoli (PS4). Muszę jeszcze trochę więcej pograć, ale na razie jest średnio. Już ktoś też pisał wcześniej o menusach, które są tragiczne. Sam gameplay jest moim zdaniem jakiś taki nie teges. Jak na razie, podkreślam to raz jeszcze, jak na razie, mam bardzo mieszane uczucia. Nie wiem, może jak dłużej pogram to feeling będzie lepszy.

Na plus na pewno dźwięk, ale to standard przy grach od Dice. Porządny sprzęt i War Tapes robią swoje. Graficznie wygląda bardzo, choć nie podoba mi się te smużenie przy obracaniu kamery, to samo, co było przy Battlefroncie. Nie trawię tego bardzo. Ładnie wygląda animacja strzelania, kiedy patrzymy na kompana, który pruje ze swojego karabinu. Świetna zniszczalność budynków. Czołg podjazd robi, rozwala najpierw kawałek, potem ładuje drugi raz i leci całe piętro, robi to wrażenie i świetnie się prezentuje. Mimo wszystko, dla mnie najważniejszy jest gameplay, a do niego nie jestem przekonany. Jakoś w BF 4 i BF 3 (już nie mówiąc o Bad Company 2) grało mi się zdecydowanie lepiej. Od razu był zachwyt zabawą. Tutaj na razie tak nie jest niestety.

Edytowane przez BasteKSG
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zaje.bysta mapka! szeroka piaskownica ;) trochę mi przypomina Oasis z BFBC1, naprawdę fajne ataki można przypuścić na flagi, wjazd na pełnej na koniu/jeepie pod E a tam wszystko obstawione i trzeba było zaorać do końca...jak epickie akcje wychodza w pierwszym meczu to co będzie dalej

 

aha no i pociąg jest mordercą, wycina równo :P

 

strasznie mi się podoba ;) kto ma ochotę popykać na PS4 dodawać nero-2082

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...