Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, zagrałem kilka meczy i jak dla mnie to jest jakiś grubszy trollink w słusznej sprawie gurwa. W EA pracują półgłówki, którzy dalej nie wiedzą po tylu latach co to balans rozgrywki. W typów trzeba wpakować czasem cały magazynek, czołgi są kur.wa niezniszczalne (wyje.bałem wszystko co miałem jako inżynier(2 większe granaty + 2 zdalne ładunki + zwykły granat) i czołg dalej stał, serio), snajperka nie zabija na hita co czyni ją generalnie bezużyteczną jak ktoś nie udaje krzaka. To jest jakiś dramat. W dodatku gra potrafi w chuy zlagować, ot dostaje chwilowego freeza, naciskam wszystko i nic, a za kilkanaście sekund się odwiesi. 

Odnośnik do komentarza

Również pograłem i jestem zawiedziony. Balans tragiczny, ale pamiętam, że podobnie było w becie Battlefronta. Poza tym ogólna bezcelowość :D gram, biegam, strzelam, tzn nie biegam, bo ciągle gine od snajperów czy czołgów, nie da się przebiec 100m bez śmierci. Ogólna bezcelowość. Słyszę, że wróg przejął punkt, biegnę a tam czołg stoi i ni ch,uje nie dam rady przejąć punktu. 

 

Na razie jest bardzo niedopracowane. Potencjał jest, fajny setting, dobra grafika itp. no ale sam gameplay do poprawy.

Odnośnik do komentarza

tak średnio bym powiedział.

 

brak balansu, ludziki w czołgach kończą ze statami 35-0, piechota z nimi nie ma najmniejszych szans, straszny chaos, rozgrywka jest za szybka.

graficznie jest super, klimat przy burzy piaskowej daje radę, momentami mam wrażenie, że gram w dodatek do bf'a 4 za 49 zł a nie pełnoprawny tytuł, coś jak vietnam do bc2

 

na plus optymalizacja, wszystko na high + fhd trzyma ponad 60 klatek, innych ustawień nie próbowałem, zero spadków czy to rush czy podbój.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Gra sie tragicznie ! 
 
Mapy sa za duze i praktycznie puste. Dali pare budynkow na krzyz i tyle. Snajperzy i pojazdy sa OP. Masakra. Chyba wracam do COD'a. 
 
Wolalbym futurystycznego Battlefielda. 
 
 
Dobrze napisalem pare miesiecy temu ! 

 

Jezu, znowu to samo. Tyle juz razy byl ten temat oklepany z WWI i II- MoH'y, CoD'y, Wolfenstein'y, BF'y itd. Zamiast chociaz raz wrocic do klimatu futurystycznego... 
 
Bitwy na duzych mapach z epickim wyposazeniem jak- jetpacki, drony, roboty i mnostwo wyposazenia= wiecej mozliwosci. 
 
Zapowiada sie bieda- dadza pare pukawek i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

 

Gra sie tragicznie ! 

 

Mapy sa za duze i praktycznie puste. Dali pare budynkow na krzyz i tyle. Snajperzy i pojazdy sa OP. 

 

Heh, jakbym czytał opinię o BF4 :)

Od czasu Bad Company 2 nie grało mi się tak przyjemnie w żadnego Battlefielda - w przeciwieństwie do powyższych narzekaczy, ja jestem grą zauroczony.

Owszem, to praktycznie reskin Battlefronta ze zniszczalnym otoczeniem, ale dla mnie taka zmiana w gameplayu okazała się zbawienna, bo BF4 był dla mnie zupełnie niegrywalny (tragiczny gunplay i beznadziejne mapy), a Hardline skreśliłem już po zagraniu w betę.

 

Tutaj zupełnie nie wkurza mnie battlefieldowa konieczność zapierdzielania przez setki metrów z jednego miejsca do drugiego, ze snajpy nie jest wcale tak łatwo ubić, więc nie zaliczam zgona co parę sekund, za to sam ubijam i to mnie cieszy. Co prawda nie ma zbytnio alternatywy na pojazdy i wypadałoby te czołgi ciut znerfić.

 

Klimat sporej rozpierduchy potęgowany jest przez cudowny dźwięk (choć z błędami, czasem dziwna cisza na sekundę, ale to beta...), wszędzie jakieś wybuchy, nad głową samoloty, sypiący się piasek, gruz, leje po wybuchach, w których można się chować, budynki, które można doszczętnie równać z ziemią...

 

Podoba mi się ten mariaż Battlefronta z Battlefieldem - seria zaczynała zjadać własny ogon i szła w kierunku, który mi nie odpowiadał, teraz wygląda na to, że znów zaczynam myśleć o BF, jak o grze, w którą chcę ciorać online (czego niestety nie mogę teraz robić, bo jakimś ciulom się nudziło i rozyebali serwery EA).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W sumie ciężko na razie coś napisać. Po pierwszych 5 meczach zawód i myślenie "kupię ją tylko dla singla", ale z czasem powoli się wkręcałem. Na pewno nie będzie dało się miarodajnie ocenić BF1 po tej becie. Tu mamy tylko po jednej broni + jedna tragiczna mapa. Jeżeli chodzi o grywalność to dla mnie na minus, że ginie się z battlefrontową częstotliwością, nawet będąc ciągle w pierwszej 5tce. Teamplay na razie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

jeżeli chodzi o grywalność to dla mnie na minus, że ginie się z battlefrontową częstotliwością

 

Nie wiem, co oznacza ten termin, ale jeśli "rzadko" (a tak właśnie mam) to super, bo zdecydowanie wolę tak, niż ginąć z "battlefieldową częstotliwością", czyli co jakieś 3 sekundy.

 

Teamplay to niestety prawda, choć sam biegając medykiem staram się apteczki podrzucać ludziskom.

 

No i tak - serwery EA padły atakiem jakichś dupnych hakerów... A tak mi się fajnie grało... :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Muszę się zgodzić co do mało interesującej mapy i zbyt mocnych czołgów. Nie miałem czasu zgłębiać tematu, jakie w grze są opcje zwalczania ich na dystans? Raz podniosłem strzelbę specjalnie przeznaczoną do tego celu i wykończyłem jakiś uszkodzony czołg, ale zasadniczo wobec braku rakietnic nie jest przypadkiem nieco za łatwo?

 

Z kolei miło zaskakuje przyjemna dla oka grafika, nawet w becie na XOne, chociaż te dropy muszą do czasu premiery wyeliminować, bo mocno przeszkadzają.

 

No i przed chwilą też się lipa z serwerami zrobiła, ale wcześniej zdążyłem pograć godzinkę.

Odnośnik do komentarza
ale jeśli "rzadko" (a tak właśnie mam) to super, bo zdecydowanie wolę tak, niż ginąć z "battlefieldową częstotliwością", czyli co jakieś 3 sekundy.

 

 

No właśnie często, w Battlefroncie ginąłem szybko, w BF'ach nie. Zobaczymy jak to będzie po premierze :) Tak czy siak kupię chociażby dla singla, ale wciąż liczę na to, że spędzę w multi sporo czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...