Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie gadam z infolinią, błąd synchronizacji serwerów tak jak Zaqair pisze. Wszystkie odblokowane bronie i obligacje w grze posiadam, brak tylko lvl, zdobytych medali. Trzeba poczekać dwa - trzy dni na restart i synchronizacje serwerów którą robią dwa razy w tygodniu i wszytko powinno powrócić do normy bo u nich widać normalnie

Odnośnik do komentarza

Trzeba poczekać dwa - trzy dni na restart i synchronizacje serwerów którą robią dwa razy w tygodniu i wszytko powinno powrócić do normy bo u nich widać normalnie

Ludzie płacą ciężką kasę za te ich gierki i dodatki, a one takie dziwowiska odpiersralują.Ja kupiłem sobie zwykłą wersje zadne premium , i mówie niech się dzieje co chce, dodatki kupie sobie najwyżej jak zobacze w pełni działającą grę.

Odnośnik do komentarza

 

Trzeba poczekać dwa - trzy dni na restart i synchronizacje serwerów którą robią dwa razy w tygodniu i wszytko powinno powrócić do normy bo u nich widać normalnie

Ludzie płacą ciężką kasę za te ich gierki i dodatki, a one takie dziwowiska odpiersralują.Ja kupiłem sobie zwykłą wersje zadne premium , i mówie niech się dzieje co chce, dodatki kupie sobie najwyżej zobacze w pełni działającą grę.
No to sie reczaj nie doczekasz.
Odnośnik do komentarza

Ciągle ta sama tendencja, coraz więcej przypadku i coraz mniejszy wpływ na końcowy wynik. Głupota z rozmywaniem klas dalej kontynuowana. Medyk nie uleczy, support nie da amunicji, po chuy te klasy i ich nazwy? xD. Większe mapy + więcej graczy nie znaczy więcej zabawy i przyjemności. Jeszcze nudniej niż w poprzednich odsłonach. Mam odczucie, że to jest wszystko robione pod januszy, a oni jakimś sposobem potrafią się tym cieszyć.

Nie spodoba ci się ta część Rudiok bo stoisz tam gdzie ja jeśli chodzi o tą serię. Ale większości się podoba i trzeba się z tym pogodzić.

Ławka emerytów i marzenia o remasterze BC2/Vietnam. (i MW na osłodę jak za starych dobrych czasów).

Kaczka, to max co z BFa może jeszcze być.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Ci ostatnie odsłony nie podeszły, to nie masz czego szukać w BF1. To jest to samo, tylko z nowymi mapami i z nowymi brońmi. Ta sama gra, tylko z nowymi "skórkami". Moim zdaniem nie ma sensu. 

Co za bzdura.

 

 

Ciągle ta sama tendencja, coraz więcej przypadku i coraz mniejszy wpływ na końcowy wynik. Głupota z rozmywaniem klas dalej kontynuowana. Medyk nie uleczy, support nie da amunicji, po chuy te klasy i ich nazwy? xD. Większe mapy + więcej graczy nie znaczy więcej zabawy i przyjemności. Jeszcze nudniej niż w poprzednich odsłonach. Mam odczucie, że to jest wszystko robione pod januszy, a oni jakimś sposobem potrafią się tym cieszyć.

Nie spodoba ci się ta część Rudiok bo stoisz tam gdzie ja jeśli chodzi o tą serię. Ale większości się podoba i trzeba się z tym pogodzić.

Ławka emerytów i marzenia o remasterze BC2/Vietnam. (i MW na osłodę jak za starych dobrych czasów).

Kaczka, to max co z BFa może jeszcze być.

O co Ci chodzi? Już któryś raz to piszesz i w sumie to nie wiem. 

 

Graliście w tę grę w ogóle? Bo mam wrażenie, że nie.

Odnośnik do komentarza

Tez nie czaje o czym gadka. Gra sie swietnie. Skrzynek z ammo lezy od groma. Medycy 8 na 10 razy jak jest szansa cie podniosa. Do tego np serwery z tylko standardowymi wqersjami karabinow, gdzie i tak w tej grze gadzetow za wiele nie ma, robia robote. Codziennie gramy ze spora ekipa i zabawy jest co niemiara.

Odnośnik do komentarza

Ja gram głównie Dominację. Na Conquest mapy są często przesadnie rozwleczone. Więcej zmiany pozycji niż faktycznego ostrzału. Podoba mi się wolniejsze tempo niż w CoD i to, że w tej grze gra zespołowa się liczy (tylko w swojej ekipie, bo na random rzadko można liczyć). Niestety mapy wielkości tego co było w Bad Company 2 to uważam za maks. Operacje mają jeszcze jakiś sens. W Rush punkty często są rozstawione zbyt blisko siebie. To moja opinia odnośnie serii. Parafrazując piosenkę Króla: "little less running and little more action".

Odnośnik do komentarza

Ja gralem,malo kto leczy i daje ammo. Kampia ludzie w (pipi),caly hype na to gre jest bo ludzie maja dosc CoD i tyle.

Większość niestety ludzi grających  to debile i grają jak grają.Ja np gram medykiem apteczka zawsze wyrzucam, gorzej z reanimacjami typ podświetlony podbiegasz, a ten out i wtedy najczesciej moj zgon odechciewa się reanimacji.Amunicji też mało bo grają dla siebie.Też jestem starym wyjadaczem w BF społeczność się zmieniła i pewnie lepiej już nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Gra się miodnie i jest to zdecydowanie najlepszy BF od bad company 2. Po zakupie trochę narzekałem i żałowałem wydanych 150 zł ale teraz gram jak tylko znajdę trochę czasu, pierwszy raz od kilku lat potrafię spędzić nad grą kilka godzin pod rząd i grać jak poyebany do 3 w nocy, mecz po meczu.

 

 Ciężko aby każdy z 64 graczy na serwerze był ogarnięty i rzucał pod nogi amunicję, apteczki i reanimował kiedy trzeba. Nawet nie ma tylu camperów co na początku.

To co czasem się odpierala podczas meczu to nawet Michael Bay by nie wymyślił, bombowce, czołgi, walące się budynki i wybuchający sterowiec nad głową.

Edytowane przez sosnaa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

...no ale uczciwie trzeba przyznać, ze to chyba pierwszy BF w którym gra snajperem nie robi aż takiej różnicy. Te pozostałe klasy bronie mają takie se więc przewaga między klasami jest raczej symboliczna. Zamiast pyrkać w biegu można sobie poleżeć i zdejmować z oddali. Albo snajper za mocny albo reszta za słaba. 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Balans to właśnie główna zaleta tego Battlefielda. A granie zwiadowcą z karabinami bez lunety (Gewehr 95 <3), to czysta przyjemność.

Ta kórwa teraz po tym ostatnim patchu szaleje wsparcie, co Ty (pipi)  .Idioci i tak nie rzucają amunicji bo mają pełne magazynki i do ichniejszego  zgonu wystarczy.To jest jakiś masakrator z tym balansem dadzą po jednej broni i to z początkowego poziomu i to wystarczy zeby była najlepsza.Reszta to tylko ot tak.Z(pipi)any system nagradzania i medali wykórwi to gre .Tego goscia co wymyslił te menusy i medale na zbity pysk wy(pipi)ać .

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o bronie medyka i supporta z lunetami. 

Ogarnął ktoś jaka jest dokładnie mechanika tego odbicia? X sek nieruchomego stania i mierzenia czy coś bardziej skomplikowanego? ;-)

Świetną rzeczą w tej grze jest odkrywanie nowych broni. Na początku totalnie nie ogarniałem snajperek. Kilka dni temu wziąłem rosyjską snajperkę i nagle zacząłem trafiać i tłuc przeciwników w ilościach hurtowych. Wczoraj wziąłem na spróbowanie karabinek Mausera (ten bez sweet spota) gra się inaczej ale też mega fajnie. Kupa satysfakcji jest za każdy kill z większej odległości. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...