Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

  • Następnie, w czerwcu, właściciele Przepustki Premium do Battlefield 1 lub Battlefield 1 „Nie przejdą” otrzymają dostęp do mapy Ofensywa Nivelle'a, a następnie do mapy Prise de Tahure w lipcu.
  • Po wydaniu mapy Prise de Tahure ropoczniemy wersję próbną Premium. Gdy zostanie włączona, wersja próbna Premium da wszystkim graczom dostęp do map dostępnych wyłącznie dla właścicieli przepustki Premium Battlefield 1. Co więcej, Współdzielone premium będzie dostępne do targów Gamescom. Współdzielone premium umożliwia właścicielom przepustki Premium na zaproszenie znajomych do gry na mapach, do których normalnie nie mieliby dostępu.
  • Battlefield 1 „W imię cara” – największy jak dotąd dodatek do Battlefield pojawi się we wrześniu. 
  • Trzeci dodatek, „Niespokojne wody”, pojawi się w grudniu 2017 r., a niedługo po nim, na początku 2018 r., ukaże się „Apokalipsa”.
  • Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc umożliwić rywalizację 20 milionom graczy w Battlefield 1 i nie możemy się doczekać, aż podczas targów Gamescom w sierpniu przekażemy naszej społeczności więcej informacji.
  • CTE (społecznościowe środowisko testowe) będzie wkrótce dostępne na konsolach. CTE to środowisko gry Battlefield 1, dzięki któremu możemy z udziałem graczy testować nowe funkcje, ulepszenia, modyfikacje oraz rozwiązania, które nie są jeszcze (i być może nigdy nie będą) gotowe do publicznej prezentacji
Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Flakfire z YouTube odpowiadał na pytania związane z mapą Lupkow Pass, w którą można grać na E3 i co powiedział:

 

- jedna z lepszych map w BF1 do tej pory, dużo okrężnych dróg i przejść;

 

- nie ma na tej mapie czołgów, jest kilka samolotów i pełno kawalerii;

 

- można nadziewać na lancę, jak to było widać w trailerze;

 

- Automat Fiodorowa jest bronią medyka i jest 'the most fun to use in the DLC';

 

- dubeltówka jest bronią Assaulta;

 

- nie ma kamuflażu śnieżnego, ale trzeba być uważnym, bo ciężko zauważyć wrogów;

 

- kobietki-zwiadowcy mają kaptur na głowie i wydają przerażające krzyki podczas szarży z bagnetem;

 

- rewolwer Nagant 1895 jest w grze.

 

W ciągu kilku kolejnych dni powinniśmy dostać nagrane gameplaye, co mnie cieszy bardzo!

 

DCD1kQPXYAAPlFR.jpg

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

 

 Battlefield 1 „Nie przejdą” otrzymają dostęp do mapy Ofensywa Nivelle'a, a następnie do mapy Prise de Tahure w lipcu.

Spoko wiadomość.

 

nie ma na tej mapie czołgów, jest kilka samolotów i pełno kawalerii;

Więcej kawalerii to dla mnie zawsze bardzo dobra nowina bo uwielbiam grać kawalerzystą. Szkoda,że na dodatek trzeba czekać aż do września ale biorąc pod uwagę ilość stuffu jaki chcą do niego wrzucić to warto będzie być cierpliwym.

 

 

dubeltówka jest bronią Assaulta

Daliby jakieś karabiny szturmowcowi,a nie kolejną przepakowaną strzelbę. Ileż można grać mp-18 okopowym :/

Odnośnik do komentarza

Każda broń jest dobra na swój sposób, każdą bronią można dobrze grać (może oprócz Selbstladera 1906 XD). I mówię to z pełną powagą; rzadko kiedy w grach multiplayer jest taki dobry balans. Pewnie zaraz powiecie, że jestem psychofanem i tak mówię, ale serio serio serio. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Robić te rzeczy, od których dana klasa jest. Medyk - leczenie i podnoszenie, szturmowiec - niszczenie pojazdów, wsparcie - rozdawanie amunicji i naprawianie (chociaż tego to praktycznie nikt nie robi), zwiadowca - oznaczanie wrogów. Połącz to z zabijaniem i Ci będzie ranga klasy iść do góry.

Odnośnik do komentarza

Każda broń jest dobra na swój sposób, każdą bronią można dobrze grać (może oprócz Selbstladera 1906 XD). I mówię to z pełną powagą; rzadko kiedy w grach multiplayer jest taki dobry balans. Pewnie zaraz powiecie, że jestem psychofanem i tak mówię, ale serio serio serio. 

No ja sie tu nie zgadzam. Ta bron jest swietna, jedyne co to wymaga innego podejscia do gry.

 

Jak najefektywniej wbić rangę danej klasy? Czy to tak samo nalicza jak zwykły level? :)

PTFO my friend.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli?

Czyli nowy tryb z dodatku z Francuzami będzie na tych dwóch mapach dla wszystkich. 

 

O co w nim chodzi? Przypomina bitwy prawdziwej Wielkiej Wojny - nacieranie na jeden punkt i dalej. Jeśli się uda, przejmujesz kolejne punkty, aż do finalnego, gdzie musisz zniszczyć dwie stacje telegraficzne. Jeśli nie uda się przejąć punktu, to poprzez wypieranie przez wroga, twój zespół jest cofany do punktu poprzedniego. Rozgrywka trwa maksymalnie 40 minut. W tym trybie bierze udział 24 graczy ogółem, czyli nie ma chaosu i rzeźni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...