Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

No nieźle zadupcają :)

 

Zagrałem raz na frontlines i jest kozak, bardzo intensywnie się gra, ciężko po jednej grze mapę ocenić ale rozmieszczenie capów wydaje się sensowne, w przeciwieństwie np do soissons. Na szybko odpaliłem jeszcze rundę na rush i tam też mapkę przycięli bardzo fajnie. 

Odnośnik do komentarza

Widać,że EA nieźle kombinuje by wybrnąć jakoś z tego premium passa. Dobrze,że odchodzi to już do przeszłości.Przynajmniej nie będzie bezsensownego dzielenia graczy.

Co się tyczy nowych mapek to oglądałem parę filmików i przełęcz prezentuje się bardzo sympatycznie.Ciekawe jakie będą te dwie dodatkowe mapki z dodatku "W imię cara", o których póki co nic nie wiadomo.Może jeszcze jedna mapka górska albo dziejąca się w Prusach Wschodnich.

Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa, że nie posiadając dlc czy premium zawsze można dołączyć do znajomego na nowych mapkach jako "obserwator". 

Co do gry to gra się wyśmienicie. Na Operacjach lub Liniach Frontu bywa intensywnie jednak tzw. "sweet spot" to wkurzająca rzecz. Ściąganie na hita bo jest się w odpowiedniej odległości od strzelca boli. Często łapią mnie z Martini-Henry.

Na razie dla mnie najlepiej gra się Cei Rigotti. Silna broń na bliski dystans dzięki automatycznemu trybowi i w miarę stabilna na dalsze odległości. 

Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa, że nie posiadając dlc czy premium zawsze można dołączyć do znajomego na nowych mapkach jako "obserwator". 

Co do gry to gra się wyśmienicie. Na Operacjach lub Liniach Frontu bywa intensywnie jednak tzw. "sweet spot" to wkurzająca rzecz. Ściąganie na hita bo jest się w odpowiedniej odległości od strzelca boli. Często łapią mnie z Martini-Henry.

Na razie dla mnie najlepiej gra się Cei Rigotti. Silna broń na bliski dystans dzięki automatycznemu trybowi i w miarę stabilna na dalsze odległości. 

Jest spoko. Na bliskie dystanse najlepsza wersja okopowa z full auto. Do 10m nawet z biodra wszystko trafia. Największy minus to przeładowanie - zmiana kasety spoko, ale ładowanie 4 naboi to masakra.

Odnośnik do komentarza

Gra na nowej mapie to jakis dramat. Zero flow, wszyscy biegaja uj wie gdzie i non stop zabawa w przejmij punkt, strac 30 sekund po odejsciu i tak  wokolo. Nie wiem, na CTE wygladalo to zupelnie inaczej. Jakas inna mentalnosc, czy cos ;/ 

Dopisuje ja do listy map, ktore za wszelka cena wole unikac.

Odnośnik do komentarza

Gra na nowej mapie to jakis dramat. Zero flow, wszyscy biegaja uj wie gdzie i non stop zabawa w przejmij punkt, strac 30 sekund po odejsciu i tak  wokolo. Nie wiem, na CTE wygladalo to zupelnie inaczej. Jakas inna mentalnosc, czy cos ;/ 

Dopisuje ja do listy map, ktore za wszelka cena wole unikac.

 

Ale klimacik mega :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...