Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznacz w wyszukiwarce serwerów wszystkie rejony. Wtedy łatwiej jest coś znaleźć. 

 

Pewnie zostanę zjedzony za te słowa (uprzedzam, że nie chce mi się kłócić o to), ale jak człowiek odpali BF4 i porówna go z BF1, to niezły kastrat jest z tego drugiego :(

 

No i kuwa mapy w czwórce duże, wielopoziomowe, idealne siedlisko kamperów i snajperów, a człowiek na takim przykładowo Downbreakerze (i nie tylko) zapieprza środkiem ulicy i wie, że dłużej pożyje niż w BF1, bo bronie, szczególnie snajperki, nie mają celności jak lasery z Gwiezdnych Wojen. 

Odnośnik do komentarza

Niestety mapy z dodatku Cara do pogrania przez dzień, góra 2 .Niby klimat jest, ale mapy typowo pod kamperke ;/ nie można dobrze się rozegrać .Respy na gołym polu i zaraz zgon, w połowie rundy zazwyczaj 20% graczy drużyny przegrywającej  wychodzi z gry.Rundy trwające po 10 minut w dużym podboju tego jeszcze nie grałem.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

A która mapa w BF1 to nie festyn kamperów? Fort, Las, na siłę Carycyn i ta jedna nocna.

Ale zgadzam się. Mi również ruskie mapki szybko się nudzą. Klimacik jest, zwłaszcza na Galicji i Przełęczy, ale jako całość wypadają gorzej nawet od tych z podstawki, nie mówiąc już o Francuskim DLC.

Natomiast bronie są fantastyczne, o wiele lepsze niż w Nie Przejdą.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

No ale taka prawda, jak ktoś ma problemy że mapy kamperiada i co chwilę go zdejmują ze snajperki to nie jest problem mapy tylko gracza

Czyli co  grając dynamicznie gdzie biegam do punkta do punkta staram się przejmować cele i gdzie jest  pole do popisu dla kamperów którzy mnie kładą na jeden strzał przy biegu to jest moja wina, a oni po prostu są za(pipi)iści?

Ten dodatek na pewno nie jest wart tych 63 ziko, dobrze ze była możliwość przetestowania , nie dałbym 63 złotych za niego.Dobrze że wczesniej też nie kupiłem premium, a właśnie teraz w tej promocji te 30pln  za dodatki moge dac nawet jak są  (bedo) nijakie.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

Ja mam na odwrót. Od zakupu edycji rewolucja gram głównie na mapach z drugiego dodatku. Klimat jest zbyt zajo abym od tak przerwał. A co do kamperiady, to moim zdaniem gorzej z tym było w BF4. Poza tym ludzie kampią najczęściej z tych samych miejsc. Wystarczy nie biegać jak ruski żołnierz przed ich stanowiskami, a je okrążać i wchodzą dodatkowe fragi, bo takie ulungi leżą bez min pułapek i gapią się w jeden punkt.

Odnośnik do komentarza

 

 

No ale taka prawda, jak ktoś ma problemy że mapy kamperiada i co chwilę go zdejmują ze snajperki to nie jest problem mapy tylko gracza

Czyli co  grając dynamicznie gdzie biegam do punkta do punkta staram się przejmować cele i gdzie jest  pole do popisu dla kamperów którzy mnie kładą na jeden strzał przy biegu to jest moja wina, a oni po prostu są za(pipi)iści?

Ten dodatek na pewno nie jest wart tych 63 ziko, dobrze ze była możliwość przetestowania , nie dałbym 63 złotych za niego.Dobrze że wczesniej też nie kupiłem premium, a właśnie teraz w tej promocji te 30pln  za dodatki moge dac nawet jak są  (bedo) nijakie.

 

Nie wychodź w ogóle z respa. Bo to nie wina gry, że mapki w grze są małe i płaskie jak deska, to nie wina gry, że snajperzy to wykorzystują, to nie wina gry, że byle pistolet zdejmie cię z pięćdziesięciu metrów. Doceń KLIMAT. A jak cię to w(pipi)ia, to jesteś noob, bo NIE MA ludzi na tym świecie, którzy świetnie sobie radzą w tej grze, ale widzą jej wady. Tylko nooby narzekają xD 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na konsoli. Na PC mapy typu Galicja to rak. Operacje tam jako atakujący wygrać, to jak zobaczyć yeti. Niby jest, ale nikt chyba nie widział. I to wina developera ze zrobił mapę, płaską jak stół, z paroma lejami. Aha no i dwa młyny. Tylko się tam schowaj lol. Już nie wspomnę o arty truck, które kampią z końca mapy. Nawet dominacje się zmieniły. Zazwyczaj snajperzy sie zdarzają po 1-2 na team, to na takiej Wołdze wczoraj miałem 6 xDDDDD. 

 

Generalnie słabe fhui te mapy. Śliczne i tyle. 

Odnośnik do komentarza

 

 

To biegaj tak, żeby cię nie trafili,

Dzięki wujku dobra rada ;) ,prędzej czy pozniej to i tak nawet kampiacego pocisk albo kosa dopadnie.Ja nie mam problemu z wynikami, problem jest taki ze te mapki sa zle zbalansowane pod typowa kamperiade.

 

 

To może counter-sniping, czy to też za trudne, przeciwnicy mają lepsze snajperki, lepsze spoty po swojej stronie mapy byle tylko nie było że problem jest z własnym pomysłem na rozgrywkę. 

Odnośnik do komentarza

@messer, jest delikatny problem ze snajperami na tych mapkach bo jest ich zbyt dużo. McDrive wspomniał o flankowaniu snajperów. Jest to opcja. Jednego da się tak załatwić, dwóch owszem, trzech to już loteria ale jak po przeciwnej stronie siedzi kilku kamperów to nie da rady uchronić hełmu przed pociskiem. Zabijesz jednego, zabijesz drugiego ale trzeci ściągnie cię z drugiego końca. I mówię tu o noobach co to siedzą w jednym miejscu i przeczesują teren bo aktywny zwiadowca jest mobilny. Teren w Galicji jest zbyt  jednolity, a pojedyncze domki czy wiatraki to idealny cel dla wozów pancernych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...