Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Broń kumam,ale gdzieś mi śmignęło wyzwanie że zabić 5 z działa tego dużego,ale chyba nie w tej kolejności,bo dziś wbiłem i nic się nie odkryło.

A nie ma tego czasem w cotygodniowych medalach? Jest tam wyzwanie z zabijaniem z broni stacjonarnej, a przy przeglądaniu wyzwań dla broni nie kojarzę żadnego z działem stacjonarnym :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie i czy to pytanie się pojawiło, więc dopytam - jak ta gra się prezentuje w singlu? Jest ciekawa kampania, warto ograć raz i pogonić, czy to multiplayer only?

spoko gram sobie. Taki popkorniakowy szuterek. Za 15 zł warto ale za więcej nie :D Podobała mi się kampanie pilota oraz australijczyka. Za to ta czołgisty (pipi)owa. Jeszcze została mi jedna na pustyni. Jak na bf to najlepszy singiel (nie licząc bad company) a i w porównaniu do ostatnich 2 codów nie ma czego się wstydzić.

Odnośnik do komentarza

Specjalnie tak zrobili abys kupil scorpio,a tak na serio ta gra klatkuje ale pokaz slajdow to nie na ps4 srednio 40-60 fps w CQ.

mozliwe,ze grasz na wysokim pingu gdzies na serwrach z usa cie laczy prze szybka gre.

 

Mapki eleganckie,za polowe te premiumy mozna jeszcze brac,najbardziej wydymani ci,ktorzy kupili na poczatku.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma EA Access, to w ogóle bym nie brał prwmium, bo Nie Przejdą, pewnie zaraz wyląduje w ofercie.

Swoją drogą po xxx godzinach spędzonych na ps4, włączyłem wersje xbox i ta wygląda wyraźnie gorzej.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Czym gracie w danej kategorii ? Jakie są najlepsze bronie ?

Przydałaby się  zrobić rewizja z tymi broniami, bo praktycznie nie dośc ze jest ich mało, to od poczatku gry sprawdzają się te z podstawki w liczbie sztuk jeden dla klasy, prócz broni snajpera gdzie wszystko leci jak jeden pocisk samonaprowadzający. ^_^

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

Rozi już minusik, bo jakby nikt na to nie narzekał.Każą ludziom robić  perki i odkrywać te bronie kiedy to dla większości nie sprawia przyjemności i to co napisałem wcześniej, przydałaby się rewizja .Chciałbym wziąć broń która odpowiada moim preferencją i móc z niej ubijać niestety by zrobic wynik trza kotłować te same gonwa.Może tego nie rozumiesz bo za pewno grasz tym jednoszczałowcem z krzaka.Ty grasz za krzaka ja szcze na tego krzaka.

Edytowane przez Mecenas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...