Skocz do zawartości

Buty do treningu


Najtmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orzeszek

no to jest to, brak profilaktyki + zarobki w polsce, aktualnie nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wkładek ortopedycznych, zdaję sobie sprawę, że dla przeciętnego kowalskiego wydanie 300-400 pln na parę wkładek to spora inwestycja, no ale to procentuje w przyszłości, nie będziesz musiał tracić czasu/płacic za wizyty u ortopedy z powodów związanych z postawą czy innym jednostkami chorobowymi powiązanymi z stawami i stopami. Jak z dentystą, dbasz o zęby to sie nie dzieje, nie dbasz o stopy to przygotuj się na ból kolan, bioder, halluxy, ostrogi, stan zapalny achillesa i inne nerwiaki. Jeszcze pal licho jedna para wkładek, czasami trzeba 3 różne zrobić, do różnych aktywności, no ale kto jakie ma potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Każdy człowiek rasy białej mieszkający w Europie posiada płaskostopie poprzeczne (nie mylić z podłużnym) i to jest wystarczający powód do zaopatrzenia sie w wkładki ortopedyczne. A o konsekwencjach płaskostopie poprzecznego nie chce mi sie rozpisywać. Z suplementacji trochę beka bo chyba to nie jest kolagen z apteki bez recepty prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ponoc w Rosji wydluzaja kości domowymi sposobami może na beniasa tez działa. Plastyka penisa jest w 100% refundowana w Polsce zapisz sie to za 5 lat sie może doczekasz operacji.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Kupiłem sobie powerlifty jak były te zaiebiste promocje, czyli coś koło 170 złych wyszło. Co mogę powiedzieć, no cudów nie ma, zdecydowanie można się obejść, ale fajne stabilne buty (płaska podeszwa, dobrze się klei do podłoża), spoko do siadów zwłaszcza przy słabszej mobilności, ok do benchpressa, wiosłowań. Nie bardzo się przez podbicie nadają do martwych. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakie polecacie buty tylko na siłownie z płaskim podbiciem dobre do siadów i martwych? Ćwiczę teraz w butach do biegania a mc i przysiady na boso, ale trenerek z siłowni już kilka razy mnie upominał że regulamin siłowni nie pozwala na ćwiczenie bez butów :sapek:

Obecne biegówki też już nie wyglądają najlepiej więc to chyba dobry czas na zmianę. Jakieś propozycje powiedzmy z dwóch rożnych przedziałów cenowych entry level i coś droższego?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...