Skocz do zawartości

Jaki masz backlog?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Obecnie 379 giereczek na wszystkie platformy. Ja mam kolorową tabelkę w excelu z auto sumowaniem osobno dla kazdej platformy. Cieszy mnie, że od początku roku udało się zejśc poniżej 400. najwięcej zaległosci na PC (Steam + GOG) a zaraz potem PS3. Zawsze jak są jakieś świąteczne sale'e kupuje duzo gierek więc straciłem nadzeję, że uda się kiedyś zredukować zaległości do jakichś śmiesznych 30 tytułów.

Ja za dzieciaka w czasach PSXa robiłem sobie listę w notatniku (ale takim prawdziwym) i zapisałem tak kilkanaście stron, tytułami gierek w które chciałem zagrać. Flamastrem podkreślałem te gierki, w które chciałem zagrać najpierw, No i tak starałem się ogrywać te tytuły, ale i tak backlog był duży. Dzisiaj mam wy(pipi)ane, w co zagram to zagram. Szkoda tracić czasy na pierdoły. I tak wystarczy, że całymi dniami przesiaduję na forumku.

 

Ja nie mialem listy, nie bylo forumka, tylko te pare godzin w szkole. Kupowalo sie Neo+, PsxExtreme, wybieralo hity z danego miesiaca, lecialo na hale targowa do ruskich po gry, ogrywalo sie, za miesiac kolejne numery i wymiana tytulow po nizszej cenie. 

 

Ja uwielbiam swoją kolorowa tabelkę. Tylko na poczatku zajęło to sporo czasu żeby wprowadzić dane, a teraz to tylko update więc dosłownie minuta lub dwie żeby wszystko mieć aktualne. 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zacząłem stosować metodę dwa kroki do przodu, jeden w tył - zapisuję sobie w Excelu po jednej stronie gry które ukończyłem wraz z datą, a po drugiej gry które mi doszły do zbiorów drogą kupna. Po zaliczeniu z backloga dwóch gier, mogę sobie pozwolić na zakup jednej nowej sztuki.

 

A liczbowo tragedia - na samego X360 mam około 150 pudełek, których zawartość nigdy nie wylądowała w konsoli, cyfry nie liczę, a gram przecież na wszystkich platformach.

Odnośnik do komentarza

Na Steamie gry można powsadzać do różnych kategorii. Mam taką kategorię "Completed" i "Do przejścia". Tak zarządzam backlogiem w wersji elektronicznej.

 

Po co Ci kategoria Completed jak i tak Ty tylko te gierki kupujesz?

 

Ja nie prowadze spisu co mam do przejscia a co nie, raczej prowadze liste gier ktore mam kupione i ktore chce jeszcze kupic :) chociaz dawno nie aktualizowałem mojego excella i troche rozmija się ze stanem bieżącym... 

Odnośnik do komentarza

ja mam w (pipi)e backloga . Mam w bardzo dużo cyfrowych gier na xboxa, playstation, czy steam. Nawet na vite i 3ds mam jakieś cyfry nie pokończone albo kupione i nawet nie uruchomione. Lubię kupować gry i dzięki temu zawsze w coś mogę zagrać. Tylko pudełkowe staram się skończyć aby się pozbyć z domu :) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...