Skocz do zawartości

Jaki masz backlog?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem jedynym tutaj który kupuje gry na zapas "bo kiedyś ogram".

Jak to u was wygląda? Z obecna generacja jestem raczej na biezaco (ps4 i 3ds), WiiU odpuscilem, bo wiem ze i tak wszystkiego bym nie ograł.

 

Przespałem za to prawie cały żywot ps3 i ds'a, o ile z ps3 jakos sobie radze i backlog się zmniejsza, zostało mi jakieś 30 tytułow, tak z ds juz stracilem nadzieje ze ogram te wszystkie gry, mam ich ponad 70, z czego sporo to jrpg.

Odnośnik do komentarza

Miałem mega backlog przez hurtowe kupowanie gier i Wii U i ich nie przechodzenie na początku tego roku, ale mocno spiąłem du.pe i dosyć mocno nadrabiam, dokopując przy okazji nowe tytuly ktore juz sukcesywnie przechodzę. Także jest git i liczę, że pod koniec roku zostanie z max 5 gier z tej kupki wstydu do przejścia.

Odnośnik do komentarza

  • X360/PS3/Wii/NDS - raczej nieduży, pojedyncze tytuły do przejścia. Zasadniczo to era moich studiów, więc miałem sporo czasu na gierki. 

GCN - pierwsza stacjonarka, jedyna na czas gimnazjum/liceum, więc też sporo rzeczy ogranych. Kilka tytułów, które chciałbym dokończyć, ale też kilka, które chciałbym zaliczyć ponownie, bo już zdążyłem sporo pozapominać.

N64 - marzenie dzieciństwa z podstawówki, które, aby się spełnić musiało czekać do czasu aż zacząłem na siebie zarabiać. W związku z tym, jak na wielkość biblioteki gier, jeszcze sporo tytułów przede mną.

PSX/PS2 - w zasadzie to co mnie interesowało przeszedłem na PS3/PSP. Nie mam nostalgii do tych sprzętów, więc tutaj akurat backlog nie jest problemem. Jedyne co czeka w kolejce to seria Yakuza.

GB/GBC/GBA - tutaj jest czeka sporo rzeczy, bo to moja największa nostalgiczna nuta. Niewiele rzeczy udało mi się zaliczyć za dzieciaka ze względu na możliwości finansowe.

WiiU/XOne/PS4/3DS - no i tu jest cała kupa rzeczy. W przeciwieństwie do retro nie ma tutaj problemów z dostępnością (pomijam limitki), więc rzadko coś teraz kupuję. Znając życie wejdzie ten fajny okres kiedy gierki są tanie, bo ani nie są nowe, ani nie weszły jeszcze w strefę kolekcjonerstwa i wtedy pewnie będę nadrabiać  :rayos:

Odnośnik do komentarza

W pewnym momencie trzeba sobie po prostu umieć powiedzieć szczerze, że do pewnych tytułów się już nie wróci i mieć święty spokój. Pomijając gatunki, których nie lubię, więc nie wrzucam do backloga ("bo trzeba znać", choroba, na którą cierpią niektórzy "core'owi" gracze), to na liście mam może z 10 gierek z czasów PS2 i PS3. Jakbym się uparł i nie szkoda by mi było czasu (więcej gram w sumie tylko w okresie jesień-zima), to dorzuciłbym do listy najlepsze exy Nintendo od N64 do Wii (z 20 gierek by się uzbierało).

 

Sprzętu obecnej generacji nie mam i nie zamierzam w najbliższym czasie nabywać, więc niby backlog urośnie, ale liczba interesujących tytułów jest tak żałosna, że nie stanowi to żadnego problemu. Ba, jak coraz więcej osób chociażby z forum, uznaję słabość obecnej generacji za dobrą okazję do nadrobienia spokojnie i bez spiny zaległości.

Aha, kupowanie na zapas nie wchodzi w rachubę, całkowicie bezsensowne (no chyba, że miałaby to być jakaś niesamowita okazja cenowa).

Odnośnik do komentarza

Obecnie 379 giereczek na wszystkie platformy. Ja mam kolorową tabelkę w excelu z auto sumowaniem osobno dla kazdej platformy. Cieszy mnie, że od początku roku udało się zejśc poniżej 400. najwięcej zaległosci na PC (Steam + GOG) a zaraz potem PS3. Zawsze jak są jakieś świąteczne sale'e kupuje duzo gierek więc straciłem nadzeję, że uda się kiedyś zredukować zaległości do jakichś śmiesznych 30 tytułów.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wczoraj sobie przejrzałem gierki na poprzednią generację i wyszło mi, że jest trochę gierek, które niby w sumie mógłbym/chciałbym ograć, ale jak nie ogram to się w sumie nic nie stanie.

Lista:

 

 

Demon's Souls
Resistance 
Resitance 2
Resitance 3
The Darkness
God of War: Ascension
Yakuza 5
Heavenly Sword
Killzone HD 
Yakuza 4
Army of Two: The 40th Day
Silent Hill: Downpour
Medal of Honor: Frontline
Yakuza 3
Condemned 2: Bloodshoot
Yakuza: Dead Souls

 

 

I to tylko to, na obecnej generacji jestem na bieżąco nie licząc tych 3 gierek do ogrania na PS4, ale mam nadzieję, że już niedługo ogram. 

Na reszcie platform też ograłem co chciałem. Szczególnie w tym roku nadrobiłem co chciałem na Wii, WiiU i 3DS. :)

Odnośnik do komentarza

 

Obecnie 379 giereczek na wszystkie platformy. Ja mam kolorową tabelkę w excelu z auto sumowaniem osobno dla kazdej platformy. Cieszy mnie, że od początku roku udało się zejśc poniżej 400. najwięcej zaległosci na PC (Steam + GOG) a zaraz potem PS3. Zawsze jak są jakieś świąteczne sale'e kupuje duzo gierek więc straciłem nadzeję, że uda się kiedyś zredukować zaległości do jakichś śmiesznych 30 tytułów.

Ja za dzieciaka w czasach PSXa robiłem sobie listę w notatniku (ale takim prawdziwym) i zapisałem tak kilkanaście stron, tytułami gierek w które chciałem zagrać. Flamastrem podkreślałem te gierki, w które chciałem zagrać najpierw, No i tak starałem się ogrywać te tytuły, ale i tak backlog był duży. Dzisiaj mam wy(pipi)ane, w co zagram to zagram. Szkoda tracić czasy na pierdoły. I tak wystarczy, że całymi dniami przesiaduję na forumku.

 

Ja nie mialem listy, nie bylo forumka, tylko te pare godzin w szkole. Kupowalo sie Neo+, PsxExtreme, wybieralo hity z danego miesiaca, lecialo na hale targowa do ruskich po gry, ogrywalo sie, za miesiac kolejne numery i wymiana tytulow po nizszej cenie. 

Odnośnik do komentarza

Dobry temat, taka wewnetrzna spowiedz jak malo teraz czasu i jak wiele do nadrobienia. Z PS3: Z gier ktore mam- Catherine, Batmany AA, AC( AA w trakcie) Dead Island Riptide, MGS 4, Hitman Absolution, Deadly Premonition, Ni No Kuni, Valkyria Chronicles, Silen Hill Homecoming, Dead Space 2 i 3  i pewnie kilka innych ktorych teraz sobie nie przypominam

PS4 to masakra, z tych ktore mam: Until Dawn, Alien Isolation( wlasnie zaliczam), MGS V, Metro Redux, Walking Dead S1-2, The Wolf Among Us, Zombie, Wolfenstein NO. Dalej znow nie pamietam ale pewnie jeszcze kilka.

A do tego dochodzi jeszcze po kilka tytulow ktorych nie mam jeszcze w kolekcji takze masakra....

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Ja za dawnych czasow gierki wybieralem bezpośrednio u pana pirata :D oczywiście też po okładkach, jak się spodobała to brałem, w ten sposób trafiłem na przykład na genialne Breath of Fire IV. Dużą pomocą były też płyty z demówkami, jak się trafił jakiś fajny tytuł, to się dzwoniło z zapytaniem albo z zamówieniem danego tytułu. Dzieki demówkom zagrałem w takie hity jak Gran Turismo, MGS, FF8, był też Spider-Man 2 i świetne Hogs of War. Ridge Racer 4! Magiczne czasy! <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.