Skocz do zawartości

Westworld - HBO


Solderowy123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 293
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Ja już niewiele pamiętam z 2 sezonu.

Spoiler

 

Czemu Maeve obudziła się w NaziWorld? Myślałem, że zwiała. Kiedy Dolores ściągnęła patcha z Watch Dogs, że ma dostęp do całej sieci? W Labiryncie na końcu 2 sezonu? 

Ciekawe kiedy poruszą kwestię "serwisu". W 2 sezonie kilka razy przecież było mówione, że muszą mieć "okresowe wymiany tajli" bo inaczej posypią się. Na razie Bernard i Dolores biegają sobie 3 miesiące bez przeglądu chociaż skoro Dolores ma chyba nieograniczony dostęp do sieci sama może sobie zrobić przegląd. Jedno jest pewne: Dolores znalazła sobie nowego Teddy'ego.

 

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Fanek napisał:

Nie motają tak jak w drugim sezonie i można zrozumieć co się wydarzyło w odcinku, przynajmniej póki co

Lajtowo przyjemnie zaczęli.

3 sezon ma być ostatni?

 

W dniu 19.08.2019 o 16:15, sprite napisał:

A wystarczyło przeczytać parę postów do tyłu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.03.2020 o 17:13, Farmer napisał:

Ja już niewiele pamiętam z 2 sezonu.

  Ukryj zawartość

 

Czemu Maeve obudziła się w NaziWorld? Myślałem, że zwiała. Kiedy Dolores ściągnęła patcha z Watch Dogs, że ma dostęp do całej sieci? W Labiryncie na końcu 2 sezonu? 

Ciekawe kiedy poruszą kwestię "serwisu". W 2 sezonie kilka razy przecież było mówione, że muszą mieć "okresowe wymiany tajli" bo inaczej posypią się. Na razie Bernard i Dolores biegają sobie 3 miesiące bez przeglądu chociaż skoro Dolores ma chyba nieograniczony dostęp do sieci sama może sobie zrobić przegląd. Jedno jest pewne: Dolores znalazła sobie nowego Teddy'ego.

 

 

 

Spoiler

ten indianiec 9 lat był bez aktualizacji, więc co to są trzy miesiące

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Początkowo wydawało się, że Westworld wrócił na właściwe tory, ale im dalej w las z tym sezonem, tym więcej zastrzeżeń zaczynam mieć.

 

Będą lekkie spoilery, więc uwaga.

 

Sceny akcji wyglądają co raz gorzej, dobija mnie, gdy już drugi albo trzeci raz Dolores ma włączony god mode a wytrenowani żołnierze nie są jej w stanie trafić w bezpośrednim starciu. Wątek Williama w psychiatryku kompletnie nieciekawy, niczego nowego nie wnosi a jego postać jest już niepotrzebna w tym serialu.

Kolejna z dópy scena z wybijaniem Nazistów przez Maeve, a ona sama dostała kolejną supermoc, ech.

Caleb grany przez Aarona Paula tylko łazi za Dolores, wypełnia jej rozkazy i został kolejnym Teddy'm.

 

Moim zdaniem skończyły im się już dobre pomysły na ten serial, jakiś sezon temu.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Boże, ale finałowy odcinek był żałosny. Osiemdziesiąt minut patrzenia na kolejne chójowe sceny akcji, plot twisty KOMPLETNIE z dópy, słuchanie chójowych dialogów po 15 razy o tym samym i o niczym. Wątki Bernarda, Charlotte oraz Man In White ( :pawel:) nie istniały w tym sezonie i zakończyły się po prostu niczym.

Jak taki dobry serial (sezon 1- 9/10, sezon 2 -7/10)mógł upaść tak nisko, to w tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć.

Jeszcze ta finałowa scena elegancko podyebana z filmu

Fight Club

przelała czarę mojej goryczy.

Całościowo nie było tak źle jak ostatni odcinek, więc na upartego mogę dać trzeciemu sezonowi 5/10.

A Was zapraszam do oglądania i komentowania xD

 

Idę na spacer, bo nie wyrobię.

 

Odnośnik do komentarza

Ej ale po drugim sezonie czemu ty to nadal oglądacie xD? Ja już drugiego nie byłem w stanie zmęczyć. Rozumiem że kwarantanna ale samo HBO zasypuje nad fajnymi serialami do tego na Netflix ostatnio co chwila coś fajnego i Amazon uderza z fajnymi serialami (nowymi i starymi). Coś HBO nie radzi sobie ostatnio z sci fi i fantasy. Gra o tron pod koniec tragedia, westworld od drugiego sezonu tragedia a złoty kompas mnie znudził po 2 odcinkach. Może niech dadzą Davidowi Simonowi budżet i jakiś dobry scenariusz sci fi. Tego nie da rady z(pipi)ać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...