Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. 

 

Mam takie pytanie. Zastanawiam się nad zakupem konsoli PS4 lub XONE. Od razu zaznaczam że konsolę kupuję tylko dla FIFY, inne gry mnie nie interesują. 

 

Z tego co wiem, chyba większe wsparcie od EA ma FIFA wydawana na XONE (karty legend itd).

 

Grałem w FIFE 15 i 16 na PS4 i niby wszystko okej, ale bardziej odpowiada mi pad od Xbox-a.

 

A co wy byście polecali ?

jak będziesz grał w fifę padem od ps4, to przygotuj się na wymianę r2 co 3-4 miesiące

Odnośnik do komentarza

ja zawsze mam obawy przy czesciach fify/pesa gdy zmieniaja silnik i wprowadzaja duzo nowosci, przy tym corocznym cyklu wydawniczym troche zasze robi sie ciasno jesli chodzi o pozbycie sie bugow i bledow i z reguly po zmianach silnika dopiero za 2/3 edycje wychodzila w pelni grywalna odslona

No to moze w koncu kup jakas edycje, bo od poczatku generacji nikt z bugami w FIFA problemow nie mial.
Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony czasem jest dziwnie. Doszedłem do 4 ligi najdalej i zaczalem przegrywac. Bylo Euro i grałem tylko reprezentacjami jednak zadna mi nie lezała. I tez zmeczenie materiału. Spadłem do 7 przegrywajac wszystko. Zrobiłem z 2 tyg przerwy, wczoraj siadam i bilans 12-0-1.

 

?moze odpoczynek zrobił swoje ale tez jest opcja ze to troche na zachete bo tak sie tez konstruuje czasem multi i wogole dosw społeczne (niewidzialna zachęta)

 

By byc pewnym jak to działa trzeba by kogos z ea na,wykrywacz kłamst wsadzic.

Co do meczy to tez jest róznie ale to zalezy od połączenia. Lagów nie ma zazwyczaj ale czuc po prostu raz wiekszy ping raz mniejszy i jesli masz minalnie choc mniejsza responsywność grajków to jest w takiej grze duzo trudniej.

 

Ale taka infrastruktura jest jeszcze: jeden ma swiatło o pingu do 10 ms, drugi jakies stare kabliska. No i serwery tez nie stoja w kazdym kraju przeciez a odleglosc robi swoje. Ja nie cierpie np grac z hiszpanami. Dosc daleko i zazwyczaj to czuc. Niemcy i Francja na ogół super. Z Turasami tez czesto problemy

Odnośnik do komentarza

W Fucie jak widzę nick: Hamid, Ahmed itp. to od razu wychodzę, bo lagi to pewnik, czy to z powody słabego łącza, czy specjalnie robią, nie istotne, z takiej gry nie ma przyjemności. Chociaż oni też się chytrzy robią, kilka dni temu za przeciwnika wylosowało mi tak myślałem fina, ale zaraz okazało się że to malowany fin, jakiś arab z drużyną z ich ligi i lagi oczywiście były.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu jestem tak sceptycznie nastawiony ale jakoś nie trafiają do mnie te wszystkie nowinki tegorocznej odsłony w stylu "w tym roku piłka będzie bardziej okrągła a trawa bardziej zielona". Rozumiem, że w materiałach promocyjnych muszą zachwalić największe zalety ale to już wszystko było w takiej lub innej formie. Mam nadzieję, że się pozytywnie zaskoczę najpierw demem a w konsekwencji pełną wersją.Jeśli nie- przesiadka na PESa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ciekawe turnieje mają już być wewnątrz gry :P więcej info na gamescom ale FUT ma dostać 2 nowe tryby, jeden z nich to prawdopodobnie FUT Champions, coś na kształt UT ligi mistrzów 

 

http://www.ultimateteam.co.uk/2016/07/24/fut-champions-game-mode-fifa-17/

 

zrobili już coś podobnego pod koniec sezonu w '16 gdzie dali niezłe nagrody i walka o nie była dość hardkorowa delikatnie mówiąc :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...