Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

z lekka przesadzasz. Moze pol roku pozniej ceny spadna, jak juz polowa z Futa zrezygnuje, a coiny znowu beda latac na allegro za grosze.

W 16tce Lewy kosztowal 140-120 tys i utrzymywal sie dlugo, a nie byl w 10tce najlepszych graczy w grze...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tutaj nie ma co przewidywać jakie będą ceny zawodników bo coins coinsowi nierówny. Jeszcze wchodzą nowe tryby do fut więc to całkiem będzie Sajgon. Jedyne z czym się zgodzę to to że raczej Robertem nie zagram w fut :D

Dla przykładu różnych cen podam cenę Aguero. Ze 2miesiace temu kosztował około 50, teraz już mam te 50 to kosztuje prawie 100. No i musiałem drafty odpalić :D

Odnośnik do komentarza

Eee... no to, że Iniesta jest w chuy lepszy?

 

no, no, ale też bez przesady, przecież de Bruyne jeszcze sezon temu w pojedynkę rozje'bał całą Bundesligę będąc jej najlepszym piłkarzem, w City też nie gra jakoś źle na razie. A Iniesta ma już 32 lata i raczej rating będzie mu spadał a nie rosnął.

Odnośnik do komentarza

Iniesta gra jako CM, a De Bruyne jako CAM, a że Iniesta nie ma zbyt dużo obrony, to mu to obniża rating. No ale mimo wszystko dziwnie się patrzy, jak obaj mają taką samą ocenę, bo dajcie spokój, ale oglądanie gry Iniesty to jest jedna z najlepszych rzeczy na świecie. De Bruyne jest bardzo ok, ale nie uważam, żeby był też lepszy od Davida Silvy, a w Fifie jest. No ale o czym my tu mówimy, jak w tej grze Ronaldo jest lepszy od Messiego, a Ramos jest lepszym obrońcą od Godina albo Chielliniego.

 

 

 

A, no i to tylko Fifa, także nie to, żeby mi jakoś specjalnie na tym zależało, nie?

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Nie ma w FIFIE parametru zawodnika pt. "dostałem pier.dolca i zaraz kogoś zabije", oceniane są umiejętności sportowe, bo to tylko gra. Także co w tym dziwnego, że Ramos uznany jest za lepszego zawodnika niż w/w? Ramos w formie jest lepszy od jakiegokolwiek innego środkowego obrońcy.

Chcesz mi powiedzieć, że Ramos nie jest tego typu obrońcą? Koleś gra bardzo twardo i niemal za każdym razem zostawia wyciągnięty łokieć, by komuś przyje.bać. Gra bardzo chamsko, w Klasykach to jest jeszcze bardziej widoczne. I jeszcze to machanie łapami po ostrym wejściu, jak się ktoś przewróci... Irytujący typ.

Moim zdaniem jest bardzo dobry, ale uważanie go za najlepszego obrońcę na świecie to duże przegięcie. Naprawdę trudno mi to zrozumieć. Wiesz, doceniam jego walory ofensywne, ale myślę, że patrząc na typowo defensywne umiejętności jest kilku obrońców, którzy są od niego lepsi.

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Naprawdę ciężko jest odwzorować w grze pewne realne atrybuty, którymi charakteryzują się zawodnicy. Niby jak uwzględnić palmę Balloteliego? Facet jest pokręcony jak chiński zegarek, ale w grze przez ostatnich kilka edycji musiał mieć te 80-84 overalla, bo jak inaczej? Szybki, w miarę silny, niezły technicznie, mocny strzał, świetna technika- siłą rzeczy ma wysokie umiejętności. FIFA nie oddaje przecież cech psychologicznych zawodników, bo w niej nawet Puyol mógł być idiotą, gdyby gracz sterujący nim zechciał w każdym meczu atakować wyprostowanymi nogami od tyłu. Dlatego biorąc pod uwagę tylko piłkarskie umiejętności, a nie patrząc na to, że Ramosowi odwala, to tak, jego overall jest zasłużony, bo FIFA bierze pod uwagę cechy czysto piłkarskie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...